Blackjack (1998) (TV film)

Mozna je zatim John Woo, ale pro me je tento snimek dalsim beckem! Film ma trapny pribeh, nulovou zapletku a kdyz nekdo hodi granat, tak to vypada, ze vybuchla atomova bomba! Tohle fakt ne!

Blade: Trinity (2004)

Wesley, Wesley, jak hluboko sme to klesli? Překombinované, chvílemi směšné jak se všichni tváří děsně cool! No ještě že je Jessica Biel pěkná holka, jinak by to bylo na pomezí odpadních vod!-:) Mimochodem, co se chytnout se Stevenem Seagalem za ruce a natočit spolu nějakej snímek, ať to máte kluci už zas sebou!

Blade 2 (2002)

Zatimoc se zde vetsina lidi rozplyva nad tim jaka je dvojka akcni jizda, davam prednost originalni a "realnejsi" jednicce. Dvojka je pouze preplacany rychly videoklip, ktery vam nic noveho neprinese! Docela bych chtel sedet na premiere v USA a jako jediny se smat, kdyz Marek Vasut zahlasi "kurva pica Blade" a v titulcich se objevi jen "fuck, fuck"!

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

Na tuto komedii jsem se dlouho tesil, protoze jednicka me v podani Jima Carreyho prisla temer genialni. Me rozcarovani pri sledovani druheho dilu bylo neskutecne, minuty ubihaly a stale cekal, kdy se konecne zasmeju. Ano herci delaly grimasy, ale slova ktera jim vnutil scenar do ust ne ne nejaky vtip vyloudit. Nastesti 85 minut dlouha stopaz je presne akorat, nez se vam definitivne zacne chtit spat. Jednoznacne odpad!, neco tak nevtipneho a trapneho natocit bych se opravdu stydel, nechapu jestli se tomuhle nekdo zasmeje, mozna totalne zhulenej, ale to bych se smal i reklame. Doporucuji vyhnout se obloukem!!!

BloodRayne 2: Vykoupení (2007)

Šmankote babičko čaruj, Uwe vyplodil další ze sady svých "filmů" a já tomu klukovi začínám pomalu,ale jistě rozumět.Podle mě si z filmařiny prostě dělá prd..!Už samotný úvod, kde se míhají statické obrázky naznačuje, že tento film má svým rozpočtem daleko k dnešním megalomanským projektům. Snímek je plný naprosto nelogických záležitostí, otřesných dialogů a především nudného děje. Chvílema mi to připadalo jako parodie na klasické westerny a když jsem viděl hlavní hrdinku jak drsně přežvykuje párátko,tak jsem se smíchem málem potrhal. Špatný triky, Billy the Kid (možná by si měl Uwe uwědomit,proč se mu říkalo Kděcko a neobsazovat postavu nemastným týpkem,který nahání hrůzu tím,že vytasí upíří tesáky a udělá drsně tsssss:) Celkově děs,hvězdička za pěknou herečku (především scéna s párátkem) a zas rychle od toho.....

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Spolecne s Tour of duty nejlepsi serial o valce jaky kdy byl natocen! Spickova vyprava, vynikajici scenar a predevsim realisticky pohled na valku delaji z tohoto serialu vyjimecne dilo, ktere jen tezko bude nekdo prekonavat! Neni zde zbytecny patos a to se v dnesni dobe velmi ceni. Holt rukopis Spielberga a Hankse se nezapre!

Brutální Nikita (1997) (seriál)

Tento serial nema s puvodnim Bessonovym dilem krome uvodniho seznameni nic spolecneho a odehrava se po vlastni ose, takze veskere argumentace typu znehodnoceni Mistrova dila jsou dosti zcestne! Serial je velice propracovanou zalezitosti, ktera tezi z dobreho scenare- aspon prvni serie urcite, potom z propracovanosti psychologie postav- Madeline je naprosto genialne ztvarnena Albertou Watson. Nikita v podani Pety Wilson je skutecne osudova la femme narozdil od Bessonovy osklivky a sveho charakteru zeny, ktera miluje zivot, ale musi zabijet, aby prezila se australska herecka take zhostila s naprostym prehledem. Atmosferu navic doplnuje fantasticka hudba, ktera vychazela v zahranici jako samostatny soundtrack! Skoda jen tech obcasne lacinych televiznich triku.

Camelot (2011) (seriál)

Seriál jsem poctivě dokoukal a pořád nevím, co si o něm myslet. Artuš je blonďatej spratek, kterého by si za krále nezvolila asi ani nejzoufalejší partička bezdomovců. Jeho vojsko tvoří maximálně 6 lidí a celkově to vypadá na takový veselý ochotnický spolek. Joseph Fiennes v roli Merlina je prostě divnej a ještě to nebude vystihovat to,co na place předvádí. Kdo mě opravdu potěšil a to nejen po fyzické stránce byla Eva Green, ta má hereckého potenciálu na rozdávání. Claire Forlani je klasicky sladká a taky neurazí. Celkově však seriál vyznívá jako : "Děcka, nás pět si o víkendu půjčí kostýmy a pojedem si zahrát kousek za Prahu to naše divadýlko" :))

Caprica (2009) (seriál)

Budu upřímný, Caprica se mi nelíbí! Jestliže budu brát BSG jako skvostný výtvor, tak Caprica je neskutečně nezajímavý slabý odvárek, který ji nesahá ani po kotníky. Jestliže BSG má tucet charismatických a zajímavých postav, kde každá je jedinečná, tak Caprica nemá skoro ani jednu. Nechtějte po mě, abych si oblíbil teenegerku alias ducha alias Robota jako hlavní hrdinku. Herci nezajímaví, ale to je dáno celkově příběhem a bohužel ani James Master to nespasí. Atmosféra aka Chicago 30.léta mě také nebere a celkově seriál jako by nevěděl, kam se to vlastně má ubírat. Pro mě diváka tedy obrovské zklamání, ale jako pro fanouška povinnost. Víc než tři hvězdy po mě nechtějte....

Caprica - Pilot (2009) (epizoda)

Musím se přiznat, že jsem od Capricy moc neočekával a ta (ne)očekávání se mi jen potvrdila. Pilot, který by měl zaujmout bych si představoval trochu jinak, ve srovnání s BSG mi zde chybí charismatické postavy typu Adama,Baltar atd. Kombinace 30.let Chicaga a moderní světa nepůsobí špatně, ale neznat souvislosti, tak bych neřekl, že to má s BSG moc společného. Nevím jestli je to tím, že BSG je tak moc dobrá, ale Caprica se jeví zatím jako velice slabý odvar bez dostatečné herecké základny, osobně bych se ani nedivil, kdyby se od seriálu nakonec úplně upustilo....Zatím jen průměrné 3* od spin off nejlepšího sci-fi všech dob....