Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Jestliže vám jednička Kapitána mi přišla stejně jako mně taková nějaká.. nemastná neslaná a pak jste jako já poctivě sledovali všechny marvelovky, nezbývá mi jinak než za 5*... Marveláci udělali pořádný kus práce a filmy jsou lepší a lepší. Dvojka Kapitán je poměrně syrovou akcí, která ve světě SHIELDU nenechává kámen na kameni a pokud sledujete i seriál, tak vězte, že změn bude asi víc než dost. Právě propojenost těchto světů je to co mne zde baví a dvojka posouvá celý příběh zase někam dál, je temnější a nebojí se zasadit úder představě, že SHIELD je spolek dobráků. Kromě Kapitána, který je prostě drsnější verze našeho Mirka Dušína je Scarlett prostě k sežraní v roli Black Widow a to na ní nikterak netrpím....Samuel Jackson jako Nick Fury je klasika, trošku jsem čekal, že Cobie Smulders jako Maria Hill dostane víc prostoru...potěší malá role Emily VanCamp v roli sousedky/agentky, kdo sleduje Revenge, tak ví o čem mluvím... Společně s Avengers nejlepší marvelovka, jen tak dál přátelé, perte to do nás :D

Captain Marvel (2019)

Taky jste slyšeli, co ta ženská říkala o bílých mužích? Děsný co..A že má být nejsilnější postavou? To snad ne...Pokud jste se stali součástí podobných výjevů z druhé ruky, tak se na to vykašlete a prostě jděte do kina na pohodový film. Ne, nejedná se určitě o nejlepší MCU film ani zdaleka, nicméně pokud se nechcete v budoucích letech připravit o další dobou postavu, tak prostě dejte Carol/ Brie šanci a nebudete zklamáni. Přehnaného feminismu se bát také rozhodně nemusíte. Film jede podle osvědčené šablony, omlazený Fury je tady více než zábavný, je vidět, že technologie zase šla o něco dál. Hlášky, které hlavní postavy mezi sebou mají jsou povedené, stejně jako celkové feeling 90tek. Pravda, čekal jsem lepší písničky, ale to je asi o vkusu každého soudruha/soudružky. Byl jsem hlavně příjemně překvapen jednak postavou Carol a vlastně i Brie Larson, která si mě získala. Paradoxně se nemůžu ubránit pocitu, že celý ten Marvel marketing o nejsilnější hrdince ji neprávem uškodil dlouho před filmem. Já jí každopádně fandit budu a těším se jak si s celou partou povedou v Endgame.

Cellular (2004)

Poměrně svižná a napínavá reklama na Nokii! Jason Statham je fakt drsňák, Kim Basinger na svůj věk vypadá dobře a Jessica Biel taky!-:)

Cestovatel (2007) (seriál)

Silnější čtyři hvězdičky:) Chlápík který cestuje časem,aby zachránil určité lidi. Což se žen týče rozhodně bych si vybral Moon Bloodgood:)

Coach Carter (2005)

Nemůžu si pomoct,ale tento snímek mě teda rozhodně nenadchnul! Hrozně předvídatelný, spousta klišé a především opět "ja niga" styl na který začínám být silně alergický! Na druhé straně Samuel Jackson předvádí standard na který jsme u něj zvykí!

Combat Hospital (2011) (seriál)

Seriál o vojenské nemocnici z Afghánistánu, kde v hlavní roli hraje sympatická "americká sestra" Kate Beckinsale :))

Continuum (2012) (seriál)

Na větší hodnocení je ještě brzy, každopádně pilot velmi slibný a to nejen na poli sci-fi... Zatím za 4*.

Cypher (2002)

Skoda, k lepsimu hodnoceni schazi tomuto filmu par milionu do rozpoctu a lepsi scenar na zaver! Triky chvilemi pripominaji nemecke akcni serialy a zaver vam spolehlive znehodnoti zazitek z jinak docela slusne rozjeteho filmu.

Čarodějky (1998) (seriál)

Velice podareny serial, ktery se zacina poradne rozjizdet zhruba od treti serie! Osobne mam velice rad Shannen Doherty a jsem velice rad, ze tato role ji dostatecne vymanila z role pitome Brendy z Beverly Hills! Pokud mate radi mysticno, prijdete si na sve! Momentalne bezi jiz sedma serie, coz je dostatecny dukaz jiste kvality tohoto serialu, aspon coz se divacke obliby tyce!

Český sen (2004)

Nejedná se o bůhvíjaký kvalitní dokument! Proč 4*? Protože dokáže docela dobře pobavit! Autoři sice odmítají, že by dělali z lidí pitomce, ale vyznívá to přesně tak a oni to tak trochu i chtěli samozřejmě! Úsměvu se člověk neubrání ani při samolibém naparování šéfa reklamní agentury, který nejenže si připadá jako král světa, ale dokonce těm svým kecům i věří! Kdo mě také výborně pobavil byla asi 14 letá holka, která se údajně doslova rozzáří, když příjde do hypermarketu! No to už snad ne! Závěr je samozřejmě nejveselejší, polovina lidí vše bere s nadhledem a humorem a druhá nadává a kleje! Opět člověk žasne jaké sportovní výkony předvádějí s holemi penzisté, když za vidinou ušetření desetníku vybíhají do neuvěřitelných sprintů! A konečně na závěr pan Rybář! Nemohli si snad najít typičtějšího českého Honzu než tohoto pána! Už jenom chyběla teorie o spiknutí jako v Aktech X a nemělo by to chybu!