Ztracený prapor (2001) (TV film)

Film se mi líbil, až na stupidní brebenťení německých vojáků, které mělo asi simulovat zdání komunikace. Působilo to neuvěřitelně směšně.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Celkem dobré, ale stejně to mělo zůstat pouze na papíře. Tato trilogie mě neuvěřitelně znechutila mou v knize velice oblíbenou postavu Sama Křepelky. Ve filmové verzi si dokážu představit jak mu skáču 30 minut po obličeji a v Martenskách. Tak nechutnou existenci jsem dlouho nezažil.

Sebevražedný oddíl (2016)

Proč tam zase skřehotá ta stvůra a dabingový odpad Filip (mám v prdeli obří nakládačku) Švarc. Drsňák s přitepleným hlasem je o hvězdu dolů. Jinak je to taková blboučká komedie bez hlavy a paty, ale nenudí. P. S. Smrt Švarcovi!!!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Bruce je legenda akčních filmů a tenhle akční byl. Nehledejte v tom art a romantiku, budete zklamaní. Já je nehledal a byl jsem spokojený.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

No žádná sláva... Proč vzít geniální námět a utvořit z něj pořádně rozplizlé a tekuté hovno... Postavy ploché, nevýrazné a občas pokus o emerický humor (cha, cha, cha). Cesty z bodu A do bodu B, bez jakékoliv logiky a zcela vymyšlený příběh jakési lásky mezi trpanem a zcela uměle vytvořenou (hodně psychicky nevyrovnanou) postavou elfky Tauriel. K tomu přidejte fyzikálním zákonům zcela odporující Legovocas Zelený Shit a máte Hobbit a bitva pěti armád.. Škoda času který padne vedle...

Star Trek: Do neznáma (2016)

Co čekat od Amíků... moc peněz na vizuál a absence mozkových závitů s trochou trapného humoru. BTW ruský přiteplenec je skutečně děsivý...

Hledá se Dory (2016)

Po prvním nápaditém snímku, tu máme opakovačku se vším všudy. Stejné dialogy, stejné postupy, stejné všechno. A "Dobrý den jmenuji se Marek Eben..." WTF? To si režisér dabingu myslí, že jsou děti kreténi a musí jim předhodit jméno naší známé osobnosti v Americkém animáči? To je něco co je naprosto nepochopitelné a nesnesitelné. To ale na hodnocení filmu nemá vliv.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Naprostá žumpa plná dementního Amerického takyhumoru pro vypatlané nemyslící blbečky. Herecké výkony jsou na úrovni besídky zvláštní školy. Postavy jsou sympatické asi jako zubař, který vám jde vytrhat všechny zbylé kelčáky. Nejstrašnější je ten asistent a hnusný negerský transvestita.... Střelit se do hlavy je určitě lepší varianta na příjemně strávený večer než sledovat tuto hromadu hoven, která naprosto vykrádá původní komediální sérii.

Den nezávislosti: Nový útok (2016) odpad!

WTF??? Tak to je všech sraček futrál.... I retardovaná opice za banán by dokázala natočit lepší film. Pokud nemusíte, vyhněte se tomu vééélkým obloukem....

Hamburger Hill (1987)

Velice nevyrovnaný film. Herci v pohodě, bojové scény v pohodě, dialogy tragické... Chápu, že vojáci v Namu spolu již komunikovali beze slov, ale divákovi tato schopnost chybí. U většiny dialogů máte pocit, že jste se připletli do cizího rozhovoru těsně před koncem, prostě naprosto nedávají smysl.