Bláznivá střela (1988)

Vynikající film, ovšem musí to být nadabováno Janem Pohanem!!! Nejlepší hláška: Bingo!!!!!!

Blázni, vodníci a podvodníci (1980)

Je to taková letní blbůstka, ale rozhodně lepší, než všechny filmy s Kotkem a Mádlem dohromady!!!

Blázni ze stadiónu (1972)

Po dojetí pelotonu cyklistů to sice ztratilo trošku tempo, ale i tak výborný film! Tohle už dnes nikdo nenatočí! A myslím, že odtud převzal Zdeněk Svěrák nápad s velkou bankovkou, kterou šel obsluhující rozměnit! Nejlepší scény jsou po tom, kdy dostanou radu, jet pořád rovně! Prolízání stanem i s babetama, potom jejich přetahování přes zeď..........

Bohéma - Dvojí tváře (2017) (epizoda)

Myslím, že celý tenhle seriál by se měl brát jako jakási omluva panu Vlastovi Burianovi!

Bohoušův syn (1975) (TV film)

Takové nějaké divné!!!!!

Boj o Moskvu (1985)

Nedávám 5* ani tak za film, jako za ten fantastický dabing, který kupodivu firma Filmag nechala!!!! Film tak není pokažený, jako ty dříve vydané, například Blokáda! Poslouchat pány Holého, Řandu, Kanyzu........, to je balzám na duši. Ne pořád ty uřvané hlásky od J. Sypala nebo L. Terše! Pobavilo mě, jak se tvůrci dabingu vyrovnali s tím, že Jiří Holý nadaboval Stalina a asi v polovině 1. dílu tam Jiří Holý přijede jako britský vyslanec! Něco podobného se stalo v seriálu Svědek umírajícího času ve slovenském znění, kdy Milan Kňažko celou dobu dabuje Petra Čepka a najednou se tam objeví jako kat Jan Mydlář! Minirole Hasmana Romana Hájka a bohužel poslední role Jaroslava Drbohlava! Pobavil koncert Alexandrovců přes polní telefony. To nevím, jestli tahle scéna byla podle skutečné události nebo jen propaganda! Na jednu stranu je to obrovská statečnost, na druhou zase neskutečná blbost! Koncertovat za plné palby Němců.........

Bony a klid 2 (2014)

Nevím, ale mně se to docela líbilo! Mělo to hluchý místa, ale k úplnýmu zatracení to fakt není! Ono v tom bylo i dost autentičnosti a ukázek toho, jaký je tady bordel, ale havloidi to budou pochopitelně odsuzovat a radši budou masturbovat nad Odcházením od Lahva!

Botostroj (1954)

Když pominu námět, tak film je zrcadlem toho, co se děje dneska, byť je natočen před skoro 60 lety!!!! Vím, že to mnoho lidí nevidí, resp. nechce vidět, protože se všichni máme dneska dobře, můžeme cestovat a hlavně, máme svobodu projevu!!!!

Bouřlivé víno (1976)

Těžce nadčasový film! Rovněž po tzv. revoluci sem jezdili všelijací podvodníci a naivní našinci jim sedali na lep! Jinak musím vyzdvihnout úvodní melodii od Karla Svobody!

Božský Evan (2007) odpad!

V praxi předvedené, čeho se báli "Cimrmani", aby poslední věta neshodila celou hru, resp. film!