Interstellar (2014)

Tak si to shrňme 1. VIZUÁL V IMAXU 2D 70 - SUPER, TITULKY LEPŠÍ VZDÁLENOST NEŽ TEMNÝ RYTÍŘ POSVSTAL 2. PŘÍBĚH - ORIGINÁLNÍ NA KONCI ZBYTEČNĚ DLOUHÝ, POINTA ZAJÍMAVÁ 3. HERECKÉ VÝKONY - MC CONAUGHEY DODĚLAT COMEBACK PO TEMNÉM PŘÍPADU A ŠTĚKU VE VLKOVI Hodnocení - za posledních 10 let asi nejspíš nejslabší film Nolena

Dovolená za trest (2014)

Terry Crews ukradl celý film pro sebe. Potom co měl epizodku v Extembles 3 :) tak tady mazec

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Tak nevím. Mám z toho pocit jako z prvního dílu před těmi dlouhými lety - KRAVINA, JENŽE z jedničky se po letech stal KULT a hlášky z lidověli a mám takový pocit, že za pár let možná dva, tři, 5 let se to stane i s dvojkou JENŽE jednička byla po revoluci :) a hodně nadčasová a dnes je PRO MĚ HODNĚ BOŽÍ. Co musím ale vyzdvyhnout, že nešli ve stopách BONY 2 A SNĚŽENKY 2. Dobrá volba.

Bony a klid 2 (2014)

Budu hodnotit jen vizuální stránku filmu a musím říct kamera, zvuk a muzika perfektní. Ale jako u sněženek proč točit po 25letech pokračování. NECHTE BÝT ORIGINÁLY.

Oldboy (2013)

JAKO SAW se vyplatí počkat si na konec HUSTÝ :)

Fair Play (2014)

Výborná výpověď o fungování v socialistické republice. Tentokrát na téma sportovců. Skvělá píseň Miro Žbirky.

Noe (2014)

Kameni Transformers s Hermionou a Gladiatorem zabaleni do Hnevu Titanu