Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Skutočné príbehy ako tento iba potvrdzujú ako veľmi záleží na rodičoch, ako dokážu ovplyvniť či budú z detí lekári právnici či tenisové hviezdy, alebo alkoholici feťáci gambleri a zametači podláh. Skvelý Will Smith.

Atlas mraků (2012)

dalsi z filmov, kde nechapu voc kraci. 3 hodiny.

Maják (2019)

co to doriti znamena? vysvetli mi niekto tento film? :D

Zázraky z nebe (2016)

pokial ide o zdravie, aj ti najmudrejsi raz za cas proste krutia hlavami a nechapu...

Lovci hlav (2011)

skor komedia ako drama. kazdopadne krimi, vela cierneho humoru, taky humor cez slzy :) velmi zabavne sqele sa na to pozera a aj prijemne zvolena hudba herecke vykony top! SPOILER! mierne sa odchyluje od kniznej predlohy. prekvapivo, film sa mi pacil viac. squele sfilmovanie. tlieskam postojacky

Nákaza (2011)

moj prvy komentaar :) takze. zaner: toto urcite nie je komedia. cize drama. aj ked trochu to pripomina dokument akurat ze sa to neodohrava v minulosti ale buducnosti :(resp 2020, korona - niektore veci som si okamzite premietol) cize scifi. katastroficke vizual: nic co by som vytkol. na herecky sa skvelo pozera aj na hercov, aj ked Matt Damon mi v roli otca a manzela velmi nesedel audio: nic prekvapive, vlastne mi tam chybalo nieco co by podtrhlo atmosferu, nejaka silnejsia melodia. hviezdne obsadenie ma vlastne udrzalo pri filme, lebo spociatku ma to veelmi nudilo. SPOILER alert! cinskemu kucharovi uz ruku nepodam :)