• Krátkometrážní

Borgman (2013)

docela si zapřemýšlíte, pokud nejste ingoranti. Aktualizovaná Pasoliniho Teoréma, spirituální film pro zápaďáky.

Argo (2012)

ach ty jízdy se student agency, to mě deptá..

Dva nula (2012)

no dobré, i když to opakované mi začalo po chvíli vadit. Ale aspoň mám pořád v paměti to jméno prvního českýho fotbalisty, který jsem kdy zaregistroval. jinak pro mě za mě, klidně i osm. osm atmosfér.

Hra o kámen (2012)

Fascinující náhled na syntézu hnědého vlastenectví českého stavícího se proti hnědému němectví na příkladu politicky neuspokojeného pejskaře.

Chlapec pojídající ptačí zob (2012)

tleskám. migrující 'Estética da Fome' se po menší odmlce vynořila opět v Evropě a nejen ve stylu žánru je něco jinak, než jsme zamýšleli. Zvlášť marxistické čtení chlapce mě baví hodně. Co se týče reakcí karlovarského publika, tak to není překvapující. Vymetám festivaly už chvíli, ale v Karlových Varech jsem se setkal s nejkonzervativnější sebrankou ignorantů. Jestli to nebude tím, že na KVIFF se chodí voháknutej po kolonádě, ale ne na filmy. jediný co člověk může je vyspávat (morální) kocovinu (že do varů jezdil) do jedenácti a pak jít na fajne půnoční sajrajty.

Je to jen vítr (2012)

Hodně odzbrojující. I když přece jenom se těším, až to uvidím aspoň ještě s nějakýma titulkama..

O slušnosti (2012) (TV film)

hvězdu navíc za zachycení nejlepší verze "Sedmi žlutejch kamínků" kterou jsem kdy slyšel.