Zloděj, jeho žena a kánoe (2022) (seriál)

Minisérie žije jen ze zajímavého námětu a slušného výkonu dvou hlavních aktérů. Jinak je to nuda jako bejk. Kdyby to bylo celé jeden celovečerák, byl by to takový uspávací průměr pro Prima Love. Rozplizlé na 4 díly to bylo už nesnesitelně naředěné a utahané. Bylo třeba pořád přetáčet, poslední ukňučený díl se dal popřeskakovat prakticky celý. (25%)

Město patří nám (2022) (seriál) odpad!

Vypnuto už během prvního dílu. To se nedalo vydržet. Jen blábolení a nuda. (3%)

Království zvěrstev (2010) odpad!

Jakási nevýznamná rodina tvořená samými zločinci se ztenčuje. Super, ale nuda jako prase. 90% přetočeno. (5%)

Teherán (2020) (seriál)

Komentáře k jednotlivým sériím jsem napsal u těchto sérií, zde bych se jen opakoval. (17%)

Teherán - Série 2 (2022) (série)

Prakticky stejné jako první řada. Standardně velmi utahané, pomalé, nudné a sociálně velkolepě užvatlané, tak jako ostatní Applí produkce. Celkový dojem trochu zvedla Glen Close, kterou bych jako jedinou označil za herečku, ale s tím ostatním komparzem to sama nemohla utáhnout. Bez ní bych hodnotil tuto sérii tak o 10% níže. Zaujal mě ten žárlivý šulin od té hlavní komické hrdinky. Jestli by podobná brka měla pracovat pro Mosad, tak potěš pánbůh. A to jsem ateista. (18%)

Teherán - Série 1 (2020) (série)

Jeden z těch seriálů, kde jsou všichni šmejdi a tak je mi úplně fuk, jak to s nimi dopadne. Vlastně ani moc nevím, o čem to vlastně bylo. Vše, co se tam stalo, by jen částečně zaplnilo jednu 40minutovou epizodu a i tak by to byla nezajímavá slátanina. Trošička akce, jinak sociální vykecávačky, spousta krutopřísných blábolů, nuda, prostoje a zbytečné kudrlinky. Nezaujalo vůbec a ničím. (15%)

24 Hodin: Nezastavitelný (2017) (seriál)

V porovnání s předchozí sérií z 2014 se zlepšila kamera. Už ji netřímá epileptik, ale někdo skoro normální, komu se jen občas třepe ruka. Příběh je přitažený za uši, moc nezaujme, postavy už vůbec ne. Zkraje ale budiž, je jakási akce, po pár dílech to ale klouzává k vykecávacímu vztahovému drámíčku jen s nádechem nějaké akce. Opruz, slabota. Tahle série měla mít jen tak 3 díly. (22%)

610 metrů nad zemí (2022)

Ono to sice bylo lautr o ničem. Prostě dvě kozy lezou na věž a podělá se to. Nicméně díky těm záběrům a dobré kameře jsem měl většinu doby tak dvojnásobný puls než normálně a to se jen tak nepřihodí. (53%)