The Orphan Killer (2011) odpad!

Extrémně špatný film. Otřesná, špatná a roztřepaná kamera, nulový příběh, strašná režie, zcela monotónní prostředí a do toho uřvaná pitomá hudba. Hrozné, pomalé, blbé a ještě blbější. Hrozně se to táhlo a skoro celý film jsem se těšil, kdy už tahle amatérská slátanina a superkravina konečně skončí...

Mafie vraždí jenom v létě (2013)

Prvni pulka s pribehem z pohledu chlapce byla misty zajimava - 2 a 1/2 hvezdy, druha pulka nedivatelny supernudny odpad.

28 týdnů poté (2007) odpad!

To zas bylo něco hrozného... odporná roztřepaná kamera, většina záběrů v noci, takže bylo hovno vidět, a pokud už bylo vidět, tak to bylo naprosto zmatené a nepřehledné. Odpad.

Hon na lišku (2014)

Celkem divatelne drama. Bezny sportovni film je okoreneny sociopatickym multimilionatskym zmrdem, ktery vystupuje v pozici trenera. Jinak nic necekaneho, prumer, divatelne. P.S. Ch.Tatum nadale dokazuje, ze jeho cesta herce byla stejne blba volba, jako bych se ja, se svymi skoro 100 kily muzske vahy, rozhodl byt baletkou...

These Final Hours (2013)

Zajimavy namet. Takova sonda do lidskeho chovani v situaci, kdy vsichni na Zemi vi, ze za par hodin zemrou. Zpracovani je velmi usporne - zadne zname tvare, zadne efekty, vlastne proste nic. Nicmene atmosfera konce se silne ale nenapadne proleva celym filmem a tim je vytvorena dost zvlastni atmosfera, kterou tvurci zvladli velmi dobre.

iNumber (2013)

Casting tohoto filmu asi dělali někde pod mostem a vybrali do hlavních rolí ty úplně nejhnusnější bezdomovce, které v JAR našli. Film se tváří velmi vážně, ale působí hodně komicky a často mi škubaly koutky, když tam některý ten giroj něco vyváděl. Nezapomněli ani na vytřepanou kameru. Uf, dalo to zabrat doskákat do konce.

Vice (2015) odpad!

Bruce se klasicky ve filmu objevi jen v nekolika nekolikasekundovych zaberech a nepredvede vubec nic. Jen stoji nebo sedi a keca kraviny. Kdyz sectu slova, ktera vyslovil, a vezmu odhad jeho honorare, vychazi mi to tak na $100000 za kazde jedno jeho slovo v tomto filmu. Cool :). Zbytek filmu takova nactileta blondovlasa pipinka furt nekam a pred nekym utika, je na ni vystreleno tak 1000 kulek, ale zadna ji ani neskrabne. Jeste se tam objevuje spravedlivy polda. Postavicka jak cyp. Hnusny, smradlavy, umasteny, chlupaty a zarostly typek, o ktereho bych si kolo neoprel. Cele je to kokotina jak mraky. Trva to ani ne hodinu a pul, ale presto se to tahne a tahne. Odpad.

Šofér (2014) odpad!

Nedívatelná kravina.

Podezření (2012) odpad!

Dnes asi může natáčet každý kokot. Odpad.