• Rodinný

Sto let odpuštění (2016)

V podstatě je to běžná přepadovka banky, až na to, že tam nikdo nezařval, takže ani napětí, ani nervy, nic, slabý odvar, nuda ...

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Bylo to pro mě velkým zklamáním, já jsem každou chvíli čekala, kdy ten Sokol plácne nějakou hlášku .. bylo to divné vidět ho v takové roli. Přesto, že film byl plný úžasných herců, mě nijak neoslovil, dokoukala jsem ho do konce z důvodů, aby mi utekla v buse cesta domů z práce. Uvidíme, co nás čeká v dalších dvouch dílech.

Poslední tvář (2016)

Ptám se, jak může být takový film ponížený přelepem nějakých dvou lidí, kteří ani nevědí, co chtějí. Možná by to byl i pěkný film, kdyby se scénárista zaměřil spíše na dokument o válce a útrapách lidu v Libérii, bylo by se na co dívat ... asi se podívám na film se stejným zaměřením Noci v Rodanthe , tam je to jasný !!!

Tenkrát v ráji (2016)

Očekávala jsem od toho mnohem víc, dívala jsem se tak do půlky a to jen tak zběžně, vůbec mě to nebavilo, takže jsem se podívala jen na konec, nijak se mě to nedotklo !

The Institute (2017)

James Franco se tentokrát seknujako režisér l! Celé mě to nebavilo, čekala jsem, že tam teda někde uvidím tu Pamelu Anderson, ale nějak mi asi unikla. Každopádně bylo to nezáživné!

Modrý kód (2017) (seriál)

Přijde mi to tak směšný a trapný a umělý ... ale nedá mi to a musím vidět další díl ...- potom si musím samozřejmě spravit chuť americkou Pohotovostí :D

Čapí dobrodružství (2016)

Nevím, co se na tom někomu nelíbí, ale vždyť je to proboha pohádka pro děti a já myslím, že těm se to líbit bude, mě se to líbilo, prostě další animák, roztomilé dětičky, dávám za 3***

Cesta bez návratu (2017)

Letecké katastrofy - srážka ve vzduchu. Shodou okolností jsem tento díl viděla nedávno a některé věci ve filmu nesouhlasí. Například to, kdy vyšetřovatelé v tomto kanadském seriálu, kde jsou fakta podloženy očitými svědky nebo černou skříňkou, zjistili, že vina nebyla na dispečerovi Jackovi,( v seriálu to byl Peter! ) který seděl v řídící věři, ale na nesprávných instrukcích, které dostával jak z jiné věže , tak z obouch letounů. Teď si nejsem jistá, ale dispečer Peter měl původně spáchat sebevraždu. Nechce se mi to znovu hledat, ale doporučuji vám si tento díl pustit, pro ověření faktů. Mimochodem tady v obsahu je Arny jako Viktor, ale ve filmu se jmenuje Roman Melnyk. Těšila jsem se, že uvidím něco i z té druhé strany, ale jsem zklamaná, neemotivní a souhlasím s Wacoslav1 :D Samotnou mě to zarazilo, že měl vůbec Arny odvahu takhle vylézt před kameru. No, jsme koneckonců jen lidi :) Každopádně to je to nejmenší, co mi na filmu vadilo. Celkový dojem 1* Podruhé už to vidět nepotřebuji, škoda, šlo by to i lépe :/