Babovřesky 3 (2015) odpad!

Vedel jsem, ze to bude sracka, ale rozhodl jsem se to vzit objektivne. Pocital jsem, kolikrat se usmeju nebo zasmeju. Behem filmu jsem se usmal 7x, zasmal 0x. Tedy u teto komedie zazijete neco usmevneho zhruba 1x za 12 minut. Jinak subjektivne odpad te nejnizsi stupoidni urovne ala Troska.

Okamžik zkratu (2012) odpad!

Pár ušmudlanců obchoduje s drogama v tomto zcela nezajímavém, amatérském filmu.

Smrtelná aliance (2013) odpad!

Zcela idiotský film, totální odpad. Van Damme hraje hlavního magora. Jeho výkon je otřesný a vypadá tak na 85 let. Na jeho ksichtu jsou zřejmé plastiky, ale ty jen podtrhují, že je to takový vitálnější dědeček. Děj filmu je o ničem, atmosféra žádná, casting sesbírali někde na úřadu práce. Celým filmem prostupuje tzv. kanadský syndrom, který se vyznačuje zdlouhavými, nezajímavými a pro film zcela nepodstatnými dialogy, neschopnými herci, vleklým a nezáživným dějem a celkovou nedívatelnou otřesností celé téhle odpadní krávoviny.

DoktorKA (2014) (pořad) odpad!

To se fakt nedá. Tam ta baba jebe zenskou s velmi dobrymi cisly a ze vsechno je spatne. Krava.

V bolestech (2013) odpad!

Na filmu jsem nenašel vůbec nic dobrého. Extrémně špatná kamera, navíc roztřepaná, mizerný casting, zmatený a nulový děj, dialogy na hovno. Nuda, amatérismus, plebs, odpad.

The Orphan Killer (2011) odpad!

Extrémně špatný film. Otřesná, špatná a roztřepaná kamera, nulový příběh, strašná režie, zcela monotónní prostředí a do toho uřvaná pitomá hudba. Hrozné, pomalé, blbé a ještě blbější. Hrozně se to táhlo a skoro celý film jsem se těšil, kdy už tahle amatérská slátanina a superkravina konečně skončí...

28 týdnů poté (2007) odpad!

To zas bylo něco hrozného... odporná roztřepaná kamera, většina záběrů v noci, takže bylo hovno vidět, a pokud už bylo vidět, tak to bylo naprosto zmatené a nepřehledné. Odpad.

Vice (2015) odpad!

Bruce se klasicky ve filmu objevi jen v nekolika nekolikasekundovych zaberech a nepredvede vubec nic. Jen stoji nebo sedi a keca kraviny. Kdyz sectu slova, ktera vyslovil, a vezmu odhad jeho honorare, vychazi mi to tak na $100000 za kazde jedno jeho slovo v tomto filmu. Cool :). Zbytek filmu takova nactileta blondovlasa pipinka furt nekam a pred nekym utika, je na ni vystreleno tak 1000 kulek, ale zadna ji ani neskrabne. Jeste se tam objevuje spravedlivy polda. Postavicka jak cyp. Hnusny, smradlavy, umasteny, chlupaty a zarostly typek, o ktereho bych si kolo neoprel. Cele je to kokotina jak mraky. Trva to ani ne hodinu a pul, ale presto se to tahne a tahne. Odpad.

Šofér (2014) odpad!

Nedívatelná kravina.