Ecce homo Homolka (1969)

Takhle vypadají typičtí maloměšťácčí Čecháčkové. Dobře natočený film!

Hoří, má panenko (1967)

Nevím, připadá mi, že je to vychvalovaný jenom proto, že to natočil emigrant a "Havlovy děti" se domnívají, že je to počin údajného třetího odboje!

Princ Zaječí srdce (1987)

To byl fakt film z NDR??? Je to už dávno, co sem ho viděl naposledy! Už skoro 20let!

Osobní strážce (1992)

Na tenhle film mám jednu krásnou vzpomínku, kterou sice zatím nechci ventilovat, ale je možné, že se tak někdy stane! :-) Jinak, kdo chce vidět tento film s českým dabingem, tak jedině tu verzi, kdy Franka Palmera mluví Miroslav Donutil! S profláknutým Mahdalem to stojí za ... !

Angelika a král (1966)

Posledních 20 minut, to je asi to nejlepší ze všech pěti dílů!!!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pokud to vezmu hodnocením podle států, kam se přesouval děj, tak Anglie **** , Francie *** , Německo ***** (úžasné scény z lesa), Švýcarsko **** ! Člověk si musí zvyknout na jiný pohled na ústřední dvojici, kterou má zafixovanou v podobě pánů Lukavského a Vosky, resp. Martina Friče, třebaže ten se občas také blýskl akční kreací, a už vůbec nepočítám komiks ze Čtyřlístku! :-)

Andělé a démoni (2009)

Škoda toho konce, kdy mladý kněz, který je 90% děje filmu vypodobňován tak, že on jediný se může stát hlavou církve, se najednou stane strůjcem všeho zla! Ale tak nebo tak, pokud se vrátím k těm procentům, tak za takového papeže, respektive církev ztělesněnou v jeho osobě, bych položil život............

Sůl nad zlato (1982)

Fantastická pohádka, avšak pouze s původním českým dabingem nebo v původním slovenském znění! To co z ní pak udělali "umělci", když třeba Ladislav Županič mluvil Jozefa Krónera, to nebylo k pláči, ale přímo k potoku slz!!!!

Královna (2006)

Po dlouhé době film, který mě donutil přemýšlet! Některě scény z něj sem však úplně nepochopil! Pokud byly podle skutečnosti, tak Anglie je státní uskupení buď tak neuvěřitelné nebo těžce úchylné!!!!!

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Dívat se na partiju blbců, toužící po slávě a penězích, tak ze sebe dělá idioty? Sem snad ůchyl já nebo oni?