joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 15.1.2018  08:52

Ja uz tedy pomalu zacinam sjizdet ctvrte pneumatiky a v zivote jsem videla asi bambilion ruznych filmu a pohadek, ale existuje opravdu jen malo filmovych postav, ktere by me desily vice nez upir Rimbuch. Ty blaho ten se fakt povedl, jeste i ted kdyz si na nej vzpomenu tak se mi zjezi chlupy na zadech (i carodejnice jsou neprijemne). Pokazde me dostane... Jestli teda za par mesicu fakt vrhnu to potomstvo tak "Jasnenku" bych asi az tak do puberty zavrhla, neb nechci nikoho traumatizovat.

• 13.4.2015  08:55
    O ztracené lásce (TV seriál) (2002)

Pohadka ktera vlastne neni ani tak pohadka o tom, ze princove jsou na draka. K tomu behani na treadmill to neni spatne a i me to zaujalo, ale prislo mi to jako takovy divny kockopes. Ty prvni dily byly docela dobre, potom to osvobozovani toho imbecila uz se mi tak nelibilo. Ja mam hodinove serialy rada, neb si to muzu nacpat do telefonu a pak u toho na pokracovani behat, takze mozna to dam za par let znovu, ale nadsenim jsem u toho nesilela.

• 25.11.2015  08:50
    Obchod s bílým masem (TV film) (2005)

Ta televize z toho rvala jak o zivot (Kiev, Viden a Praha v jednom, no nazdarhodiny), ale jinak mi z toho behal pan Mraz po zadech a vystrasene jsem se choulila a teda fakt jsem byla rada ze zu jsem ve veku kdy nake obchodniky s lidmy a ruzne obtloustle pedaky uz nezajimam. Docela to na me zapusobilo, toto. Jak je "toto" vubec v 21. stoleti mozne? U nekterych "lidi" (bestii) se mi opravdu jako nejhumannejsi reseni jevi postavit je ke zdi, namirit a zmacknout spoust. Protoze jinak se nekdy proste bohuzel neda.

• 25.8.2015  09:23
    Ochránce (2012)

Driv mel Tila kazdy rad, byl to velky kamarad! Ted uz ho nema skoro nikdo rad, uz to neni nici kamarad. No tak jo. Jak jsem ho kdysi milovala tak ted uz teda fakt ne. Uz mi vsechny ty jeho filmy a vsechny ty jeho deti strasne splyvaji. Jo, jako chapu ze je mu kosile blizsi nez kabat, ale a) tohle muze fungovat tak u jednoho, max. 2 filmu. Kdyz uz se to, pardon my language, do prdele, opakuje porad dokola tak to eventuelne zacne byt nudne a trapne b) kdyby se o Luny jednalo o nejaky vyjimecny talent. Coz se nejedna. Jak rikam, nic proti protekcnim spratkum, chapu a neodsuzuju. Ale, jak my nemci rikame "genug ist genug". Na dalsi film s Lunou a Tilem se asi ani nebudu divat a rovnou ho splachnu do odpadu. Tile, Tile, dve z nostalgie. Ale uz naposledy. Priste uz bude nasledovat jen rana z milosti. UPDATE: ted jsem se na to divala znovu a nevim co mi hrabalo ze jsem dala dve. Ted na podruhe jsem zvladla jen prvnich 45 minut, pak uz bylo nutkani vypichnout si oci prilis silne, procez jsem projekci v zajmu zachovani zraku (a dusevniho zdravi) radeji ukoncila. Traumatizujici. Brrr.

• 26.2.2015  09:34
    Oculus (2013)

"Takovy hrozny horor! To musis videt! Ja jsem se balajakoprase! To drama! Ta cira hruza! Tri dny jsem pak nemohla spat!" S temito doporucenimi jsem si prinesla domu Oculus a zas jsem z toho byla otravena jak hadi zub. Prvni strasidlo se objevi az tak po hodine a ctvrt, do te doby je to jen takovy priblbly galimatias plny stokrat videneho. Konec to tedy trochu zvednul, ty dve tomu tedy vpalim, neb uz jsem videla blbejsi horory (timto zdravim ty imbecily co spachali Dyatlov Pass Incident) a na konci jsem se tak trochu "v mezich" chvilicku i bala. Ale to je tak vse. Bylo to blbe, dal to nedoporucuji a divat se na to jeste jednou opravdu neminim.

• 5.11.2016  19:04
    Oheň a led (1987)

Pridana hodnota tohodle filmu byla sveho casu samozrejme obrovska a i ted filmy Will Bognera bavi. Ale nema to ten drajv, vtip a odlehcenost treba takoveho Blizzard of Aaahs (tam se nachazi dokonalost kdy Glen Plake lyzuje v Chamonix s hudebnim doprovodem Frankie Goes to Hollywood). Takova nostalgicka jednohubka, nesmazim tak casto jako ostatni ski filmy. Ale Bogner mam rada i jako znacku, nektere kolekce jsou samozrejme pretentious jako prase, tuhle mi bracha rikal ze v tech jejich ski soupravach vypadam jako panicka, ale me to nevadi, i kdyz mam radeji Peak Performance, Mammut nebo Lasse Kjus tak i Bogner mam nekolikrat ve sve sbirce a ta nova Fire and Ice kolekce s horama na bunde nevypada spatne. Tak treba se Jezisek letos preda!

• 6.9.2015  19:39
    Om Shanti Om (2007)

Ja proste na tyhle filmy nejsem cilova skupina, ale rozhodne me to neuazilo a dokonce mi to ted porad zni v hlave a pobrukuju si Om Shanti Om. Do prkna, asi si to pujdu i naprat do mp3 prehravace a budu to smazit pri behani... Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 15.12.2016  09:10
    Operace Blesk (TV film) (1976)

Ja jsem cetla o vikendu knizku o nejznamejsich operaich IDF a normalne jsem ji "zblajzla" v rozmezi 24ti hodin. Cetla jsem tam i o Entebbe a ta knizka byla tak skvele a napinave napsana, ze jsem si rekla ze bych Entebbe Rada videla i jako film, vedela jsem ze mi nekde Doma lezi, procez zadny Problem. Film neni ani zdaleka tak dobry jako byla popsana v knize skutecna operace. Bylo tam par nepresnosti a neodvysetleni ktere jsou pro celou akci myslim docela zasadni. Navic byl film take dost televizni. Na to ze se jednalo o jednu z nejdokonalejsich zachrannych akci... no snad ever... tak si myslim ze by si film zaslouzil jeste nejake nove a lepsi zpracovani. Vylozene spatne to ovsem take nebylo, procez vpaluji prumer.

• 22.8.2016  09:55
    Operace Silver A (TV film) (2007)

Asi nejlepsi cesky film za poslednich dvacet let. Muzu na to koukat zas a znova a vzdy jen zasnu (v pozitivnim slova smyslu). Strach je proste borec. Navic je tohle jediny film kde mi ani tolik nevadi toporne, aftektovane a staticke ne/herectvi precenovane Tatiany Vilhelmove.

• 21.1.2016  08:11
    Operation Zucker (TV film) (2012)

JA jsem se puvodne nechtela vcera divat na nic, porad jeste mi skacou pred ocima pruhy z te Paralelni Broskvoviny co jsem absolvovala v nedeli, ale Klenot ze pry "Operation Zucker" a v novinach ze psali ze je to dobre. Tak jsem souhlasila, ja jsem ho moc neposlouchala a myslela jsem si ze to bude o druhe svetove valce. A ono to zatim bylo takove nervydrasajici Drama o pedofilech! No fuj, mraz mi behal po zadech! Hlavne scena kdy se deti drazily v drazbe pro pedofily a vlastniky bordelu, pak take v tom bordelu. No vubec mi z tohoto filmu nebylo dobre! Jeste ten pocit bezmoci kdyz pak clovek videl kdyz jsou v tom namoceni soudci a vyznamni politici (razie ve vile me malem prinutila vydat zu jednou stravene kureci kostky)... Tohle byl teda pekne horky cukr co se jednomu ajn cvaj vzprici v krku. Dala bych plny pocet, ale konec jest nepekne zrasen, procez bohuzel jedna dolu. Ale dnes mam naplanovany druhy dil, tak pokud se tam tohle nejak vysvetli tak mozna jeste dodatecne zvednu. Nebo taky ne. Jeste nevim.

• 22.1.2016  07:35

Tak tohle bylo, bohuzel, prevelike zklamani. Prvni epizoda me velmi navnadila, ale tahle druha, no to uz byla slabota. V nicem to nenavazuje na pripad z jednicky (tam mi vadil jen konec). V tomhle dile se neprzni rumunske, alebrz nemecke deti a cele je to takove tak trochu zmatecne a WTF. Zase je tam do toho zapojeny vysoce postaveny urednik a zase to ma takovy blby konec. Jasny podprumer. Tomuhle se tedy rika zrada.

• 1.3.2016  10:35
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Entertainment jak stehno. Rock se svym cernosskym komplexem trapny jako nikdy (a to zu je co rict!). Jesteze Leo aspon dostal toho Oscara, nezapomnel nam rict ze nemame nechavat henty uhlikove stopy a pak nasedl do soukromeho tryskac, asi aby si odpocinul na megajachte nejakeho oligarchy. Ale dojem to zanechalo! :D :D :D Spis jak Oscary to vypadalo jako nejaka agitka pokryteckych sasku. Asponze Ennio! Nemecka oscarova pre-show byla dobra, u toho jsme se pobavili. Jinak docela blacko. (=jako blato, bahno)

• 24.1.2016  17:13

Tak samozrejme jsem na film nezacala koukat nezatizena ruznymi recenzemi a varovanimi typu "hodne se zde mluvi. az moc se zde mluvi". Takze jsem pristupovala spise skepticky. Diky bohu, me obavy byly liche. Od prvni minuty snobarna Tarantino mi muze vymluvit diru do hlavy kdykoliv. To uz jsem si ted dlouho tak neuzila zadny film. Parada! O facku horsi nez Django, o hodne lepcejsi nez Kill Bill. O Pulp Fiction se ani nezminuji, to je film z jine planety. A ja... ja touzim po zimnim Wyomingu. Chci provozovat "Ellie´s Haberdashery" a uz nikdy nevidet zadnou betonovou stavbu.

• 9.6.2015  09:10

No vida, vcera jsem psala o kyci pro me nekaceptovatelnem (Den nezavislosti), Osobni strazce je pro me ovsem ten druh kyce, ktery ja rada. A to, prosim, kdykoliv! Oh ta nostalgie, kdy jsme na zakladce cekali az projde do kin i k nam! Na tehdy popularnich trzich v polsku jsem tehdy sehnala i soundtrack z filmu, coz ze me ve tride ucinilo bohyni (tedy mezi zenami). Krasny kyc, presne dle meho gusta. Napred se moc nemusi, pak se do sebe zamiluji, pak se dostavi prekazky a prevelike drama, ale nakonec se dostanou. Spokojenost.

• 9.6.2015  10:26

Co porad vsichni chcete, tohle je pekny film (nejen) o lyzovani. A Peter Berg tam vypada dobre, i kdyz trochu infantilne. Me se film libil, no samozrejme, ja lyzar nejvetsi, nemuzu jinak. Co se tyce lyzovani samotneho, tak se nic noveho neodzvite, ale je tam par peknych stunts a taky ta krajina kolem Aspenu je nadherna. Takovy domecek jak mela ta zenstina tam bych si moc prala mit. O je, to by se me libilo, to bysem se radovala.... Kvalitativne existuje spousta lepsich filmu, ale ja jako spravny ski patolizal a schleimer opet mirne zvedam rejtynk ;)

• 17.11.2016  10:34
    Osvícení (1980)

Jeden z mala hororu, ktere doopravy vydesi. Aspon teda me. Knizka i film na me udelali jen ten nejlepsi dojem. Kubrick je Genius a King taky, tohle spojeni dopadlo na jednicku. Rozhodne doporucuji delsi verzi (viz, komentar od troufalky)

• 24.11.2013  18:54
    Očista (2013)

Tak to bylo tedy neco!! Nevedic co od "The Purge" ocekavat jsem to prskla do prehravace jako druhy film na patek. Druhy film v patek byva film od ktereho si ja ani Klenot nic moc neslibujeme a jsme pripraveni u nej usnout a probudit se az u titulku rikajic "jeee, zase jsme usnuli, nekdy se na to musime kouknout znovu na cele" (ale nikdy to neudelame). A voila, takove mile prekvapeni! Nejaka prijemna hodka dvacet naprosto atmosferickeho thrilleru! Herci sympaticti, tempo odsejpalo.. co vic si clovek muze prat? Normalne za ctyri hvezdy, ta jedna navic je od Klenota, ktery obvykle podobne filmy bytostne nesnasi, ale z tohodle se velmi radoval!

• 28.7.2014  10:30

Chtela jsem vpalit alespon jednu za pana Henryho. Ale kde nic neni, tam ani zdegenerovany mutant nebere. Priznam se dobrovolne a bez sekery do hlavy ze jsem nedokoukala do konce. Strasne rada bych napsala nejaky vtipne sarkasticky komentar ze tady bylo spatne uplne vsechno, ale nejak me nic nenapada, proste nicota. Zmar. Nula. Nix. Zero. Nada. Takove hororove "Babovresky".

• 24.5.2016  09:43
    Padesátka (2015)

Docela trapna konverzacka s par silnejsimi momenty a ne uplne marnymi herci. Zacatek vypadal velice slibne, jenze asi po pul hodce jsem zjistila ze vtipy jsou predvidatelne a herci prehravaji. Ovsem dovedu si predstavit ze Padesatce lip slusi divadelni provedeni, film prece jen docela tlacil na pilu a to ja nemam rada. Jo a Kudos za Pavelku, hrdina meho mladi, toho jsem zde malem nepoznala :)

• 14.3.2014  12:43

No proc bych nemela vpalit plny pocet! Je tam a ja se raduji. Panelstory je podle me jednim z nejgenialnejsich ceskych filmu. Aspon tedy pro me jako pro nekoho kdo na sidlisti v krasnych osmdesatkach za sociku vyrustal. Nechapu ty lamy, ktere zde pisou ze to Verka prehani. Co si pamatuju ja, tak Panelstory by klido pido mohl byt i autenticky dokument, neb u nas to bylo presne tak a ne jinak! (Jizni Svahy, Zlin)

• 18.9.2017  09:50

Ve dvojce se spis resi pokus o obnoveni procesu s Damienem (ten byl v prvnim dile odsouzeny k smrti jako hlavni pachatel). Ve dovjce hodne lidi ukazuje prstem na Byerse (otce jednoho ze zavrazdenych deti), katalogoveho vidlaka, nasilnika, nabozenskeho fanatika, pokrytce a vubec White trash. Stejne zajimave jako jednicka, objevuji se zde nove dukazy a jednomu se opet otevira kudla v kapse nad neschopnosti americke justice. Ja s Klenotem vzdy koukam na "Medical Detectives" a tam vzdy kazdych par dilu opakuji ze vzdy, ale opravdu VZDY existuji forenzni dukazy ktere spoji misto cinu/obeti s pachatelem. Tady mame hned tri obeti a tri pachatele, a ANI JEDEN JEDINY forenzni dukaz, zadna spojitost proste. Ani jeden jediny dukaz, uplne malinky, pidi dukazicek mikroskopicky neni. Jen vynucena vypoved retarda s IQ70. A na zaklade tehle vypovedi padnou tresty odneti svobody na dozivoti a trest smrti. To mi hlava fakt nebere. Trojka bude, myslim, velmi zajimava!

• 14.9.2017  09:30

Hodne silny dokument, chvilemi jsem odvracela zrak (ukazuji se tam i mrtvolky tech deti = pri nalezu nebo na fotkach). Byla to sila sledovat zmanipulovany proces s "odborniky" (Doktorat z Univerzity po internetu) kteri svedcili v neprospech tri obvinenych. Urcite si dnes dam druhy dil! Na rozdil od dalsiho komentare si nemyslim ze dokument se bude libit tem, kteri vedi o co jde. I kdyz o pripadu nemate sajn (k dokumentu jsem se dostala nahodou), tak je tam dobre vysvetleno o co jde (dokument je dlouho, podrobny, ale presto velmi zajimavy). Rozhodne doporucuji.

• 15.3.2014  18:01
    Paranormal Activity 2 (2010)

Znate ten pocit kdy je vam trapne za nekoho jineho? Chudaci herci! Nebo tedy spis "herci"... Toto byla ale nepekna kravina. Ja jsem tedy desne skromna, jako Lenin, a nalezenym futydzum docela fandim, ale toto byla hodina a pul meho zivota kterou uz asi zpatky nedostanu... :/

• 18.1.2016  08:23

Ja se priznam, ze u Paranormal Activity: Ghost Dimension jsem mela skoro celou dobu slzy v ocich a pak jsem se dlouho prevalovala v posteli a nemohla usnout. Ovsem nebylo to strachy, bylo to frustraci a vzteky. Co to bylo za hnusackou kameru? Film samotny byl dokonce i docela slusne strasidelny a jednu lekacku mi Klenot udelal 4D, to jsem si opravdu malem cvrnkla. Ale co naplat, kdyz obraz je takova hnusota nestastna. Jeste ted, rano, kdyz koukam kolem sebe tak mam pocit jakoby vsechno bylo tak vytrepane pruhovane. Toto byla asi nejvetsi odpornost kterou jsem kdy videla. Mam z toho jeste vetsi Trauma nez z telenovely "Divoky Mesic", kterou jsem sveho casu musela sledovat s mamou, neb mela rakovinu, procez neslo odmitnout.

• 29.11.2016  09:29
    Parta hic (1976)

To jsem ale opravdu netusila, ze to bude takova tlacba. Palce dole, tohle bylo docela zlo, nezachranili to ani Kemr s Mensikem.

• 26.3.2015  14:06
    Pasťák (1968)

Nepekne syrovy film. Fakt mi z toho behal mraz po zadech. To se divim ze soudruzi vubec dopustili ze se neco takoveho mohlo natacet... Brrr, jeste ted na me sedi ta depresivni atmoska, ani se mi nechce nejak rozepisovat. Dnes se musim podivat na neco radostnejsiho.

• 24.8.2016  10:30
    Perný den (1964)

Snad neni den kdy bych si nepobrukovala "perny den" aneb A Hard Days Night. I ted si to musim porad pobrukovat. Velmi me prekvapilo jak jsou vsichni ctyri charismaticti. To uz se dnes v pap mjuziek taky moc nevidi....

• 10.10.2019  10:00

Toto se libi vic me nez MiniMe, ktera z toho jeste nema rozum. Je to takove ohromne roztomile a tak trochu "old School", nevim jaky je cesky dabing (jestli je), ale ta nemecka verze je naprosto kouzelna!

• 23.4.2017  17:17
    Pevné pouto (2009)

Tak asi po sto letech jsem se koukala na film na soukrome televizni stanici! Ja se na filmy na techto ruznych stanicich divam dost nerada, neb film ktery trva hodinu a pul je pak diky reklamam rozplizly skoro do dvou a pul hodin a to me velmi irituje. Ani nyni jsem se nechtela divat, ale Klenot rekl at pockam az si neco vyridi a pak ze se muzeme podivat na DVD a ja jsem se mezitim zakoukala do tohodle a pak kdyz Klenot prisel tak jsem se uz na nic jineho divat nechtela. Kdyby to byla vylozene detektivka o patrani po tom pedakovi tak by me to bavilo lepe a vpalila bych tam vsech pet, ale ani tak jsem se nenudila a film me prevelice bavil. Extra Kudos te holce, pedakovi a Susan Sarandon.

• 20.8.2014  08:53
    Pečovatel (2014)

Tak takhle ano! Tenhle film se mi opravdu velmi libil! Paradni belgicka detektivka s ponekud eklhaftni zapletkou, vybornymi herci a atmosferou hustou ze by se dala krajet... ähm... vlastne kousat. Koukam v komentarich srovnani s nudnym a pomalym "Prisoners"? No to teda "traum weiter" jak rikame my bavoraci. Ne, priznam se se dobrovolne a ani me nemusite na par dni pripoutat k radiatoru = nevztekala bych se kdyby stejny tym natocil i dalsi pripady Cafmeyera (Cafferyho).