• Rodinný

Modrý kód (2017) (seriál)

Přijde mi to tak směšný a trapný a umělý ... ale nedá mi to a musím vidět další díl ...- potom si musím samozřejmě spravit chuť americkou Pohotovostí :D

Největší showman (2017)

Úžasná hudba, která od začátku do konce provází film na mě velmi silně zapůsobila. Přîběh představují neobyčejné postavy z handicapem, který je proslavil v cirkuse Phinease Taylora Barnuma a zároveň nenávistní lidé, kteří jimi opovrhují. Láska, přetvářky, umění, závist a nenávist proplétají 105 minut muzikálové podívané. Nesmím zapomenout na skvělého Hughe Juckmana, Rebeccu Ferguson a přihodnou blondýnku Michelle Williams, Zaca Efrona a další umělce, kteří svým hlasem popustili uzdu slzám a rozbušili srdce mému já. Hodnotím 5* a Děkuji !

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Posledních dvacet minut jsem jenom brečela, závěr dílu poslední série byl pro mě asi jeden z nejlepších. Každopádně dobře promyšlená věc. Díky !

Still/Born (2017)

Tak to dítě měli mít u sebe v pokoji a ne na druhý straně baráku !!! 🤷🏼‍♀️

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

To byla zase jednou ztráta času, Matt překvapivě zahrál ležérního gaunera, ale raději ať zůstane u kladných rolí.

The Institute (2017)

James Franco se tentokrát seknujako režisér l! Celé mě to nebavilo, čekala jsem, že tam teda někde uvidím tu Pamelu Anderson, ale nějak mi asi unikla. Každopádně bylo to nezáživné!

V zajetí sněhu (2017)

Napsal sám život ... o tom nelze polemizovat, jen by to chtělo větší napětí a srdcovější hudbu ... slabé 3 ***

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Bylo to pro mě velkým zklamáním, já jsem každou chvíli čekala, kdy ten Sokol plácne nějakou hlášku .. bylo to divné vidět ho v takové roli. Přesto, že film byl plný úžasných herců, mě nijak neoslovil, dokoukala jsem ho do konce z důvodů, aby mi utekla v buse cesta domů z práce. Uvidíme, co nás čeká v dalších dvouch dílech.

Zmenšování (2017)

Ne, že by mě to úplně nadchlo, ale v jádru to byl vtipný kousek i když naprostá blbost, pro mě těžká dvojčička za Matta Damona