Bílá paní (1965)

Výborná komedie!!! Vtipná zápletka je dobroušena excelentními hereckými výkony.

Porota (2003)

Na osobní pomstu je to příliš komplikované, ale i tak velmi dobré soudní drama.

Troja (2004)

Jistě je to velmi zdařile natočený film, s úžasnými efekty a výborným obsazením. Dojem mi však kazí nedodržení předlohy a charaktery hlavních postav. A neodpustitelné je pro mě udělat z Trojské Heleny BLONDÝNU!!!

Tenkrát na východě (2000)

Z Holywoodských filmů J.CH. je to asi zatím nejlepší. Ale na jeho Honk-Kongskou klasiku to stále ještě nemá. Přesto je to komedie u které se člověk baví nejen bojovými scénami, ale třeba taky hrátkami se jménem v "historickém kontextu". Ty jsou na tomhle filmu asi to nejlepší.

Kill Bill 2 (2004)

Ačkoli byla má očekávání veliká, byla překonána!!!

Poslední samuraj (2003)

Trohu zklamání. Když člověk odhlédne od úchvatných exteriérů, kostýmů (samurajských brnění) a bojových scén, nemá tento film co nabídnout. Je to jen patetická oslava kodexu bušidó, ale pouze z povrchního pohledu "evropsko-amerických" očí. Přesto však je možné film doporučit ke shlédnutí a to hlavně díky atributům uvedeným v první větě!

Rozstřel (2001)

Asi jsem jiný, ale přišlo mi to jako skvělý film u kterho jsem se bavil velice dobře. Začínám pomalu vyhledávat Novozélandské filmy, protože jsem se zatím u nich nezklamal. U OBOU ;)

Celebrity (1998)

Velmi zadřilý pohled do světa celebrit. Přenechání hlavní role KB byl od WA výborný tah.

Delikatesy (1991)

Rozhodně se tento film nedá doporučit každému, ale kdo je připraven se pobavit temnou absurditou, jistě tento snímek ocení. Jednoznačně však jde o temnou variantu Amélie z Montmarthru.

Velká ryba (2003)

Ty **** hvězdičky nejsou úplně čisté, ale na tři to není. Film je sice místy trošku chaotický, ale asi jde o záměr, kde by měla být fikce a realita překryta. Rozhodně však jde o film u kterého se člověk pobaví a může ho vidět nejen jednou.