joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 19.4.2017  10:45

Ja jsem se vlastne na Tvajlajt chtela divat jen kvuli tomuhle dilu, ale rikala jsem si ze kdyz zu se chci divat jen na tenhle dil ze bych se mela podivat i na ten prvni, coz jsem udelala (jedna hvezda za lesy a krajinu). Na tento druhy jsem se chtela podivat jen z jednoho jedineho duvodu: Jsem strasne a beznadejne zamilovana do Volterry a kdyz jsem tam byla tak tam vsude bylo ze se tam tento film natacel, procez jsem to chtela videt. Ve filmu je Volterra az asi poslednich 15 minut (z jinak neunosnych a prepalenych 125ti) a i kdyz me srdce zaplesalo tak ten film je tak, ale tak strasne hrozny, ze tady nedam ani tu jednu za jedno z nejkrasnejsich mest na svete. "New Moon" je opravdu traumatizujici zazitek. Uplne jsem citila jak mi v prubehu sledovani klesa IQ. Tohle shazuji ze stolu a otrasam se hnusem. Nevermore.

• 29.3.2015  16:05
    Závrať (2009)

Na "High Lane" pro me byla jedna vec naprosto sokantni, nesmirne nevidana a prinutila me poulit oci, lapat po dechu a na chvili jsem uplne ztratila rec. "High Lane" jsem totiz neprinesla domu ja!!!! To Klenot, Klenot si to nahral z televize na externi disk! Pry se na to chtel se mnou divat v televizi, ale bylo to ve ctvrtek pozde vecer tak to nahral! A to vedel o cem to je, neb si o tom cetl v programu! Jeste porad jsem z toho uplne perplex.. Muj Klenot, zritelnice meho oka, ktery normalne horory tohoto typu bytostne nesnasi a vzdy kdyz se na nejake takove divam tak dava najevo pohrdani tim ze behem prvnich deseti minut usne a pak mi mirne chrape do ucha najednou dava sam od sebe takovouhle vec a ani u toho nespi. No sorry, musela jsem to rict, neb porad jsem z toho uplne hyn.. K filmu: Prvnich dvacet minut spica, strasne se mi to libilo, akurat jsem byla zase hnidopich ze te jedna zenska leze v riflich. To me jako outdooroveho specialistu dost rusilo. Ale nu coz, obracim oci v sloup, ale nevypinam. Po prvnich dvaceti minutach pak nasleduje hororova cast filmu ktera me moc nebavila. Zase postizeny vidlak co vrazdi. Teda, nic proti postizenym vidlakum co vrazdi (ve filmu!), ale v tomhle nebyla zadna invence a nic nejak extra napinaveho. Takze dve za ten zacatek co velmi nalakal a taky za to ze to nebylo nejak extra dlouhe. Dal to doporucovat rozhodne nebudu, ve svem zanru slabota.

• 3.7.2015  19:34
    Špičák (2009)

Zvedava jsem ovsem byla strasne! Takovy mix napeti / pocitu viny / vzruseni. Kdyz jsem si film nesla domu. Asi neco jako kdyz jsem si koupila Salo. Ale ze Spicaku jsem byla nakonec otravena jak hadi zub. Opet neco, kde jsem si strasne fandila ze jsem cilova skupina a pritom jsem nebyla. Repete leda pod tlakem a vyhruzkami. Stejne jako u Toreho me hodne iritovalo natlakove podbizeni se divakovi. Na to jsem hakliva. S Hanekem prosim nesrovnavat. Ten se nevtira. Ten vam rovnou vpali tecku mezi oci.

• 19.6.2015  18:35

Skoda, Akta X tam nebylo. Neresili se ufoni, duchove, nabozenske sekty a ani divni uchylaci co jdou po lidskych jatrech (z tech dvou dilu jsem se, nekecam, fakt malem podelala strachy). Takze tady nespokojenost. Ale jako detektivka to fungovalo prekvapive dobre! Hodne se mi libily nektere "narazky" (hudba pri najeti na obrazek na GWB) a vubec celkove atmosfera mi pripomnela stare dobre devadesatky, kdy se najednou v patek prestalo chodit na "rave party" a misto toho se sedelo u bedny a cucelo na Akta X. Kdo se nedival, jako by nebyl a byl vsemi velmi litovan a pomluven. Ale jak rikam, u me jako detektivka to ma nadprumer, Mulder & Scully byli spis jen takovy prijemny retro bonus, ta mysterioznost mi proste chybela, proto jedna dolu. Doufam, ze brzy bude dalsi celovecerak. Tentokrat s ufony, duchy, nabozenskymi sektami a divnymi uchylaky co jdou po lidskych jatrech.

• 11.11.2013  21:17

Kdyz jsem u nas (Regensburg) v kine videla uplne prvni trailer na BMK (asi pul roku pred premierou), tak jsem uplne vyjekla nadsenim az me klenot musel krotit. Co se tyce RAF tak mam docela nacteno, samozrejme i Austuv origos (obsahly, ale vyborne napsany). Byla jsem zvedava jak se s predlohou a samotnou tematikou RAF vyporada film a musim rict ze nemam "nix zum mekern". Film nasadil hned od zacatku tempo (demoska proti sahovi) a drzel si ho az do konce (skoro dve a pul hodiny!). Nekonalo se zadne "idealizovani" teroristu (trosku jsem se toho obavala), spis z toho nakonec vylezli tak, cim vlastne doopravdy ve skutecnosti byli = rozmazleni, lini, zavistivi a znudeni fracci co nevedeli co se svym zivotem. Bleibtreu jako Baader paradni sociopat, Wokalek jako manipulativni mrcha Enslin. Jedine co mi moc nesedlo bylo asi vyobrazeni Meinhof jako nejake zoufale chudiny. Co si budem nalhavat, byla to stejne silena bitch jako Enslin. Jen tomu svou reputaci a dosavadni tvorbou dodala RAF ten spravny "drajv". Do jake miry fungovalo jeji jmeno jen jako trademark nedovedu posoudit

• 3.6.2015  14:49
    Beyoncé: Single Ladies (Put a Ring on It) (hudební videoklip) (2008)

Takova odrhovacka, ale super, porad si to musim pro sebe zpivat :)

• 10.11.2013  13:44
    Claim (2008)

Claim je famozni ski film. Bavi od prvni minuty az do konce. MSP vsadila na sve osvedcene borce (West, Petit, Abma, Dumont, Backstrom, Harrison, Schiller,...). Nejlepsi segment neoddiskutovatelne Antoine Montant v Chamonix ("the sickest thing I´ve ever seen"), jako vzdy okouzlujici Colby James West a navrativsi se Hugo Harrison. Filmy MSP me fakt bavi neb netlaci na pilu jako Serpove (SC) a vsechno berou s takovym uzasnym nadhledem. Claim ma cestne misto v me videotece, rozhodne nejlepsi z produkce MSP!

• 16.9.2016  15:58
    Das Geheimnis im Wald (TV film) (2008)

Vcera vecer Klenot poulil oci, maval rukama a vzrusene mi sdeloval: "na toto se budeme divat, to je ten film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty!". "Dobra tedy", odtusila jsem a zacali jsme se divat na film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty. Tajemstvi v lese je docela solidni detektivka, dlouho ani netusite jak by to mohlo dopadnout, ale ke konci je to pak uz docela pruhledne. Po skonceni me to trochu iritovalo a ptala jsem se Klenota "A co jako, bude druhy dil?" A Klenot rika "Ne, to je jen tohle". Jak rikam detektivka solidni, ale chybela tomu atmosfera a napeti, takze davam prumer, a to taky jen vo prfa a diky Krystofovi. Waltz to tahne hodne nahoru, zase takova ta poza/role typu "usmevave zlo".Ale myslim ze to slo lip a za to ze to nevytahnu vys muze scenarista!

• 26.10.2015  08:37

Pry komedie, to je nejaky fail v popisku, ne? Ne ze bych od komedie cekala "drendu" typu Kamenak nebo Slunce, seno, ale ze se za celou hodku a pul nezasmeju vubec a spis jen protacim oci v sloup to si myslim taky neni dobry. Pritom uplne debilni ten film taky nebyl. Spis takovy... no, zbytecny. Zbytecny film. Zatim nejvetsejsi slabota v ramci Challenge Tour 2015. Nazdar.

• 15.4.2015  11:17

Co to je zde napsano za divny obsah? Podle toho bych opravdu nepoznala ze se jedna o film o ktery se vlastne fakt jedna. Nu coz. Opravdu kvalitni drama o unesenych & zneuzivanych detech, ktere jejich pasaci nezabili, ale nechali je jit a at se s zivotem tam venku porvou sami. Nejake explicitni sceny ve filmu (dikybohu) vylozene nevidime, ale i tak mi behal mraz po zadech. Nejhruznejsi pro me bylo sledovat jak unosci detem vymyvaji mozky ohledne toho ze je jejich rodice nechteji. Take me chytla za srdce ta idea paralelniho sveta ktery si deti vytvorili (Kniha Dzungli), aby se aspon trosku oprostili od zrudne reality. Tohle se opravdu povedlo.

• 4.10.2017  08:34
    Gran Torino (2008)

Dalsi Eastwoodovka predstavena mame a mama nadsene poposeda ve svem oblibenem houpacim kresle. Ultimatni Clintuv narez nenechal nikoho chladnym. Toto se hned tak neprekona. Tenhle film tak okromne dycha zivotem az to boli. Naprosto bez rozmysleni vpaluji pet hvezd. Jinak to nejde....

• 15.11.2013  13:19

***ME HODNOCENI TOHOTO FILMU JE VELMI NEOBJEKTIVNI*** Proc? Protoze stunty odjezdil SETH MORRISON!!! A Seth je muj, a ja ho miluji a je nejlepsi (The Ordinary Skier)!!! A taky tam byly ze zacatku zabery z Tour, kde byl videt DIDIER a AKSEL!!!! Filmu ktere propaguji lyzovani(a tim nemyslim dokumenty nebo ruzne "ski porn" vybery) neni zas tak moc, takze ja si tady dovolim "trochu" (trochu hodne) privrit oci nad relativne nesympatickymi hrdiny a kycovitym dejem.

• 20.4.2015  08:26
    Ip Man (2008)

V ramci Challenge Tour videno tak trochu jako ulitba Klenotovi, at se mnou porad necumi na nejaka tkliva socialni dramata (ty on opravdu nerad). Muj salek caje to tedy nebyl, ale kdyz mi to bylo tolik doporucovano tak proc ne, ze ano. Klasicka zanrovka ktera by me rozsekala kdyby mi bylo tak 11 let. Hudba snobarna (jako fanynka GITS jsem samozrejme velmi ocenila).

• 18.11.2013  20:37
    Jeden a půl rytíře (2008)

No to byl tedy hnus! A to me na to klenot tahl do kina (zrejme pomsta za to ze se mnou musel jit na "night watch"). Znate ten pocit kdy je vam trapne za nekoho jineho? Skoro dve hodiny jsem se prostydela za herce, kteri jsou mi jinak sympaticti a ktere mam i docela rada!

• 15.9.2016  12:54

To jsem take tehdy v kine malem zesilela kdyz jsem videla upoutavky na Krabata. Tesila jsem se na to skoro vic nez na lyze! Dni odpocitavala, porad kazdemu rikala ze nemci natocili Krabata a ja to jiste uvidim driv nez vsichni ostatni v Cesku a jak jsou vsichni v Cesku chudaci ze neuvidi Krabata tak brzy jako ja a vubec jinak jsem se tesila, chlubila a nad ostatni se povysovala. I Klenot vedel jak moc miluji knihu i Zemanuv film, procez mi po navsteve kina i DVD zakoupil. Ovsem k filmu samotnemu = dojem zklamane rozpacity. ZDALEKA ne tak atmosfericke jak Zemanuv starsi bratricek a ani zmeny v obsahu se mi moc nelibily. Ze carodejovy ucne hrali herci od 25ti let nahoru (snad krome toho co prisel pak posledni), to jsem take nesla s nelibosti. Ale zase uplne jsem se nenudila a nekolik prijemnych momentu se naslo. Slaby, ale opravdu velmi slaby prumer. Tak slaby, ze bych se ani nedivila, kdybych casem snizila. Coz asi udelam. Ale ted pojidam oblibenou cokoladku a venku je krasne, takze jsem shovivava.

• 6.9.2015  19:50

O neco slabsi nez "Kralovstvi", ale porad prevelika kvalita. Stokrat muzu rikat ze DiCaprio je pokrytecky dement, ktery nam bude kazat o zelene planete a globalnim oteplovani, aby potom odprejskl soukromym tryskacem na nejakou mega obri jachtu, ale je to Pan Herec. Tyhle ty akcni thrillery o proradnych teracich me opravdu hodne bavi, procez volam: "Jen houst!"

• 12.4.2016  15:35
    Lake Mungo (2008)

To jsem se tedy zase nechala nachytat! Takovy mrzky a nudny shit! Hanbou bych se propadla, kdyz si vzpomenu jak jsem vcera Klenotovi slibovala "atmosferickou mockumentary". A pak takovy debilni a nezajimavy hnus.... Nic, proste do mrte nic. Parkrat uvidite obrys ducha jak jde z jedne strany pokoje na druhou. Jinak proste nic. Bylo to traumatizujici tim, jak to bylo nudne a trapne. Na necelych deset minut jsem u filmu usnula, tak asi v tech 10ti minutach byla ta nekolikasekundova desne strasidelna scena o ktere tady spousta lidi tak nadsene toci. Cumet hodinu a pul na "zrneni" aby pak na me rychle neco vybaflo.. To teda fakt nejsem cilova skupina.

• 26.6.2015  09:25

Me se dvojka libi nejlepe, neb je tam nejvice King Julian a ten je mym velkym oblibencem (ale musi to byt v originale s Cohenem, jinak slabota). Scena kdy vysvetluje jak funguje obetovani bohu je naprosto dokonala, ten Borat je proste genius. Jinak takove docela decentni bla bla pro deti, hodne barevne, hodne "rachandy" (dejova linka s turistama vedenych babkou) ktera oslovi tak deti kolem peti let a hodne pitvoreni se a hudby. Ale King Julian je nejlepsi, ja se na to vzdy divam jen kvuli nemu. Nebo ten pad letadla jak je to vycucne.. ha, no uz mi zase hrabe, doufam ze uz ty injekce brzy prestanou, fakt se citim nejak min pricetna :/

• 13.11.2013  18:19
    Mamma Mia! (2008)

tohle leda tak splachnout a vztekle za tim trisknout deklem (ABBA se mi docela libi). Jen pro filmove masochisty. Cire peklo, rozsekalo me to vic nez Lidska stonozka (Cau, odchazim na terapii).

• 31.3.2015  15:26

Videno vcera, uz snad popate. A porad me to strasne bavi, porad se u toho musim usmivat jak blazen. A ten zaverecny tanec bych si s chuti strihla s nima.

• 3.10.2016  20:39
    Mogadišu (TV film) (2008)

Velice povedena rekonstrukce unosu letadla Lufthansy nasimi oblibenymi mirumilovnymi muslimskymi spoluobcany. Story snad vsichni zname (kor jestli jsme vsichni velci znalci RAF ery, a ja tedy opravdu jsem). Vyborni herci, skvela vyprava. Celou dobu jsem napetim ani nedychala, i kdyz jsem vedela jak vse dopadne a kdo neprezije. Film byl natocen pro televizi a ja ho mam z mediathek a tak jednou do roka si na nej cas najdu. Je zajimave videt ten posun ve vnimani levicoveho terorismu. Zatimco v tech sedmdesatych letech to bylo co to bylo = proste terorismus, tak ted se z toho stala takova "salonfähig" zalezitost a priznivci tady techhle RAF svini ted vylezaji jako houby po desti a roztahuji se cim dal vic. A media i politicke "elity" je v tech jejich drzostech jeste podporuji. Pristi rok (2o17) bude 40 let vyroci "nemeckeho podzimu". V 1997 i v roce 2007 vychazely vyrocni vydani casopisu jako Spiegel, Focus, Era nebo National Geographic s velmi kvalitnim a dobrym rozborem te doby. S cim prijdou pristi rok, to netusim. Pri soucasne politicke "nalade" to asi bude o hodnych muslimskych bojovnicich, jejich slusnych nemeckych genossen z intelektualniho prostredi a zparchantelych a zkorumpovatelnych pravicovych politiku a zidu okupantu. Evropa as we know it proste skoncila. Nastupuje era Mordoru.

• 1.2.2016  11:55
    Náš vůdce (2008)

Driv jsem "Die Welle" zrala jako prase. U prvniho shlednuti jsem poulila oci a radostne placala rukama. Od te doby jsem to videla jeste nekolikrat, naposledy ted v sobotu a kupodivu me ten film zacal v kontextu doby strasne stvat. Co mi na nem driv prislo silne (jak snadne je zmanipulovat lidi) mi ted prijde tak trochu ironicky smesne. Ma velka "oblibenkyne", Jennifer Ulrich, ty frustrovane a uvedomele kravy fakt umi! I zde se mi pri pohledu na ni otvirala kudla v kapse (stejne jako v "Diaz").

• 23.9.2015  10:53

Vcera jsem hanebne prohrala bitvu o televizi, procez vitez (Klenot) zvolil. Totok. Takze: jedna se o uspavani hada prevelike. Napred se nic nedeje, pak se neco stane a pak se zase dlouho nic nedeje, pak se neco stane a pak je konec. A cele je to takove "uot d fak". Uplny odpad to neni, a protoze se tam obcas neco stane a na Paul Walker me oko spocine se zalibenim, vytahnu to tedy na dve. Ale o prfffa. A dnes vybiram film ja, tot vec je jista!

• 14.3.2016  15:12

Z Craigovek asi muj nejoblibenejsi Bond! Honicka v Italii uzasna (vlastne diky ni tam letos jedeme na dovosku) a hlavne, hlavne se zde nachazi muj preveliky oblibenec, pan ktereho ja desne miluju a vzdy kdyz ho vidim tak se desne rozneznim a preji si s nim jit na veceri. Mattheiu Amalric. Vsak o pribehu se nerozepisuji, neb to zu zdelalo dalsich sto milionu uzivatelu zde.

• 1.10.2014  09:51

Tak tohle byla myslim docela kvalitka, ne? Rambo "TO" porad jeste ma! Na rozdil od kolegy Terminatora si nemusi vypomahat odlehcenymi vtipky nebo humornymi narazkami na sve predchozi filmy a stejne je krutoprisne drsny jak smirglpapir! A nejpelsi na tom je ze divak mu to sezere is navijakem! Tedy aspon pokud je nekritickym obdivovatelem 80tkovych akcnaku. Italian stallion proste umi, at jako herec nebo jako reziser. Libi se mi ze si hraje na svem pisecku a nemeni dobre fungujici model (coz je nesvarem spousty at uz byvalych nebo soucasnych akcnich suprstar). Pro opravdove fajnsmekry doporucuji uncut verzi, v televizi je to ohlodane az beda!

• 24.9.2014  13:36

Klasika vsech klasik nejklasictejsi ze vsech! Naprosto luxusni zalezitost napechovana samymi hvezdnymi jmeny. A zadne z nich nezklame! V "Seven Sunny Days" jsem sveho casu objevila Colby James Westa (to je proste showman!) a byla to laska na prvni pohled. Samozrejme vsechny sekvence jsou uzasne, me ovsem nejvic dostal Mark Abma. Za zminku stoji taky fantasticky soundtrack, ovsem skoda ze nikde nemuzu objevit hudebni doprovod od Jon Olsson (zjistila jsem ze pisen se jmenuje MOTHERS MONSTER od ZAZA), jestli nekdo vite kde bych tuhle mohla zakoupit jako mp3, dejte prosim vedet. Jeden z povinnych filmu pro fanousky freeride. Doporucuje se sledovat po dni plnem lyzovani "v pudru", s prateli, u svaraku a na takove te placate televizi v jednom z horskych ski baru nekde v Alpach :)

• 28.5.2015  08:42
    Soudný den (2008)

Sednout, vypnout mozek & enjoy! Paradni taskarice u ktere jsem se ani minutu nenudila! Jasne, vykradacka ohne Ende, ale natolik zabavna, vtipna a odsejpajici, ze neprominout to muze opravdu jen mega nudny hnidopich. Rhona Mitra krasava nejvetsi, kdyz jsem film videla poprve (v kine), hned jsem si upalovala nechat okudlat vlasy na stejny zpusob. No byla jsem Miss! K obemu se jeste urcite nekdy vratim (filmu i ucesu).

• 19.4.2017  10:37
    Stmívání (2008)

Ano, tento film je opravdu jedna velka hruza. Smesna hruza. Ale me se velmi libil ten les a ta Krajina, kdyz se v zaberu nenachazel ten odporny Pattinson s jeste odpornejsi Stewart tak ty lesy a tak, to bylo velmi hezke. Vsechno ostatni samozrejme prevelike blacko.

• 21.8.2017  13:51
    Vášnivý jedlík (TV pořad) (2008)

Kulinarsky porad na tema "Vitej rakovino, cukrovko a infarkte!" A me by treba zajimalo, kolikrat se jedlik = pan Adam = po viteznem zdolani challenge (mno, to zdolani ani nemusi byt vitezne) potupne utikal vyblinkat na hyzlik. Neb to mnozstvi a nekvalita jidla co sezere je opravdu perverzni a nelidske. Ja jsem se divala minulou sobotu na PRO7 a tam byli ctyri dily po sobe. Ten ctvrty jsem zu jsem nedala, zasukoval se mi zaludek jen z pohledu na ta strasna jidla. Ja jako fastfoodem, kor tim echt emerickym, v zasade nepohrdnu. Ausgerechnet kdyz jsme v Americe, ale toto uz bylo fakt moc. Pristi tyden jdeme do NYC do Katz´s Delikatesses na corned Beef sadwich (v man vs. food to vypadalo moc dobre a ja tyhle zidovske deli v njujorku rada!). Ale dame si ho napul, ja i Klenot. a ja pak pujdu desne dlouho behat.... Serial zajimavy, kladne hodnotim zejmena v tom ze po shlednuti si clovek o to vic zasne sledovat co ji a bude se i snazit jist zdraveji. Protoze nikdo nechce dopadnout jako pan Adam. Nebo ti tlusti lide co ho pri vyzvach povzbuzuji....

• 4.10.2017  08:30
    Výměna (2008)

"Takovy nesmysl, to by se preci nikdy nemohlo stat! Co si to v tom halyvudu vsechno nevymysli!" supi u filmu nelibe Mama, ktere predstavuji filmy Clinta Eastwooda. "Ale to je pravda, cista hola pravda je to, vsak si to vygugli a uvidis sama!" kontruji ja. Mama trochu nejiste mrci, procez Klenot jeste dodava "No tehdy to samozvitelky nemely lehke, to nemas jak dnes!". A kdyz Klenot doda filmu pozitivni ohodnoceni, tak se samozrejme film zacne libit i mame a je to super film a je to prevelike bajo ze byl natocen podle skutecnych udalosti, jen "skoda ze v tom nehraje taky Costner".