Arizona Dream (1993)

Arizonskej dream Emira Kusturici je hodně zvláštní film, kterej rozhodně nesedne každýmu a netvrdím že já sám ho ve všech jeho myšlenkovejch směrech pochopil. Ovšem vychutnat si tu touhu po plnění snů, lásce či létání může každý, stejně jako jsem to udělal já.

Avengers (2012)

Druhá komixárna v jednom tejdnu, začínám se cejtit taky jako superhero. Je pravda že to je jedna velká pouťová atrakce a tak přemíru digitálních efektů zachraňuje těžce nahláškovanej Iron man Downey a je jedno kdo další tam hraje či jinak se vyskytuje protože ten strhává všechnu pozornost na sebe.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Gastro pořad který se nesmí brát vážně i když tak byl zamýšlen. Babica totiž vaří neuvěřitelný pekla a nestydí se za to. Do toho pořád hláškuje a to zcela nekompromisně, používá falický dvojsmysli, předvádí teleshoping za který by se nestyděl ani Horst Fuchs a zkrz obrazovku cejtíte jak z něj táhne půllitr vydegustované okeny. Podle něj se vařit nedá ba dokonce ani nesmí, ovšem pustit to na nudné domácí party tak je z toho legendární mejdan.

Babovřesky (2013)

Někomu to možná přijde dost odvážný tvrzení ale Troška je zručnej režisér kterej bohužel při svý smůle točí zásadně jenom kraviny. Časy Slunce, seno... jsou nenávratně pryč a Zdeněk se stále pokouší natočit lidovou komedii což by mu možná šlo kdyby k tomu sám nepsal scénáře, mě to občas připadá jako když si z nás furt dělá jenom prdel. Myslím že s kvalitním scénářem by to mohlo být Trošku lepší a hlavně ať už nikdy neobsazuje Lucii Bílou protože za ní jsem se vyloženě styděl během promítání v kině. Inu párkrát jsem se zasmál ale dostat dva díly na vrch to už asi nedám.

Bastardi (2010)

Boha jeho, tak to byl opravdu silnej tabák. Špatnej film po všech stránkách, scénář na hovno, režie jakbysmet. Herci absolutně nevěrohodní možná až na ty cikány, ale to nejsou herci. V hlavní roli se nám představí sám velký Magnusek a v menší roli "drsňáka" Rytmus, no zkrátka samá hvězda. Líto mě bylo Broni Poloczka, kterej si svou poslední roli vybral právě v týhle kravině. Dvě hvězdy jen za ty krutý hlášky co ze sebe ti naši malí, snědí spoluobčané vypustili.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Po prvním díle jsem si myslel že horší film už u nás vzniknout nemůže, bohužel může. Dokud tady bude tlustokožec Magnusek (dále už jen pan M.). On je buď kouzelník, nebo zloděj, jinak si nedokážu vysvětlit kde bere prachy na financování takových paskvilů. Během obsazování filmu zřejmě pan M. zúročil léta praxe ve školství a pod pohrůžkou tělesných trestů a důtek, do filmu násilně nahnal snad všechny natáčeníschopné osobnosti českého šoubyznisu. Herecky je to tedy ještě větší průser než jednička, která byla alespoň v něčem vtipná dokud tam cikáni fakovali, ale zde jich je poskrovnu. Jedinej kdo tu obstarává trochu nechtěného humoru je superzlej caporegime Krampol, kterej zřejmě dostal místo scénáře slovník sprostejch slov a v jednom kuse nadává všem a do všeho. Též nesmím zapomenout na další kvalitní, vysoce civilní výkon pana M. jenž při každé možné příležitosti sklápí hlavu a čumí do země, opravdu grandiozní výkon. Na závěr stačí jen říct, horší je jednině trojka!

Bastardi 3 (2012) odpad!

Pan M. se krom producírování před kamerou postavil i za ní a vytvořil tak (i když je to velmi sporné v tomto případě)nejhorší díl trilogie. Jediný plus bylo opět vidět Jana Třísku, u kterého doufám že mu alespoň zaplatili letenku do Ameriky když už sem přiletěl zabíjet čas.

Bez dechu (2011) odpad!

Mělo se to radši jmenovat bez děje protože je to nuda k uzoufání. Tragický Lautner tomu moc nepomohl, spíš to ještě dorazil.

Bez soucitu (2010)

Ten chlapec Travoltů to vzal teda hákem a jako smyslů zbavenej zlikvidoval přistěhovalecký, fundamentalistický teroristy, k tomu navíc vyfasoval jako parťáka tudorovce Meyerse. Je to sice slaboduchej film, ale taky výborná zábava a pořád se tam něco děje např. Travolta zmasí nabuzlou pouliční partičku asiatů, Travolta vystřílí kalachem panelákový arabáky, Travolta šuká prostitutku zatímco si Meyers po telefonu vyřizuje manželský záležitosti, Travolta na dálnici střílí z bazuky. Zkrátka nehoráznej akční nářez, s neuvěřitelně nahláškovaným Travoltou. Hahá já ten film prostě žeru.

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Na sportovní filmy moc nekoukám, ale tenhle o basketu byl dost povedený. Wesley Snipes to zvládl v poho, ale Woody Harrelson byl lepší.