joelly01

Německo

4 body

• 10.11.2015  09:36
    Spectre (2015)

A me to zase nevadilo, ze se tam porad nekdo nemlati a nepronasleduje a nevybuchuje. Docela jsem si uzivala i to mluveni. Stopaz mirne prepalena, ale = na rozdil od Skyfall = neusnula jsem! A Sölden paradni, jezisi jak ja to tam miluju, hory jsou stejne nejlepsi ze vsech. Co me zklamalo: ted me asi bude spousta lidi nenavidet, ale Monica Belluci. A to jsem se na ni tak strasne tesila! Miluju ji! Ale na Bond Girl uz je bohuzel prece jen trochu ohlodana zubem casu :(

• 17.1.2016  19:58
    Spotlight (2015)

Porad se tam jen mluvilo a zdalo se mi, ze se tam skoro nic nedeje! Ovsem i pres to jsem se nemohla odtrhnout od obrazovky a obcas jsem si rikala "to je tedy sila!" (napr. jak ta novinarka konfrontovala jednoho pedokneze). Bylo zajimave sledovat jak se rodi investigativni reportaz a velmi bych take vyzdvihla herecke obsazeni (Ruffalo je posledni dobou muj velky oblibenec... jeste par takovych filmu kde po nem budu mlsne koukat a presunu ho do me topky!). Co se tyce nabozenstvi, tak byvam trochu skodoliba, neb znam par poboznych lidi co porad rikaji "Buh to a Buh tohle" a pritom jsou to pokrytecke svine, procez i pres ruzna lakani zatim volani svatostanku odolavam. O islamu radejc ani nezacina. Tohle neni to prave misto. Ale film snobarna. Doporucuji!

• 3.8.2015  11:12
    Spáči (1996)

U Sleepers by jsem nejradeji tu prvni cast (do "nehody" s hot dog cart) dala tak trochu zrychlene, pak tu o zneuzivani se zavrenyma ocima a ta posledni tot presne salek ovocneho the pani Joelly, neb toto soudni drama melo opravdu drajv ktery jsem ja velmi ocenila.

• 11.1.2016  11:39

Ja jsem epizodu 4,5,6 nikdy predtim nevidela (jen ty novejsi 1,2,3), ale Klenot si desne pral jit se mnou na nove SW, tak mi predtim poustel ty stare a to me moc nebavilo, stavela jsem si u toho Lego co jsem dostala k vanocum, to mi prislo lepcejsi. Tak jsem mela trochu strach ze se pak budu v kine dve hodiny nudit, neb z tech starych SW jsem si skoro nic nezapamatovala, ale vubec jsem se nenudila, naopak jsem se skvele bavila. Byli jsme v kine na odpolednim predstaveni, procez jsem se bala, ze na odpoledne tam vezmou rodice sklebaky a sklebaci se budou nahlas bavit a vubec budou nesnesitelni. Kupodivu nesnesitelni nebyli sklebaci, ale jacisi rodice, co se porad nahlas bavili. Tak Klenot vstal, serval je hlubokym hlasem a pak uz tihle prihloupli krupani byli zticha. I takovi jsou mezi nami lidove. Jdou do kina aby tam na sebe pri filmu mohli nahlas kvakat. Idioti. Ale film opravdu Luxus. Bavila jsem se prevelice.

• 18.8.2015  11:12

Nejlepsi muzikal nejen v celem cesku, ale i na celem svete, ba dokonce i vesmiru! Srdcova zalezitost, Starce muzu kdykoliv. Miluju Pucholta, miluju Kacirkovou & hudba / pisnicky nedostizitelne. Spica.

• 10.11.2013  13:30
    Steep (2007)

Steep je jeden z mych zasadnich ski filmu (spolu s "The Blizzard of Aaahh"). Neni to klasicky "ski porn" ktery ted MSP, Teton nebo Sherpa chrli jak na bezicim pase (ovsem nic proti, ba prave naopak = jen houst!) Steep je krasny dokumentarni film ktery se soustredi spis nez na okazale stunts na odpovedi na otazku "proc?". Film nam predstavi prukopniky freeride lyzovani (Anselm Baud, Stefano de Benedetti), stejne jako nejlepsi borce soucasnosti (Seth Morrison). Naprosto jednoznacne pet hvezd a nikdy ne jinak! "We are the mountain people, this is what we do, this is how we live"

• 19.4.2017  10:37
    Stmívání (2008)

Ano, tento film je opravdu jedna velka hruza. Smesna hruza. Ale me se velmi libil ten les a ta Krajina, kdyz se v zaberu nenachazel ten odporny Pattinson s jeste odpornejsi Stewart tak ty lesy a tak, to bylo velmi hezke. Vsechno ostatni samozrejme prevelike blacko.

• 25.4.2016  15:39

Ja mam rada klasickou hudbu a lyzovani. Ne gangsta rap. Ale tohle me, kupodivu, desne bavilo. A ten cerny clovek co hral Ice Cube doopravdy vypadal jako Ice Cube! Na film jsem se koukla, neb jsem byla v nemocnici a nic jineho po ruce nebylo. Kdyz jsem uvidela stopaz tak jsem se uplne zhrozila, ale kupodivu mi to ubehlo velice rychle! Nyni si dokonce pobrukuji "Fuck the Police" a mozna si nejake ty jejich hity poridim do auta a pak pojedu do prace a schvalne pred oknem nasi kancelare to osolim aby kolega slysel a aby uz pak nerikal ze jsem stara protoze koukam na Tatorty, ale desne cool, neb posloucham gangsta rap.

• 21.1.2015  09:28

Kde zacit... A co vubec rict? Streif! Legenda legend. Streif: One Hell of a Ride nam vypravi pribeh sjezdovky, na ktere se kazdy posledni vikend v lednu odehraje ten nejtezsi, nejnebezpecnejsi, nejznamejsi a nejpresitznejsi zavod sveta. Dokument nam nepredstavuje jen sjezdovku, ale sezonou 2013 nas doprovazi k zavodu v roce 2014 (tento byl bohuzel dost ovlivnen pocasim = kralovska disciplina - sjezd - byl zkracen). Sledujeme letni pripravu pripravu nekolika vybranych atletu (mezi jinymi treba Aksel Lund Svindal, Eric Guay, Hannes Reichelt, Max Franz nebo Marcel Hirscher), je nam predstaven belorusky lyzar ktery odjizdi na zavod jen se svou matkou jako trenerkou/servismanem. Ti vsichni chteji byt nejlepsi, ti vsichni chteji vstoupit mezi legendy. Kdyz zvitezite na Streifu, jste nadosmrti hrdina, v cili se pak citite jako Buh. A kdo by nechtel byt Bohem, alespon na malou chvili? Ale Streif nejen dava, Streif take bere. Streif je kruta sjezdovka, na okruhu "ski circus" je spolu s Wengen (5km trasa!!!) opravdu ta nejtezsi. Volny pad, skoky, nebezpecne zatacky... To vsechno je Streif. A tresta kazdou nepozornost, kazdou malou chybicku. Polevit na setinu sekundy muze znamenat konec kariery, zmrzaceni, v nekterych pripadech i smrt . Film Streif: One Hell of a Ride je poctou nejen sjezdovce a atletum, ale i lidem, kteri se na priprave zavodu podileji. Organizatorum, dobrovolnikum, divakum... Citlive a zajimave natoceny dokument, tvurci si opravdu dali zalezet. Zabery ze zavodu dechberouci, navic na velkem platne je to prece jen neco jineho nez v televizi (live zkusenosti se to samozrejme nevyrovna). Streif urcite doporucuju ke shlednuti (i sjeti ;) ), kazdemu fandovi sportu. Naivc Streif je opravdu impozantni a udela dojem, takze si myslim ze i pokud zrovna lyzovani nejak extra neholdujete tak se vam dokument bude libit. Ja osobne jsem jen odvracela oci od padu (konkretne se tam venovali Hans Grugger & Daniel Albrecht), ale chapu ze v ramci objektivity se to ve filmu objevit muselo. Listky jsme museli zamluvit tyden predem & kino bylo plne do posledniho mistecka, coz zase udelalo dojem na me. Ale je dobre videt ze se tolik lidi zajima o lyzovani. Mozna je to taky tim, ze tenhle vikend se jede zavod 2015, tak to mozna taky nekoho nalakalo :) Coz mi pripomina: At jste fans nebo ne, tak pokud chcete videt paradni akci, tak nezapomente tenhle tyden koukat! Tento patek (23.1.2015) dopoledne se jede super G, v sobotu sjezd, KRALOVSKA DISCIPLINA & ABSOLUTNI HIGHLIGHT sezony (proslycha se ze po rekonvalescenci letos pojede i Bode Miller, a to je showman ze vsech nejvetsi!), v nedeli dopoledne / poledne slalom (posledni rok a pul opravdu miluju souboje mezi Neureutherem & Hirscherem). A ted jsem si vzpomnela ze jsem zapomnela zminit legendu Streifu, petinasobneho sampiona = Didier Cuche! To byl machr, a jak vzdycky nakonec vyhodil do vzduchu tu lyzi a pak ji chytil! Krasne, krasne vzpominky na lyzovani, na zavody v Kitzbühelu. Film mi vsechno pripomnel a ja jsem nadsena. Jedine co bych vytkla je ze to natocili ve 3D, to by pak byla uplna bombice, ale co uz. Hned jak vyjde na modrem rejovi tak upaluju koupit!

• 15.9.2015  19:48

Opet luxus, luxus preveliky, presne jak ja to mam rada. Herecky i rezijni koncert. Muj oblibenec Bartak v roli odporneho slizu, nu jen jsem hledela. Kukurovi/Baranovi jsem fandila jako nikomu, pesti zatinala, obrazovce hrozila a chvilemi ani nedychala. Lepsi uz to opravdu neslo, pro me je Vlacil takovy cesky Haneke, takze jinak nez petkovat zde nelze.

• 9.10.2019  09:02
    Suburra (2015)

Bezpochyby skvela gangsterka, ale musim priznat ze propojeni politiky a mafie me mnohem vic dostalo/rozsekalo v "Elitni Jednotka 2". Ale i tak rozhodne jeden z nejlepsich filmu co jsem za posledni rok videla (hmm, ono ja jsem jich zas tak moc nevidela. tak ctyri mozna, ale i tak...), sice pomalejsi rozjezd, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Skoda ze v poslednich deseti minutach na me Klenot porad sycel "mala uz je v pyzamu a zuri". To bych si uzila lepe kdyby toto nesycel, ale i tak se prevelice raduji. Pomalu, ale jiste se opet dostavam do sveta filmu. I like!

• 21.11.2016  11:47

Zajimave, vite jak to dopadne a stejne na to napjate cumite jak Kobra na kralika. Jak to ten Clint dela, ze mu to porad takhle dobre vychazi?

• 13.8.2015  10:17
    Sunshine (2007)

Ten Danny, to je dabel! Ja mu vsechny ty Trainspottiny, Plaze & Milionare z chatrce zeru i s navijakem a jest3e volam "dalsi! dalsi!" a "Jen houst!" Sunshine je uz ponekud starsi vec, procez nechapu, jak mi tenhle klenot mohl tak dlouho unikat. V tomhle filmu se snoubilo vsechno co mam hodne rada (sci fi, tajemno, trosku horror, klaustrofobicke prostredi vesmirne lodi, rozhadana crew, Danny Boyle & Cilian Murphy) a pro me z toho vypadla atmosfeicka & napinava pecka. Na tomhle neshledavam jedine chybicky a obratem se loguji na amazon objednat si Modreho reje, neb tohle proste musim mit doma a kochat se kdykoliv chci! Videno v ramci Season Challenge Tour.

• 22.12.2014  09:57

Tak ja to vidim tak ze SoS zaradim mezi sve nejvetsi poklady a nejvetsi srdcovky. Divame se na to/ty nejlepsi z lyzovani z poslednich 20ti let. Mladi se vydovadi u kvalitnich triku, my stari pardalove co pamatujeme dobu jeste "pred carvingem" a neonove lyzarske kombinezy jen nostalgicky a s usmevem zamackneme slzu v oku. Za me 1A & kloboucek. Ostatne, posudte sami: https://www.youtube.com/watch?v=-yorvhbzs48

• 3.6.2016  21:02
    Supervention (2013)

Jine nez veci od MSP, Teton, Sherpa nebo Poor Boyz. Ale rozhodne ne horsi! K freeridovym borcum se pridal i Aksel Lund Svindal a musim rict ze to dava stejne kvalitne jako na sjezdovce! Holt ma prupravu ze Streifu :D Skaninavci ukazali ze rozhodne umi drzet krok s amiky a ja se bavila naprosto famozne. Ale stejne musim rict ze jak umi litat Tom Wallisch je proste fenomenalni.

• 2.4.2015  07:51

Ja jsem strasne nadsena, nebot....! ....Nebot uz dlouho, fakt dlooooooouho jsem nevidela tak hezky hravy film. To je naprosta bombice koukat na film na kterem na vas z kazdeho zaberu dycha radost filmaru / hercu z toho co zrovna delaji. Z toho filmu necitim snahu sokovat, zalibit se divakovi, vydelat prachy, zabodovat na festivalu.. Z tohodle filmu na me dychala lehkost, hravost a radost a ja jsem se nechala unaset timhle blaznivym svetem kde laska nakonec... No to uz prozrazovat nebudu. Ale za me opravdu 1A, tohle je velice kvalitni a velice povedena vec. Nevim nevim, hned na zacatku Challenge Tour takova pecka, tohle se bude tezko dotahovat...

• 16.2.2017  09:30
    Svědectví (TV seriál) (1994)

Tak s knizkou se to samozrejme srovnat neda, vo tom zadna, ale take me to uplne neotravilo. Zacalo to dobre, pak se to jaksi rozplizlo a konec byl zase dobry, kor ten zloun, ten cert co tomu velel byl takovy spravne demonicky a docela strasidelny. Samozrejme jsem v knize i ve filmu fandila Dobru a matce Abigail, ale ve filmu byli ti dobri takovy strasne unyli, akurat Stu a Larry byli charismaticti a netvarili se porad ze maji po lobotomii. Ale ja mam Kinga, to ano a i knizka je desne tlusta, procez neco takoveho nejde samozrejme nacpat do dvouhodinoveho filmu. Ale zaslouzilo by si to nejaky atmosfericky Remake, treba takovy Fincher by z toho mohl udelat prevelikou dokonalost. Ach jo. Ale nejlepsi je stejne Stevvie!

• 26.9.2016  14:50

Na druhy pokus uz to slo (kdyz cumite na film v letadle tak to nikdy neni uplne ono). Slusny Zombie flick, knizku mam nekde doma, kdysi jakysi prapodivny Yankee mi ji venoval, tak snad si ji treba i nekdy prectu, ale co, v knizce neuvidim pana Brada Pitta a na toho ja se divam desne rada. Takova pastva pro oci, te Angeline uz asi ta Anorexie pekne leze na mozek ze takoveho pana od sebe odkopne. Ja nejsem zadny spratek, procez bych Brada brala.

• 17.10.2016  09:34

...a proto ja vsechny penize co mam obratem investuji do kabelek! Kdyz se o ne pekne a laskyplne starate, tak se stavaji "vyntydz" a jen ziskavaji na hodnote. Stejne jako vanocni kolekce Lega!

• 21.2.2017  08:20

Stari znami dorazili na navstevu a ja se docela bavila. Ne sice tak kralovsky jako u jednicky, ale bavila. Na tu ctvrtou to vytahuje fakt ze si myslim ze Danny Boyle ma soudnost a treti tecko uz necha spat.

• 28.10.2016  17:36

Paneboze, toto je prece naprosta pecka a dokonalost sama. Vubec nechapu co by se na tomhle pokladu ceske kinematografoie mohlo nelibit ci co tomu vytknout. Vsak neni to nejlepsi kdyz venku je sychravo a poletuje listi a vy se doma schoulite pod deku na kanapatko, date si vyborny sypany hruskovy caj, talirek pernicku v cokolade a koukate na Tajemstvi Hradu v Karpatech? No? Co muze byt lepsiho? Ani nakup predrazene kabelky tak nezahreje u srdce! Mozna leda Alpy. Ale tam jedeme zitra, takze stejne dobre, ne? Btw. pro me jedna z nejatmosferictejsich filmovych scen ever: Zutra (Tona Hluchonemec) jede na te svoji "kolobce" lesem bonzovat na hrad. K tomu ta hudba. Filmovy orgasmus.

• 12.2.2016  09:41

Nevim proc, ale z nejakeho iracionalniho duvodu jsem se na tenhle film strasne tesila, uplne jsem se tedy tetelila nadsenim kdyz jsme se na nej meli koukat. Ovsem dostavilo se mirne zklamani. Hlavne prvni pulka byla neskutecne unyla! Od prvni "sokantni" pointy uz to pak docela slo, ovsem nadsene jasani se nekona. Navic nechapu, proc jeste do nejakych filmu obsazuji Nicole Kidman. Ta ma z toho botoxu uz tak zprzneny ksicht a neexistujici miminku ze pro me uz jako herecka nema zadnou cenu. Ja doufam ze jestli se nekdy za par let na ten klobasovy jed take vrhnu ze to neprezenu jako Nicole! Ta bude za chvili vypadat jako Meg "Joker" Ryan. A takove to byly hezke zenske!

• 11.12.2017  09:18

Kolotocar Baz me opravdu bavi! Jak Strictly Ballroom, tak Romeo & Juliett i Moulin Rouge se mi dostali pod kuzi a, proc to nepriznat, ja mam pro tenhle druh kyce opravdovou slabost. Ac Bazuv prvni film, tak je o facku lepcejsi nez vsechno co zu potom natocil. Hold si nasadil latku moc vysoko, ale to nevadi, ja mu dekuji za tenhle vylet do trpytiveho sveta spolecenskych tancu. Castingove naprosta spice a pri pisnickach take srdce zaplesa. A ano, i Scotta miluji. Ja neumim tancit zadne takove tance, misto tanecnich jsme chodili do bufetu na chleba ve vajicku a pak jsme v parku kourili cigarety nebo marihuanu. Bohuzel, byla jsem spratkem! Ted toho tedy lituji, ale kdyz jsem rekla Klenotovi ze bychom meli chodit na nejake takove sofistikovanejsi tance tak se vubec neradoval. Naopak, nespokojene mrcel a rekla bych ze i obratil oci v sloup! Vypada to tedy, ze zemru jako tanecni drevo.

• 1.3.2016  09:22
    Tatort - Der große Schmerz (TV film) (2015)

No konecne muzu pridat komentar! Treti Tatort o Tschillerovi je, stejne jako ostatni dily, o boji Tschillera s Astanem. Ale ted se to jaksi komplikuje neb Tschillerovi pri akci zachrani zivot tajemna zenstina. Tato tajemna zenstina posleze unese Tschillerovo byvalou manzelku a dceru, z cehoz se Tschiller neraduje, neb dcerka je dcerka a o byvalou manzelku take opet zacal prevelice usilovat. Proc tajemna zenstina zachranila Tschillera a pak mu takhle komplikuje zivot? Tot otazka na kterou odpovi treti (a ctvrty) dil teto Serie. Dil se jmenuje "Velka bolest" protoze Tschillerovo dcera se zde projevi jako preveliky spratek. Rada bych jeste dodala ze zde se castingovy sef dopustil prevelikeho prehmatu, neb do role tajemne zenstiny obsadil Helene Fischer, znamou v nemecku predevsim zpivanim slagru. Ne, ze by byla oskliva, ale proste se to nejak nehodi. Jako kdyby jednu z hlavnich roli badass zaporaku v nejake ceske detektivce hrali Eva a Vasek. Proste to vypada divne. Trochu to vadilo.

• 3.6.2015  09:51
    Tatort - Die Wiederkehr (TV film) (2015)

Asi nejlepsi Tatort, ktery jsem zatim videla, takze jako jedinemu mu vpalim pet hvezd. Hned pri sledovani jsem byla nadsena ze toto je spica detektivka a na druhy den se o tomhle dilu psalo snad ve vsech novinach (otitulovany jako "nejsledovanejsi" a "jeden z nejlepsich"). Takze: kdysi davno zmizne z rodiny dcera. a pak se po letech vrati. Chova se, pravda, trochu divne, ale pokud tvrdi ze byla zneuzivana svymi unosci tak to asi az zas tak divne neni (treba reaguje spatne na muzske doteky). Jenze ono je toho vic.. mota se kolem ni dost zvlastni typek... a jeji segra zacina mit pochybnosti ze ne vsechno co ztracena dcerka rika bude pravda... Tenhle Tatort fakt doporucuju. Ta ztracena dcerka byla Swantje Kohlhof, v Tore tanzt vypadala jako unyly chlapec s ksichtem jak rozslapnuty pomeranc, ale tady si nechala narust vlasy coz ji cini divatelnou a taky herecky na rozdil od Toreho predvadi docela slusne niveau. Fakt super Tatort. Raduji se. To jsou opravdu paradni detektivky toto.

• 9.2.2018  20:47
    Tatort - Déjà-vu (TV film) (2018)

Deja-vu aneb Mestem chodi pedofil. Na brehu reky je nalezen zneuzity a zavrazdeny chlapec, okamzite se rozjizdi vysetrovani a vypada to, ze hned zkraje je i prvni podezrely: chlapec chodil do plaveckeho oddilu a vedouci tohoto oddilu ma zaznam v trestnim rejstriku prave skrzeva zneuziti nezletileho. A pak je tady jeste ten divny typek co zije s ucitelkou ze skoly kde chlapec chodil. A vubec, pred par lety byl nalezen utopen dalsi chlapec.. a co kdyz nebyl "jen" utopeny a co kdyz se neutopil sam, jak puvodne uzavrelo vysetrovani, ale nekdo mu pomohl? Docela slusny Tatort, ale uz jsem videla lepcejsi. Na to kolem kolik toho bylo kontroverzi to zase nebylo tak uzasne, ale jako klasicka detektivka potesilo.

• 24.9.2016  19:45
    Tatort - Eine andere Welt (TV film) (2013)

Klenot jest velkym fanouskem komisare Fabera, procez si z mediathek vsechny dily poridil a nyni je obcas sledujeme kdyz je nalada. Ja moc Fabera nemusim, prijde mi takovy az moc pozersky (vagus), ale jsou hnusnejsi komisari, takze co. V tomto dile se jedna o to ze je v jezere nalezena mrtva puberta, ktera byla pred smrti znasilnena. Faber & Co. nyni tedy hledaji vraha. Ukazuje se ze Puberta byla trochu lehcich mravu a lezla na nervy docela hodne lidem (pratelum i rodine), procez nez se odhali vinik/vinice/vinici tak se nam predstavi hned nekolik podezrelych. Ja jsem pointu zacala tusit uz asi po pul hodine, jen to znasilneni jsem k tomu nemohla naroubovat, ale nakonec se vse uspokojive vysvetlilo. Zadna hitparada, ale docela slusna detektivka. Mam rada ten koncept kdy se stane zlocin kteryzto se vysetruje, vystrida se nekolik podezrelych zavisle na ruznych moznostech odehrani zlocinu a nakonec je dopaden padouch. Takove ty WTF s otevrenym koncem mi vadi, kor u Tatortu, ale jak rikam, tohle je solidni dil, procez s chuti do toho.

• 11.1.2016  11:50
    Tatort - Fegefeuer (TV film) (2015)

Zaverecny Tatort, vyvrcholeni Serie o Nick Tschiller a zle kurdske mafii. Zde bych Rada prednesla jednu zajimavost: Tenhle Tatort mel mit puvodne premieru 15.11., ale protoze 13.11. v Parizi multikulturne obohacovali muslimove tak se premiera odlozila, protoze pry tento dil by nebyl vhodny. V zaverecnem dile se jedna o tom, ze cecensti ozbrojenci prepadnou redakci televize a v primem prenosu pozaduji vydani "bratra" Astana (hlavni zloun). Ale cele je to komplikovanejsi nez se zda, neb cecensti ozbrojenci jsou ve skutecnosti ruska mafie a Astana nechteji protoze je to jejich "bratr v boji", alebrz konkurent v privatizacnim byznyse a chteji ho mucit a zabit. A to se zase nelibi Tschillerovi, neb tomu Astan v minulem dile velmi hrubym zpusobem slapl na kuri oko a chce si Astana pomucit a zabit sam. Procez Astana unese a pak spolu unikaji a dokonce i spoji sily proti ruske mafii a cele je to velmi zmatecne a vubec to neni jako Tatort a me se tento dil libil nejmene. UPDATE: Zajimave, tak to vypada ze tohle NENI zaverecny dil Serie s Nick Tschiller. Vcera jsem byla v kine a tam byl Trailer na film Tatort: Off Duty, coz by mel byt teda ten zaverecny dil. No cucela jsem jak cincila! Tatort v kine! A Klenot spatne skryval skodolibost a radost v hlase kdyz mi sdeloval: "Ty, takovy fanousek, jsi nevedela ze posledni dil bude v kine? JA to vim uz tak dva mesice!"

• 10.10.2017  07:52
    Tatort - Hardcore (TV film) (2017)

Neni zde obsah filmu, procez k obsahu: Pri nataceni pornofilmu je uskrcena hlavni "Hrdinka". Jedna se o Pornofilm typu "gangbang", procez neni moc jasne, kdo (krome pronoherecky se ucastnilo nataceni dalsich 26 "hercu") ji vlastne zabil... Mnichovsti komisari rozjizdi vysetrovani a navrch vyplouvaji zajimave skutecnosti nejen o zavrazdene pornoherecce, ale take o jeji nejblizsi rodine a pratelich. Muj dojem: No ty blaho, na to ze Tatorty jsou primarne urceny duchodcum na nedelni vecer se tenhle dil docela rozjel! Pamatuji si na Tatorty s Schweigerem, jak si na ne duchodcovska Lobby stezovala ze to prece neni vhodny Tatort, neb Til tam nekolikrat letmo naznaci soulz a jednou je mu tam videt Zadek. To muselo byt v nedeli u televize infarktu! Tady jde totiz videt skoro vse a velice nechutne detaily jsou Vam dovysvetleny formou komentaru (no, kdo by si chtel zaplavat v bazenku plnem ruznych vyloucenych telnych tekutin?). Nevim, co si mam o tomhle Tatortu myslet, ale dochazim k zaveru ze se mi asi moc nelibil. Zde bych se postavila na stranu "duchodcovske Lobby" a trvala na tom, ze mene je nekdy vice. Bylo mi to tady asi moc graficke. Vraha jsem navic uhadla asi po pul hodine a pak uz se mi to docela vleklo. Jsem zase o neco chytrejsi co se Porno Terminologie tyce, ale to zas neni neco na cem by mi kor extra zalezelo a davala tomu Kredit za "added value". Tatort nic moc. Dal bych nedoporucila. Navic nemam moc v lasce Miro Nemce. Klenot mi rikal "to se ti asi libit nebude" a mel docela pravdu. Sam pri filmu usnul. Davam dve, neb uplny prusvih to ovsem take nebyl.

• 28.10.2015  10:41
    Tatort - Hydra (TV film) (2015)

Hydra je rozhodne jeden z tech kvalitnejsich Tatortu, procez ja se velmi raduji. K obsahu: Jest zavrazden jakysi vyznamny neonacista a mezi podezrelymi je zidovka z neziskovky, protoze jejiho manzela prave neonaciste zavrazdili. Dochazi k ruznym trenicim, potyckam, konfrontacim... Do toho vztahove drama Dalay s Kossikem (kterehoz bracha jest sam neonacista a chuligan) a Dalay vubec v tomto dile nemela moc stesti. Dal uz to prozrazovat nebudu, ale urcite doporucuju pokud mate po ruce a nevite co s nacatym vecerem.