Válka zítřka (2021)

Ta nuda je trýznivá... Ublafaná hovadina s prkeným hlavním hrdinou, kterého by člověk s chutí předhodil vetřelcům k sežrání.

Osada (2021) (seriál)

Za co??? Stvůrnost plná naprosto nepřirozených dialogů....

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Geniální nekorektní humor.... V dnešní pošahané době už trezorová záležitost. Jak BBC tak HomoNegroFlix seriál stáhly ze své produkce a Matt Lucas (sám Gay) byl donucen k tomu, aby se omluvil Gayům, že si z nich dělal prču. !!!Smrt všem dobrodefekovačům a progresivismu!!!

Star Trek: Discovery (2017) (seriál) odpad!

Natočeno podle nových trendů, negři, buzeranti a feminy.... Nic co by stálo za ztrátu času při sledování tohoto škváru.

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Až na dřeváka Balea fajn. Film se drží předlohy co to jde, jen musí být samozřejmě vše zkráceno kvůli stopáži.

Ztraceni (2004) (seriál)

Já nevím, školy nemám, ale s postupujícími sériemi mě celý seriál přišel jako neuvěřitelně překombinovaný. Člověk na to kouká jen proto, aby zjistil, jak ta hovězina vlastně skončí.

Blbec k večeři (2010)

Emíci opět nezklamali, ukradli vtipný námět od Frantíků a dovedli to do sraček. Hluboká či přímo bezedná žumpa.

Čtyři pokoje (1995)

Pitvoříme, pitvoříme až do úplného přepitvoření... Nevtipná nuda hrající si na něco inteligentního.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Nejodpornější z odporných a nechutných počinů všech dob.