Černí baroni (1992)

Kontrolní otázka soudruzi: kolik hvězdiček ode mne dostane film Černí baroni? Poslyšte já vám to řeknu naprosto přesně. Film Černí baroni ode mne dostane přibližně pět hvězdiček vy šmejdi!

Černý Tulipán (1964)

Alain Delon jako můj nejoblíbenější dětský hrdina, Černý tulipán. Na tenhle film se můžu koukat pořád a nikdy mě neomrzí.

Četa (1986)

Bezesporu nejlepší film pojednávající o Vietnamu který jsem viděl. Několik velice silných scén například vypálení vesnice nebo když Elias vybíhá z lesa a za ním vietnamci, vytvářejí drsný a skutečný obraz války. Oliver Stone své zážitky zužitkoval velice dobře.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Já snad začnu věřit i na duchy. Jako Okresní přebor jsem bral jako vyjímku potvrzující pravidlo že se u nás točej naprosto kreténský seriály ale ono tyvole když se za to podepíše Prušinovák tak je to bžunda jak hovado. Výborně sehraná parta herců který ze sebe ždímaj maximum aby nás pobavili a to dokonce i ti které neznám a ti kteří mě obvykle dosti serou ale tady to je koncert. Hlavně naprosto lahůdkovej Ivan Trojan jenž neustále hláškuje a ze všech nejvíc baví a samozřejmě David Novotný kterej má taky krásnou roli. Dobře zvolený prostředí, krásnej vizuál,přímí, jednoduchý ....zkrátka top.

Ďábelsky Váš (1967)

Ďábelsky náš Alain Delon, předvádí další skvělý výkon ve zdařilém thrilleru s výbornou atmosférou a neméně výbornou hudbou.

Dablér (2006)

Další Francois Pignon, tentokrát Gad Elmaleh. Není to ale takovej blbec jako obvykle kterej kurví vše na co sáhne, naopak je to jen nesmělej mládenec kterýho odmítla holka a on se pak dostane do víru událostí kde musí hrát přítele luxusní modelce, jen aby zachránil jednoho snoba před rozvodem. Hrozně jsem si přál aby Pignon s tou modelkou nakonec zůstal no ač se tak nestalo tak jsem se bavil, Veber je mistr komedií a dokazuje že i dnes se dá natočit milá a vtipná komedie.

Damien (1978)

O poznání slabší než předchozí díl, ale naštěstí zůstala výborná atmoška a majestátní Goldsmithova hudba. A místo Gregoryho je tady Wilda Holdenů, který je důstojným nástupcem zmíněného borce z prvního dílu.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Naprosto bezchybná česká, kultovní komedie a zároveň i jedna z posledních na které se dá opravdu koukat. Bolek Polívka v životní roli. Jeho Bohuš byl totální frajer, kterej se s tim moc nemazal. Donuťka jako doktor Ulrich byl taky skvělej a všichni ostatní rovněž. No a ty hlášky byly taky neuvěřitelný.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Zhruba po půlce filmu Bohuš pronese "Je to píčovina ...píčovina jak sviňa" a asi tak nějak bych zhodnotil pokračování nebo spíš zprznění kultu Dědictví. Obávám se že kdyby šlo o samostatnej film bylo by to ještě horší, tady to ten pocit je jde o druhej díl se stejnejma lidma film drží nad vodami odpadního hodnocení.

Dědictví Ferramontiů (1976)

Celkem dobrý film, dalo se na to koukat, ale zdálo se mi to jaksi bez šťávy. Dobrý herecký výkony především Quinna, Testiho a hlavně Dominique Sandy, protože ta její Irena byla teda děvka extra union, to vám povim, takovouhle svini ženskou jsem už dlouho neviděl.