Virus:32 (2022) odpad!

Další amatérský flus ze dna žumpy o jakési náně a děcku. (1%)

Zločin a Emily (2022) odpad!

Postarší recivistka a její mrzký život. Fakt moc zajímavé a samí skvělí herci ve skvělém a vzrušujícím filmu, který zaujme od začátku do konce. Kecám, blejt. (1%)

Santo (2022) (seriál) odpad!

Nezvládl jsem ani první díl téhle amatérské břečky. (3%)

Bestie (2022)

Atraktivní prostředí, slušná kamera, dobře zvládnuté CGI. Scénář velmi hloupý. Kdyby za celou dobu nikdo nepromluvil, bylo by to lepší. Napětí, které tam vzniká, je jen díky tomu, že se postavy chovají prakticky vždy jako úplní idioti. Zvláště tatínek, ten vždy udělá něco, co je v rozporu s rozumem a efektivitou. Bohužel ten nasraný lev je také mdlého rozumu, tak se tam hašteří hodinu a půl. Celkově smíšené pocity. Šlo to udělat mohutně lépe a bez dětí. (43%)

Project 12: The Bunker (2016) odpad!

Jeden z těch filmů, kde je špatně úplně všechno. Ubohá trapárna, hloupá, zmatená, nudná a o ničem. Herci žádní, jen komparz v hlavních rolích. Hrozné, zcela nedívatelné. (1%)

Continuum (2012) (seriál)

Komentáře jsem psal k jednotlivým sériím. V zásadě je to celkově horší než špatné. (11%)

Continuum - Season 4 (2015) (série) odpad!

Čtvrtá série je ryzí vykecávací hnůj s více než trapnými pokusy o CGI. (1%)

Continuum - Season 3 (2014) (série) odpad!

Třetí série je vycucaná z prstu jen proto, aby byla. Už ani není dětinsky přitroublá, jako byly předchozí 2 série, ale regulerně blbá. Ještě více postav znamená ještě více bordelu v už i tak zmatečném ději. Jinak je to takový slepenec zbytečností, nesmyslů a bezkonečného blábolení o hovadinách. (8%)