Casino Royale (2006)

Dlouho pro mě byla nejlepší bondovka Zlaté oko, ale když sem konečně shlédl CR, dal sem ho okamžitě na první místo. Fantastický film. Úžasný konec!!!

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Mám tenhle film mnohem radši než Školu základ života! Tady sou všichni profesoři takoví lidštější a v celém filmu je i více humoru! Jen škoda, že Kulík, ačkoliv fotbalista, tu za celou dobu nekopne do míče! :-)

Cesta do pravěku (1955)

Před tímto kinematografickým skvostem můžou jít všechny ty Jurský parky a Ztracený světy do........ patřičných míst! :-) Na to, že tenhle film je dělaný doslova "na koleně", je to neskutečná nádhera!!!!! Kdyby žil Karel Zeman dnes, byl by z něho miliardář! Jenže, dokázal by s dnešními technologiemi natočit to, co tenkrát?

Cesta peklem (1995)

Nechápu hodnocení a drtivou většinu komentářů. Zřejmě sou všichni naštvaní, že hlavní roli nehrál Jaroslav Dušek (nic proti němu) a nerežíroval to Jan Hřebejk!!!!!!

Cesty mužů (1972)

Boj proti tlupě vrahů a zlodějů, která to maskuje jako třetí odboj! Zajímavá role Jana Kanyzy a Karla Hlušičky. První, kdyby si nenechal narůst plnovous to mohl, myslím, dotáhnout mnohem dál. Karel Hlušička je zase v naší kinematografii skoro nevyužitý. Tohle, Zbraně pro Prahu a Drsná Planina je, bohužel, trošku málo! Jinak mi to celé připomínalo hodně film Kohout plaší smrt, jen s tím rozdílem, že hlavní hrdina přežije!

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nezapomenutelný seriál! Už jen pro Máchův Máj, co tak nádherně recituje Jiří Bartoška! To se člověku derou slzy do očí.... Všiml sem si, že než si nechal narůst knír, později vousy, byla postava Petra Berwitze velice kladná a sympatická. Pak se z něj stával postupně nerudný dědek, který nakonec špatně dopadl! Všiml si někdo toho, že když Vašek Karas oznamuje zaměstnancům, že Cirkus končí a stojí s ním v manéži i ten Ind od slonů, tak ten že je vyřezán z papundeklu???? V posledních dvou dílech přineslo příjemné oživení duo Janžurová - Nárožný! Lůzné X !!!

Cirkus v cirkuse (1975)

Na svou dobu to musel být zajímavý film. Bohužel, zub času zapracoval a dnešní havloidi radši vyznávají cirkus ze západu, než z východu!

Clona (2014) (seriál)

Divné..., žádné jiné slovo mě nenapadá! Herci se snaží být drsní, ale působí spíše trapně!

Colette (2013)

Jedinou hvězdičku dám za lesbickou scénu Heleny Dvořákové! Jinak novodobá klasika! Kdo je ˇžid, tak je nejlepší, kdo někdo jiný........ Mádl je fakt přesvědčivý herec, jako černošský agent CIA, vydávající se v Sovětském Svazu za rodilého Rusa!!!