Logan: Wolverine (2017)

MASTERPIECE!!! *streams of tears dripping, no shit*. 100%.

Cyberbully (2015) (TV film)

Bušení srdce na "90%" a nicméně přehnaná, ale výborná ukázka toho, že na internetu si máme dávat pozor před vším. Maisee je skvělá a creepy počítač ještě lepší. V půlce filmu jsem si radši přelepil webku a to už tak zůstane :).

Doktor Strange (2016)

Tak kde začít? Pozitiva: Seriálový Sherlock jako vždycky nezklamal, tato role mu sedla skoro stejně dobře jako filmovému Sherlockovi v MCU. Cifra taky dobrej, jenom u něj mi moc nesedí na kouzelníka v kápi s namalovanejma očima. Celkově se musí ocenit casting. Rachel, Chiw, Tilda. To byla radost. Další plus jsou bombastické efekty. Tady cítím ve větru nějakou nominaci. Upřímně lituju, že jsem nešel na tři déčko. Za třetí: Potitulkové scény nikdy neomrzí Teď k tomu, co už taková radost nebyla. Negativa: Tento film je na 115 minut strašně krátký. Vím, že peníze jsou až na první místě, a proto je z toho blockbuster, ale dokázal bych si to představit jako nějakou menší sérii (např. Daredevil). Spoiler!!!: Od prvního doktorova tréninku k tomu stát se ultimátním mágem až po první střet s mocným Kajsíliem (omlouvám se za fonetiku, už si nepamatuju, jak se to píše) uběhlo nějakých 20 minut, což je docela směšné, protože Doktor dokázal po "20 minutách tréninku" Kajsílija porazit. Konec spoileru!!!. Mimo to žádný problém nemám, takže se můžu přiklonit ke krásným 80%. ALL HAIL KING WONG!

Code 8 (2016)

Doufám, že se vybere dost peněz na film. Metahuman věci mě vždycky braly. Zatím dost nezodpovězených otázek, proto tak nízké hodnocení. 65%

BORUTO -NARUTO THE MOVIE- (2015)

Dost možná nejlepší film z Narutova světa vůbec. Je škoda, že další pokračování z hlediska kvality nebude možné, a to mě samozřejmě jako fanouška štve. Největší a nejsilnější záporák, z anime po shlédnutí tohoto filmu, vypadá teď dost tuctově. Nejhorší na tom je, že se mi strašně líbí dospělý Narutosvět, tudíž bych rád viděl v budoucnu nějakou další sérii s Narutem a Sasukem pohromadě. Bohužel by se tu střetávala kvalita s kvantitou, a já jsem vždycky pro kvalitu. 85%

Zátah 2 (2014)

Totální porno. Už dlouho jsem nebyl tak zhnusenej a zároveň tak nadšenej. Postavy jsou uvěřitelné a postupné představování villainů a nasledně jejich zabití ubervillainem je skvělé. Scénář je skvělý. Myslím, že většinu detailů jsem pochytil, ale radši to ještě nechám na druhou projekci. Určitě bych měl dávat větší pozornost asijské kinematografii. Jediné, co mě zarazilo, že v celé Indonésii je snad jenom jedna brokovnice, ale tím líp. Řekl bych, že Neo by měl, co dělat. 90%

Zhasni a zemřeš (2016)

Solidní horůrek. Jeden z těch lepších v dnešní době. Hlavní hrdinka se mi líbila, máma mě srala, ale zachraňoval to přechytralej malej brácha. Možná kdybych viděl projekci v kině a ne na 13" počítači, hodnocení by bylo ještě vyšší, ale to je můj problém. 70%

Mělčiny (2016)

Naposledy jsem dal šanci filmu se žralokem v hlavní roli. Docela pěkně se to rozjíždělo, ale ke konci jsem si už říkal, kdy to konečně skončí. Hvězdička za Blake. 30%

Dannyho parťáci (2001)

Ukrutně rychlá jízda v nablýskaném fáru po Dé Jedničce, která je z "88%" opravená, bez zácpy a kamionů a hlavně bez exitů.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Knihy jsem nečetl, prý chyba. Viděl jsem s dabingem, další chyba. Ale největší chybou je rozdělení finálních dílů na dvě části. Druhou část jsem dosud neviděl, takže nemohu hodnotit, ale to typické pošťuchování hlavních postav a hodně, hodně, hoooodně pomalé gradování příběhu, ve kterém se hned naváže ve druhé části, neberu. U Harryho to byl skvělý originální nápad, kde bylo vidět, že chtějí vyždímat, co nejvíce peněz, ale i na druhou stranu se něco dělo. Kdyby vynechali všechny ty proklamy a "malé" naschvály, tak bych se vůbec nezlobil. PS: Mám strach jak tento koncept dopadne s Avengers. 45%