Tenkrát na Západě (1968)

Bezkonkurenčně nejlepší western všech dob! Prvotřídní herecké výkony všech zúčastněných, bezchybná režie Sergia Leoneho a dokonalá hudba Ennia Morriconeho to jsou hlavní atributy tohoto majstrštyku.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Celou dobu tak klidnej film a nakonec zas takovej masakr. Miluju Quentinovu alternativní historii.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tenhle seriál to měl na začátku (asi prvních pět sérií) se mnou hodně těžký. Všichni z toho byly uplně vyplácaný a já měl sto chutí za těch pár dílů co jsem nuceně viděl tomu napařit bez milosti odpad. Ale stalo se něco neuvěřitelnýho shlídnul jsem celou šestou řadu a docela mě to chytlo tak jsem pozpátku sjel celej seriál a musím zakřičet bingoo! Tohle je trefa do černýho nálož zábavy a hromada srandy na vrch. Vynikající postavy ze kterých hodnotím z čistě mužského hlediska nejlépe Penny, co se týče zábavnosti tak Sheldon a Kutrapálí to jsou vážně řízci, ty jejich kecy vážně nemají obdoby.

Terkel má problém (2004)

Terkel má problém je oblíbený film uživatele Kolli, kterej díky bohu nemá právo komentovat filmy jinak by nás tu jako správný král slohu obšťastnil komentářem o tom jakej že to problém Terkel vlastně má a jak ho nakonec vyřeší. Za sebe mohu říci že je to neskutečná kravina u který pro mě byla i ta hodina a čtvrt neuvěřitelně dlouhá. Jen dabing Zdeňka Izera mě na tom všem bavil. Jinak Terkela nebrat, už nikdy.

Teroristka (2019)

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to prostě líbilo. Radek Bajgar má u mě velké plus že nechal film dojít až do totálně absurdního, bizarního a přehnaného konce protože tím předčil všechna má očekávání. Jako čekal jsem všechno, ale finální tarantinovský masakr fakt ne. Iva Janžurová ve své roli perfektní, ona prostě neumí hrát špatně a Martin Hofmann se snad narodil pro podobný slizouny, ty jeho kecy jsou fakt boží. Za mě spokojenost.

The Doors (1991)

Strhující herecký výkon předvedl Val Kilmer, který si roli poctivě oddřel a nejen že je Morrisonovi podobný vzhledově, on ho také dokázal napodobit hlasově což se během písní které sám nazpíval nedalo skoro poznat. Tady myslím že americká filmová akademie Kilmerovi ukřivdila že mu neudělila oscara, protože tenhle výkon už nikdy nepřekoná. Dalším koho musím osobně pochválit je pochopitelně Oliver Stone za to jak vyprávění uchopil, nesnažil se zmapovat působení skupiny The Doors ale samotnýho Jima Morrisona a všechny jeho pocity, tripy a skandály, a vytvořil tak jeden z nejlepších životopisnejch filmů.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Jak by řekl Klaus "tohle je smrtící koktejl". Ještě nikdy se mi nestalo že bych radši během sledování šel umýt nádobí. Leč u tohoto pekla jsem tak učinil, protože tohle je stupidní až hanba. Neuvěřitelně přepálená stopáž, ať se na mě nikdo nezlobí ale hodina a čtvrt je fakt moc. A po zjištění skutečnosti ze do toho Plekanec investoval peníze se mu ani nedivím že dal Vondráčkový kopačky.

Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy mi zde připomíná tu reklamu na Rafaelo - řekne více než tisíc slov.

Top Gun (1986)

Copak je to za vojáka po americku, namísto našeho Kouby je tu Maverick a místo paragánů stíhací piloti. Překvapivě funkční osmdesátková záležitost Tonyho Scotta s frajerským Cruisem a mlaďákem Kilmerem. Zmiňovat kultovní song Take My Breath Away je jako nosit dříví do lesa.