Continuum - Season 2 (2013) (série)

Druhá série se podobala první, byla podobně dětinsky přitroublá. Měla více dílů, tak tam bylo více prostoru na blbé kecy a nesmysly. Naplantali tam taky neskutečně moc jakýchsi postav, takže v tom byl větší bordel. Poslední díly této série už byly jen hloupou užvaněnou chaotickou slátaninou bez smyslu. (14%)

Continuum - Season 1 (2012) (série)

Sice je to dost splácaná volovina, taková trochu dětinská a neumělá, nestálo to očividně moc peněz a hlavní hrdinka se tam hodí jak borůvky do friťáku, ale aspoň to má trochu spád a nevykecává se tam o pocitech, vztazích a dětech. (18%)

Ochránce (2012) odpad!

Pár přestřelek ala Kobra 11, 90% stopáže prožvaněno o blbostech. Příběh prostý, nezajímavý, bez nápadu. (8%)

Pokrevní bratři 2 (2009)

Poměrně chaotická věc. Nezaujalo, slátanina, prostoje, blbé kecy. (24%)

Nevyřízené účty (2007) odpad!

Takové slaboučké, prostoduché céčko. Špatné, spíše hrozné. (4%)

Tales of the Walking Dead (2022) (seriál)

Několik nesouvisejících dílů velmi rozkolísané kvality. Převažuje nuda a žvanění. (20%)

Živí mrtví (2010) (seriál) odpad!

Celkové hodnocení dávám někdy během 5. série. Déle jsem to už nezvládl koukat, či spíše proklikávat. Seriál je to velmi monotónní, procpaný vatou a nekonečným žvaněním. Celkově je to celé typu telenovely, velmi nevalné úrovně, herecky slabota, scénář mizerie. Asi je to jen pro fanoušky, kteří se s tím nějak ztotožní, ale já tam za celou dobu nenašel jedinou postavu, která by mě zaujala nebo oslovila. (8%)

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

Zatím to není na kompletní celou 1 hvězdu za 20%, ale zlepšilo se to. Zajímavější prostředí, více akce, aspoň nějaká smysl trochu dávající zápletka. Zabíjí to stále tak 80% prostojů a úmorného žvatlání. (16%)