Jack a obři (2013)

Tak tu máme další přetočený příběh o fazolkách zas a znova. Musím říct, že obři se po vzhledové stránce vskutku povedli. Ale zase na opak vojenské a královské kostýmy, se mě po vzhledové stránce vůbec nelíbili, pač mě to připadalo trochu dětské a homosexuální. Herecké obsazení mě taky nějak nezvedlo ze židle, jsem prostě vybírávej člověk a většina herců mě nesedla. Očekával jsem od toho trochu větší napětí a celkové zpracovaní děje. 38%

Mocný vládce Oz (2013)

Jak jsem film dokoukal, tak jsem z toho nebyl nějak nadšený. Začátek byl dobře udělaný přechod z černobílého úvodu do zářivě barevného světa Oz. Byli tu i skvělá mluvící opice a křehce-drsná panenka, tak tyhle dvě postavy se mě celkem zamlouvali. Ale ostatní čarodějnice nebyli žádná sláva. Kostýmy čarodějnic mě připadali moc dětské a málo strašidelné (Ano vím, že je to pohádka určena pro děti). Musím říct, že jsem tentokrát přál výhru čarodějnickým sestrám, ale je to pohádka tak jsem to nemohl očekávat. 45%

Muž z oceli (2013)

No co si budeme říkat, příběh Supermana snad každý zná a tak ho není nutno v nové předělávce zase nějak rozebírat. Byl jsem opravdu ohromen zpracováním Kryptonu na začátku filmu po stránce zpracování mimozemské technologie a celkově planety, která ještě nebyla takhle předvedená v předchozích Supermanech. Opravdu skvěle propracované kostýmy herců obzvlášť brnění Jor-Ela. Bavila mě i část filmu, jak se seznamoval se svými schopnostmi a musel je tajit. Opravdu jsem se dočkal toho, co jsem očekával, jeden velký boj s Kryptoňany a ani mně nevadilo dvojité finále, kterým jsem byl právě naopak ohromen. A taky nezapomeňme na úchvatnou hudbu od Hanse Zimmera. U mě má ten Kryptoňan 95% Dodatek: Poznámku, že je sexy, tam dávat fakt nemuseli. Dodatek 2: Občas nechápu inteligenci Američanů, kteří jen blbě přihlíží, když se hroutí budovy.

Projekt X (2012)

Natočené podle skutečné události z Austrálie, asi mě zapomněli poslat pozvánku. Určitě bych se chtěl zúčastnit, tak velké akce, ale ne jako pořadatel. Ano, žádný děj od tohoto filmu očekávat nemůžeme, ale i tak se dá u toho pobavit. Už ani nepočítám, kolikrát jsem si pustil soundtrack z filmu, který mě naprosto uchvátil. Do filmu jsem šel s tím, že to bude jen o jedné velké pařbě, takže za mě 68%

Zonbi asu (2011)

Kupodivu jsem se na to dovíval až do konce. No ale nevím čím to bylo, asi jen zvědavost, jak úchylně zemře další a další septik-zombie. Jinak po stránce děje se na tom nedá nic hledat a taky nápad celého filmu je celkem zvrácený a ujetý. Jinak dávám alespoň nějaké procento z mé strany, protože na podobnou úchylárnu nenarazíte nikde jinde. 27 % (A taky mě celkem dostala ta porno hudba, která nám doprovázela akční scény) Děkuji pane Iguči, ale už nikdy více.

Jak vycvičit draka (2010)

Jak tak pročítám komentáře, tak snad už nemám co k tomu ani dodat. Je to prostě úžasný animovaný film, který se dostal na vršek, jak to jenom šlo. Musím zdůraznit, že hudba byla obzvlášť skvělá, pak dále i ty vtipné scénky, u kterých jsem se opravdu pobavil. Příběh byl sice vcelku obyčejný, ale to snad vadí jen detailistům, kteří hledají každou blbost, aby mohli strhnout hodnocení. Za mě teda maximální potěšení z filmu. (A pro některé z vás „dospěláky", ano to je pohádko určená pro děti.) 100%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Opravdu super komedie, u které jsem se smál snad celou jeho délku. Dobře byli přidány komiksové prvky, které dodali filmu svou originalitu a kouzlo. Musím taky pozdvihnout dobrou hudbu, která byla slušně poslouchatelná. Film se nesmí brát nějak vážně, jak to dělají někteří komentující, jinak je jasné, že v tom nenajdete nějaký velký smysl a dáte tomu menší hodnocení. Já to beru jako dobré převedení komiksu na plátno se skvělou hudbou a hlavně plno vtipů. 92%

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

TV Nova se opravdu zase předvedla. " Hele tv prima bude točit Česko a Slovensko má talent, nebudeme jim konkurovat?" "Dobře nabereme trapnou porotu a trapného moderátora a hurá na to" "My jsme Nova a Vy jste Hovna" ...Vážená Tv Novo tohle jste snad nemysleli vážně ne?

Velký kluk (2010)

Taky bych se asi rozbrečel, kdyby mě vzali takový pěkný dáreček.

Ataque de Pánico! (2009)

No pokud nás napadne flotila mimozemšťanů, tak to asi proběhne jak to je zde naznačeno. Nejdříve nás budou pozorovat a když zjistí, že jsme potenciální hrozba pro jejích kolonizaci nové planety, tak nás zničí se vší parádou. Efektové zpracování robotů, ale žádná sláva, troch jako loutky (asi zřejmě kvůli financím). Pro mě vcelku slabé upoutání na celovečerní sci-fi. 38%