Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Čekal jsem komický doplněk k BB, který kvalit svého předchůdce nebude dosahovat. Nemohl jsem se mýlit víc. Stejně jako BB má i BCS svůj pevně daný plán, a ač je první série více komická a vtip je nedílnou součástí každé série, s každým dalším dílem Giligan přitvrzuje a v poslední sérii, stejně jako u BB, jsem si několikrát řekl, že lepší už to prostě být nemůže. BB a BCS je vrchol seriálové tvorby. A Odenkirk se zařadil do elity herců, jejichž postavy si budou všichni spojovat pouze s nimi.

Volejte Saulovi - Série 6 (2022) (série)

Saul over. Poslední série je událostmi nacpaná k prasknutí, druhá půlka série je absolutní jízda vedoucí k nevyhnutelnému, přesto perfektně katarznímu konci, kde si s každou přibývající vteřinou divák uvědomuje, že po 14ti letech je opravdu konec a že rozhodně nechce, aby přišel. Poslední scéna trhá srdce a poslední záběr mi nahání husinu i teď. Giligan svoje promyšlené veledílo završil ve velkém stylu a pochybuji, že seriálová tvorba někdy bude lepší, než BB a BCS. K oběma se budu neustále vracet. Salutuji.

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Ztráta tempa, moc cigánských čárymár, evidentní nepromyšlenost seriálu jako celku. Gangsterka to byla jen místy. Hodně velké a hořké zklamání.

Městečko South Park - Hon na Britney (2008) (epizoda)

Epizoda utahující si z konzumentů bulváru, zde pochopitelně vyšroubované do absurdna (Britneyin nový look, obětování). Klobouk dolů za přesnou trefu do další oběti. A odchyt obří veverky mi pocuchal bránici.

Městečko South Park - Upoutávka (2002) (epizoda)

Epizoda sice zdánlivě je o traileru na Asses of Fire 2, nicméně hlavním tématem je Russel "The Gladiator Guy" Crowe a jeho temperament, díky kterému mlátí lidi po celém světě. Jo a nezpomeňme na Chefovu telku, která si to štráduje světem taky.

Městečko South Park - Seznam (2007) (epizoda)

Holčičí seznamy a třpytkový tribunál, konspirace, ošklivý Kyle, Abe Lincoln. Fuck you, Bebe! Fuckin´ bitch!

Městečko South Park - Dva dny před pozítřkem (2005) (epizoda)

Parodie na Day After Tomorrow, parodie na události okolo hurikánu Katrina (důležitější je, kdo za to může), globální oteplování, ztráty na životech v řádu stovek miliard, 70 milionů stupňů pod nulou, židovský zlato. Našlapaná a jako vždy vtipná epizoda. We have to find a way how to help these people. - How? - Why?