joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 29.11.2017  09:50
    Rammstein: Paris (koncert) (2016)

Jonas Äkerlund se asi "posral v kine". Jinak si tohle "dilo" nedovedu vysvetlit. Nebo nesnasi Rammsteiny. A epileptiky. Anebo vubec vsechny, o kterych si myslel ze by tenhle film mohli sledovat. Prvni pul hodinu se mi z jeho fanatickych strihu delalo regulerne spatne. Ovsem koncik to musel byt paradni. Hudba za pet, rezie odpad. A jelikoz Rammsteiny muzu kdykoliv tak to zaokrouhluju na ty tri.

• 5.11.2016  18:58

Hudebni doprovod se dal. A obcas Will Smith nebyl uplne nejnudnejsi. Jinak uplna ztrata casu, ale Klenot vybiral, procez JA si myji ruce a prohlasuji ze bysem se vcera radeji divala na Anthropoid. Ale jsme dva, ja a Klenot a nemuzu porad vybirat ja. Ale toto bylo opravdu hodne blbe. Pritom podle traileru bych rekla ze by me to mohlo sem tam i docela bavit. Nebavilo. Tento film proste nebavi.

• 21.11.2016  11:47

Zajimave, vite jak to dopadne a stejne na to napjate cumite jak Kobra na kralika. Jak to ten Clint dela, ze mu to porad takhle dobre vychazi?

• 11.1.2016  11:58
    Tatort - Rebecca (TV film) (2016)

Swantje Kohlhof se prejmenovala na Gro Swantje Kohlhof. Asi proto, ze je to vic cool. Atraktivnejsi ji to ovsem neudelalo, porad ma ksicht jak rozslapnuty pomeranc a hraje tak afektovane ze se mi z toho jezi chlupy na zadech. Podobna role jako v "Navratu", akurat zde je jakoze doopravdicka zneuzivana obet. Pribeh dobry (unese a zneuziva ji "vychovatel" ktereho ona potom zapali a policajti ji samozrejme poslou na terapii a snazi se zjistit kde "vychovatel" schoval druhou unesenou = malou holcicku), ale podani nic moc, takove slusnejsi uspavani hada, na ty tri to jakz takz vytahl ten konec (ne ze bych to cekala, ale vzhledem k jeji roli v minulem tatortu me to zas ani tak neprekvapilo).

• 21.11.2016  12:07
    Tatort - Taxi nach Leipzig (TV film) (2016)

Tisici Tatort! Tatort c. 1000 ! Rovna tisicovka tatortu! A zrovna takova nezazivna hanebnost. Komisarka Lindholm s kolegou Borowski se rozhodnou ze se vykvaknou na nejake nudne sympozium a vezmou si spolecne taxika na nadrazi. Ridic taxiku je ovsem psychicky naruseny byvaly vojak, ktery byl na misi v Afghanistanu a kdyz se vratil tak ho opustila pritelkyne kvuli jeho kamaradovi (taky vojakovi). Pritelkyni stalkuje a ta aby se ho zbavila tak mu rekne ze se bude vdavat, coz psychicky naruseneho vojaka rozrusi jeste vic a rozhodne se ji pomstit. To vse se dvouma Tatort komisarema na zadnim sedadle. Je to velmi uzvaneny a docela predvidavy Tatort. Na 1000 dil mohli vyvalit lepsi material. Tohle byl takovy hodne slaby, troufam si rict az nudny, dil. Na vic nez dve to nevytahnu, i kdyz je Lindholm moje oblibenkyne. Sorry.

• 9.11.2016  10:39

K obsahu: Na policii zavola divka, ktera rika ze ji veznil jeji bratr a ze tento bratr zavrazdil svou expritelkyni. Za chvili se expritelkyne najde fakt mrtva a Milberg s Kekilli rozjedou vysetrovani. "Kontroverzni" omacka kolem: ta divka ktera vola na policii je nemka, ktera konvertuje k islamu, neb si pres muslimskou kamosku a Internet "nasla lasku" v podobe "noveho nemce", ktery nyni bojuje kdesi v Syrii za Islamsky Stat a chce aby tato "Nova muslimka" odjela za nim. Ve filmu vidime jak se nemce pomalu vymyva mozek, jak se izoluje od rodiny (se kterou ma spatne vztahy, viz. bratr co ji veznil). Take vidime prostredi mesity a jak tam kazou takovy ti hate preachers. A do vseho to vysetrovani vrazdy. Ja jsem doufala, ze tento Tatort bude velmi dobry (neb Milberg i Kekilli jsou u me z tech oblibenejsich komisaru), doufala jsem ze trosku ukazou na ten Problem, ktery tu doopravdy existuje a je dost zasadni (radikalizace mladych) a daji nejaky opravdu silny vzkaz. Ale toto se nestalo. Jeste s tou vrazdou je to takova preplacana a pateticka slataninan plna klise (napr. v mesite zacne kazat jeden radikalni muslim a druhy mu rekne ze tak nesmi kazat ze nenavist zpusobuje valku). Pomalu se ani nedivim tomu ze po skonceni filmu se konala ve studiu beseda kde byla pozvana jakasi bestie oblecena ve stanu ktera otevrene propagovala Islamsky Stat a moderatorce vecera to vlastne ani moc nevadilo. Casy se hold meni. Zvykejme si. Dve, protoze herci byli dobri a hodne tahli jinak hloupy film.

• 19.9.2016  08:02
    Teorie tygra (2016)

Dockala jsem se! Konecne zase novy cesky film od ktereho clovek studem neodvraci tvar. Jedinym zaporem opet prehravajici Vilhelmova, ta ma zrejme jen jeden herecky vyraz "zpruzela a nesympaticka krava" ktery prenasi do kazdeho filmu a do kazde postavy kterou hraje. Zaverecnou "promenu" jsem ji neverila ani za mak. Ale protoze krome Tygra si za poslednich tak 7 let nepamatuju dobry novy cesky film tak zde davam velkoryse plnou palbu. At nezeru!

• 18.10.2016  09:42
    Teror (TV film) (2016)

Psalo se o Tom v novinach uz peknych par dni predem... Tak ja se take pripojuji s temi ctyrmi, zajimavy a myslim i docela aktualni Experiment. Porad se mi na mysl dral ten film "Unthinkable" (mucit ci nemucit teroristu kdyz je zde moznost ze se tim da zabranit atomovemu vybuchu). Domnivam se ze je jen otazkou casu kdy se takove rozhodnuti bude muset realne udelat. Zajimave jsou take dnesni clanky o filmu v nemeckych novinach (doporucuji). My jsme s Klenotem nehlasovali, procez k vypadku servru se vyjadrovat nemuzu, ale asi se to dalo cekat, prece jen to melo dost velke promo....

• 22.8.2016  09:32

Konecne jsem videla i tento (posledni?) dil! Do kina jsem na to nesla, pekne jsem si pockala na DVD, neb Klenot "Tatort v kine" odmitl. Ale k filmu: Neni to nejhorsi dil Serie, stval me min nez ten posledni. S Tatortem to nema samozrejme uz VUBEC nic spolecneho (pokud jste fanousci Tatortu jako takoveho tak se tomuhle asi radeji i vyhnete), "uzivilo" by se to i jako samostatny akcni film. Navazuje to spise na treti dil Serie "Velka Bolest" a Luna se zde vydava do Turecka aby zakroutila krkem jednomu turkovi co ji prave ve tretim dile hodne nastval. Misto zakrouceni krkem gangsterovi se ovsem ocitne ve sparech padoucha a to zjisti Nick Tschiller a vydava se dcerku zachranit. Je to takovy prumerny akcnak, cekala jsem ze to bude horsi, ale nehty mi z toho neslezly, takze davam prumer. Luna navic pekne ztloustla a i oblicej ma ponekud livancovity, procez doufam ze Til konecne dostane rozum a prestane ji obsazovat do kazdeho sveho filmu a radeji ji zazene do fitka a zakaze pana mekdonalda.

• 19.9.2016  08:08
    Unfriend (2016)

No zadna slava tedy, na patek vecer. Tema socialnich siti uz je podle me docela vycpele a nenabizi nic noveho. Spis jen stareho, predvidatelneho a desne hloupeho. JA jsem se nebavila. A Klenot byl tez otraven jako hadi zub. Asi uz jsme moc stari na to aby nas desilo jak si nas odendavaji pratele z fejsbuku.

• 21.6.2016  20:54

U Conjuring 2 jsem mela jeden problem - vetisnu filmu jsem si rikala "tohle uz prece bylo v jednicce". Ne ze by lekacky nefungovaly, fungovaly dokonce natolik, ze jsem se docela casto divala "pres vejirek", ale proste uz to nebyla takova bombice jako jednicka. Plus stopaz mi prisla trochu umorna. Zkratit to o dvacet minut tak bych byla mnohem nadsenejsi. Co oproti jednicce hodnotim vyse je to hlavni strasidlo, teda vlastne DEMON, jak se ted modne rika, to bylo opravdu luxusni a me docela slusne desilo kdykoliv se ve filmu objevilo. Kdo nadsen vubec nebyl tak to byl Klenot, ktery mrcel ze mu to prislo nudne a ze doufa ze jestli bude trojka tak ho na to nepotahnu do kina. Procez jsem mu sdelila ze ho do toho kina potahnu a on jiste radostne poskrabka se sebou, neb to je ta prava laska. Neb laska je i to, ze ja s nim pujdu na Den Nezavislosti 2. Ovsem jeste ke Conuring : kdybych to brala zcela vecne tak davam tri hvezdy, ale Conjuring je horror a ja se u toho fakt bala a lekacky, i kdyz neorigos, me vylekaly, procez davam s cistym svedomim ctyri. A uz se tesim az si nekdy v zime v noci az budu sama doma dam double feature obou dilu. To pak zase budu spat v obyvaku na kanapi neb se budu bat odkyblovat se do loznice....

• 3.1.2017  18:46

Vinnetou jako takovy docela svihak, ale zbytek teda asi ani ne. Nejhure jsem nesla nepritomnost charismatickeho a sofistikovaneho zaporaka typu Santner. Ten delnicky dozorce to moc nevytrhl, i kdyz se snazil a Jürgena ja miluji. Docela zklamani. Ale vyprava se mi libila a hudba take.

• 3.1.2017  18:54

"Nejlepe se tesim na to, jak natoci prepadeni Petersonovy farmy!" sdeluji Klenotovi. "Ale v tom novem prece zadna Petersonova farma nebude, to je uplne nove a je to jinak, zase nic nevis!" s despektem me usadil Klenot. Ale tak jsem se stejne divala a zase se mi to moc nelibilo. Nepovedli se ani zde ti zaporaci, tady ten El Loco co ho hral ten otravny kanak, zase takovy castingovy fail... Btw. po skonceni filmu jsem rikala Klenotovi: "Pro nas to asi nebude, tento novy Vinetou. Ale treba to nejak oslovi ty mlade." A pak jsme prijeli k Schwiegermamma a tam byl synovec a my jsme se ho ptali jak se mu libil novy VInetou a synovec rekl "Langweilig!". Coz by asi v jednom slovu docela trefne shrnulo cely ten traktat co jsem zde nyni napsala ja.

• 20.2.2017  11:07

Ano, mam Rada i knizky a prevedeni do filmu jim podle Meho opravdu nedela ostudu. Konecne pradni a inteligentni detektivka, uzivala jsem si jak herce tak i jejich dialogy. Ani rezii nemam co bych vytkla. Serie oddeleni Q je zarnym prikladem toho jak se maji natacet severske detektivky. Doufam ze natoci uplne vsechny oddeleni Q knizky, to bysem byla opravdu desne stastna! A taky doufam ze stejne se zadari i s Harry Hole, i kdyz to asi bude mit tezke, neb Nikolaj Lie Kaas asi jako pomerne asocialniho a nekonvencniho yet charismatickeho komisare hned tak nikdo netrumfne. Asi vlastne vubec nikdo. Takze zu predem rikam "chudak Harry"

• 9.5.2016  08:11

Jsem velkou fanynkou prvniho Zoolandera, procez jsem se na druhy dil velmi tesila. Kvalit jednicky nedosahuje ani omylem a ja byla pripravena dvojku vicemene otravene mrsknout do podprumeru. Ovsem pak prisel Will Ferrell a jeho "Adam, Eve & Steve" a.... a ja se smeju jeste ted :D :D Takze prumer zachranil pan Will!

• 19.6.2017  07:52
    Amy (2015)

Amy byla fenomenalni zpevacka. Kam se na ni hrabe Adele.. Bohuzel skoncila jak skoncila. A kdyz vidite dokument tak je vam jasne ze jinak to asi ani dopadnout nemohlo. V dokumentu sledujeme Amy od zacatku jeji kariery az do jeji smrty. Prvni hodina jsou prave ty zacatky az do doby kdy byla slavna. Druhou hodinu sledujete vrazdu v primem prenosu. Amy mela bohuzel v zivote smulu na zasadni chlapi - otce a partnera. Oba dva parazitoidni, oportunisticti a sebestredni zmetci. Dnes jsem cetla jakysi clanek ze amici soudi holku co sveho pritele premluvila k sebevrazde. K tomu soudu by mel jit i tenhleten Amy povedeny tatik a ten jeji vyfetovany parazit Blake. Mraz mi z toho behal po zadech.

• 9.1.2017  10:41

Nebylo to spatne, ale skakat radosti se mi nad tim take nechce. Nektere sceny mi prisly trochu dovedene ad absurdum, ale to bylo zrejme na efekt, protoze kdyby ve filmu bylo jen jak Mihulka chodi zaopatrovat apaticke duchodce, tak by asi film nemel zadnou dynamiku. Odbocka do alternativniho leceni mi prisla docela zajimava, ale i pres skvele herce tomu nemuzu napalit vic nez takovy ten solidni prumer.

• 17.8.2015  09:26

A mame zde zklamani roku! Velmi jsem se tesina na detektivku temnou ze by se dala krajet, ovsem dostala jsem unylou brecku patetickou. Navic take, frajeeeerka nejvetsi, pohrdla jsem titulkama. V originale me z te "ruske" anglictiny uz po dvaceti minutach bolela hlava. Nejlepe to shrnul Klenot, ktery mi po prvni hodine (btw. stopaz taky priserne prepalena) rika: "Ja vubec nevim, o co v tom filmu vlastne jde." Prnvi hodina nuda jak blazen, pak se to na tri cvtrte hodiny jakoby zase trochu rozjede a pak zas takovy debilni konec. Toto si nesplhlo.

• 20.9.2015  14:46
    Everest (2015)

Tohle byl ovsem luxus nejvyssiho levelu!! Zacatek trochu ubrebenteny, ale dalo se prezit. Ovsem jakmile se vytahnou paty z base camp tak zacina drama srdcervouci a nehtohlodajici. 3D kino jeste umoznuje i tak paradni vizualno, no uznejte sami, hory jsou nejlepsi, nejkrasnejsi ze vsech! I me Mt. Everest laka, ale ja jsem rada ze jsem rada, ja lezu leda tak male skaly a kdyz se mi neco nedari jsem hystericka a Klenot me musi zachranit (ani boty na led si nedovedu poradne zavazat), procez asi nepolezu na Mt. Everest, ledaze by me tam nejaky statny serpa odnesl na zadech nahoru a pak zase dolu. Jinak ani vorel. Film me od lezeni ani od hor v zadnem pripade neodradil, takove veci se bohuzel stavaji a hora si proste zada svoje. Krasny, napinavy film. Nemam co bych vytkla, nejvetsi badass byl Anatolij co lezl bez kysliku! V kine jsem malem zacala kvilet, jak to bylo napinave. Takovy paradni film, to se opravdu zas tak casto nevidi! Btw. Keiru Knightley jsem SKORO nepoznala.

• 3.6.2016  20:37

Tuhle jsem jela autem a radostne jsem si zpivala s The Foreigners "jukebox hero" a napadlo me ze jsem ted uz chvili nevidela nejaky novy ski film, procez jsem si obstarala Fade To Winter a jako vzdy = trefa do cerneho. Me tihle kluci vzycky dostavaji! To proste musite videt a pokud chcete porozumet tak opet vas poslu leda tak do hor. Klasicke ski porn jak to Matchstick umi, jedna snobarna strida druhou. Mladi se zde vydovadi a mi starsi rocniky pekne omladneme kdyz vidime jak to dava takovy Abma. Po Sethovi asi muj druhy oblibenec, jen tak mimochodem. Me se opet zastesklo po horach, procez premyslim ze skrzeva emocni natlak ("porad musim chodit po doktorech, zaslouzim si nejakou radost!") a nejakou tu manipulaci ("s tema tajicima ledovcama, kdo vi jak dlouho jeste se bude dat jezdit na ledovcich") si docela verim ze se mi u Klenota podari prosadit aspon vikend na Hintertuxu tedkonc. Seth je v Chamonix. Ach juo.

• 12.5.2016  09:00

Klenot si vcera druhy dil pral, neb prvni ho neurazil, procez jsme sledovali druhy dil. Opet jsem ocekavala odpornost, ale kupodivu to nebylo tak hrozne, a kdyz Chantal potkala v Thajsku "vlka" tak jsem se tomu smala asi jeste pul hodiny, to bylo tak roztomile, blbe a desne vtipne :D :D Jeste nyni jsem se zde rozesmala. Zrejme uz mi trochu zacina cakat pod tasky. Ten druhy dil me pobavil jeste vic nez ten prvni (asi pro to, ze vrcholne nesympaticke Herfurth je tam na rozdil od jednicky jen Minimum), ale na ctyri hvezdy jeste porad ani omylem.

• 2.11.2016  10:49
    Freistatt (2015)

Pri sledovani Freistatt se mi na mysl neustale dral nas cesky Pastak, ktery je prece jen o neco lepsi. Freistatt dojil emoce a ze me je vydojil (jednou jsem se regulerne rozbrecela), procez davam ctyri, ale uplne nadseni se nekona. Stejne jako ostatni recenzenti zde na csfd jsem mela trochu Problem s chovanci kteri byli vykresleni div ne jako nejaci miliusove (i to sikanovani mezi sebou si pak jakoby sofistikovane "omlouvali"). Do polepsovny typu Freistatt tenkrat chodili pekni zmetci, procez tady bych filmu vytkla tendencni jednostrannost. Docela to vyvazila atmosfera filmu, ktera se Brummundovi opravdu povedla, to byly sedesatky jak vysite. I vykresleni samotneho Freistattu a galeji zapusobilo, stejne jako herecke vykony. Zajimalo by me, proc mi ted neumime udelat takovehle solidni socdrama pri kterem by divakovi naskakovala husi kuze. Vzdyt Ceska Nova Vlna dokazuje ze to slo! Ach jo. Fazit = Film rozhodne doporucuji ke shlednuti (ovsem pozor je dost depresivni), ale ja si v ramci zachovani dusevni rovnovahy dnes asi pustim neco s Funesem nebo Vinnetoua. Ale ne toho posledniho, samozrejme... Update: Ted koukam ze ten Louis Hofmann hral i toho uchylneho tynejdrza v Bilem Kralickovi, ktery me opravdu VELMI traumatizoval. Ten ma teda nos na role... Brrrr...

• 24.7.2015  13:51
    Heil (2015)

Budu zde trapna, ale musim... : Po Kreuzweg, kterazto se pro me stala filmem roku, je totok pro me velka slabota. A na tyhle propagandy a radoby "satiru" (kdyz my vsichni tady v Nemecku vime vo co gou, ale radsi se nic nerika, neb nikdo prece nechce byt NAZI) jsem hakliva jako prase. Zanechalo to ve me stejne horkou pachut jako ta pozerka Gebbe. Tak Dietrichu, doufam ze priste se vykvaknes na podobne pozerske "satiry" (tocene na spolecenskou objednavku) a misto toho me zase omracis nakou takovou Kreuzweg. Dala bysem min, ale zase min nez Tore si to nezaslouzi a tam jsem lina jak ves menit hodnoceni. I kdyz obcas v noci nemuzu spat jak jsem vztekla ze jsem te podlezave sracce dala taky tri. Asi jsem srab a pokrytec. Ach jo.

• 29.2.2016  09:23
    Hvozd (2015)

Na me to jako Horror pusobilo prekvapive dobre! Konec ponekud unyly, procez tam tu jednu srazim, ale jinak jsem se u toho v patek v noci docela prijemne bala a nic moc me na tom filmu nejak nesejrilo. No, vidite, i bez roztresene kamery a pruhovaneho "skakaveho" obrazu se da vytvorit prijemny horurek!

• 30.10.2019  11:14
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

A to je tedy opravdu velmi zajimave, tak tady se odsoudi polodementni vidlak s naplnodementim synovcem za vrazdu, kterou jim policajti bez ruznych oslich mustku. lzi a manipulovanim s dukazy nedovedou dokazat tak aby to nevyvolavalo MASIVNI pochybnosti a dostanou dozivoti. A ten dement co jsem se s nim kamaradila pred sto lety dostal za znasileni manzelky a pokus o vrazdu (manzelky) jen 4 roky vezeni, protoze vzal "plea deal". A odsedel si jen dva, sedel ve veznici ve Washigtonu kde mel jakysi prej mirny rezim a vyucil se tam tesarem ci co a po 2 a pul letech ho propustili a zase me stalkuje! Americka justice je divna, hodne divna. Pri "making a murderer" se mi otvirala kudla v kapse... Momentalne probiha ohromne teseni na druhou radu, neb tu jsem jeste nevidela a tak trosku si ji setrim "az onemocnim", abych mela na sledovani trochu klid. Btw. cetla jsem ted na tmz.com (ano, ctu US bulvar) ze obhajcum Averyho se podarilo najit nejaky ohromny dukaz, ktery dokazuje jeho nevinu.Tak to jsem tedy zadostiva!

• 16.6.2015  08:32

Byl to remake nebo vykradacka? Ja se nemuzu rozhodnout... Nez jsme na to sli do kina tak jsem se koukala na CSFD a docela me nalakalo vysoke hodnoceni, ale musim rict ze pro me byl film zklamani.Takova horsi a blbejsi kopie dokonale jednicky. Krome zmutovanych dinosauru to mene zdarile kopiruje Jursky Park. Libily se mi ty rvacky toho zlosaura s ostatnima a ten obri krokodyl ci co byl taky supr. Krajina nadherna, ta Havaj by me docela lakala (ale kvuli horam, ne kvuli mori). Dejova linie s velociraptorama byla vylozene smesna.. MINISPOILER: Asi v pulce filmu jsem se naklonila ke Klenotovi a ironicky mu rikam "Vsad se ze na konci filmu budou T-Rex a velociraptori nejlepsi kamaradi a pujdou spolu na pivo!" No, a v podstate jsem se nemylila! Asi jsem hnidopich, ale na JP se mi libilo ze to vsechno dohromady tak nejak davalo smysl a nebyly velke lapsy v logice (z pohledu laika alespon). JW byl od zacatku az do konce uplny nesmysl. Ale jako blockbuster to tak trochu funguje. Vypnout mozek a uzivat si vizualni stranku. Vic jsem od toho nedostala. Bohuzel. Dodatek: Vcera kdyz jsem si konecne taky uvedomila co mi jeste tak silene vadilo: naprosto potvorsky product placement, tkery byl naposledy takhle vtiravy, trapny a okaty ve filmu "jak se lovi krokodyli". Asi se tvurci Jurskeho Sveta ptali Polednakove jak na to....

• 24.3.2015  08:46
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Zlostne davam odpad. Od projektu Kmeny jsem si toho hodne slibovala. Zatim jsem teda videla jen Rap, ale jestli i ty ostatni budou stejna slatanina no to tedy nazdar hodiny! Ne ze bych byla nejaka fanynka rapu, abych byla uprimna, vubec me neoslovuje a cely ten koncept (pozerstvi, mit co nejnovejsi NIKE tenisky, mavat kolem sebe prachama) mi prijde vylozene smesny. Ovsem kdyz jsem na zacatku milenia slysela na Radio 1 "Penerskej dezert", tak mi to prislo svym zpusobem genialni a jako z jine planety! "Repertoar" mam na CD a cas od casu si to i ted po letech hodim v aute a strasne se u toho bavim, podle me je to vyborny album. Tak jsem doufala ze uvidim neco zajimaveho z ceske rap/hip hop sceny, ale nevidela jsem vubec nic. Jen jak obtloustly Orion vzdycky nekam jde, neco zarecituje a pak si vyvali terich v bazenu a zamava nam prachama pred ocima. A navic, opravdu je cesky rap jen PSH a lidi kolem nej? Informacni hodnota nula, je to jen promo pro par protekcnich mamlasu kteri uz stejne nejaky ten patek nemaji co rict. Trapnost nad trapnost.

• 26.10.2015  08:56
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Ja i Klenot jsme byli docela uchvaceni! "Labyrint" nam skoro dva tydny zprijemnoval vecery a toto delal opravdu kvalitne. Uz dlouho jsem zase nevidela Serial kdy bych na konci skoro kazdeho dilu poulila oci a desne touzila byt ditetem abych si mohla kousat nehty na rukou! Strach zabodoval a ja se raduji prevelice! Ceske serialy jdou! Jsou a bavi! Bavi i Klenota, ktery se radoval stejne jako ja!

• 22.10.2015  11:03
    Marťan (2015)

Na film jsem nesla protoze jsem fanynkou pana Matta, alebrz protoze jsem fanynkou pana Ridleyho a sci fi jsou mou prevelikou slabosti. Taktez nadsene vykriky "nejlepsi Ridley za poslednich 20 let" me navnadily. Film je nahodou super, ja jsem se u nej skvele bavila a vubec mi to neprislo ze to melo pres dve hodky! Ten kdo ovsem rika ze to byl nejlepcejsi Ridley za poslednich dvacet let se krute myli, neb Prometheus byl jeste lepsi, zdal se mi dejove sofistikovanejsi a vic promakany. Na Martana rozodne bezte, velke platno mu slusi a Ridley opet "great Job", ale ted uz doufam se zcela bude soustredit na Prometheus 2, neb na to cekam tak moc ze kdyz se o nem mluvi nekde ve spolecnosti tak vzrusenim zacnu mluvit desne vysokym hlasem a skoro piskam.

• 11.1.2016  11:40
    Mimoni (2015)

A me se tak libili jak se kamosili s tim Padouchem! Toto uz se mi tak nelibilo. Opet jsem nebyla cilova skupina, ale to nevadi, neb i tak jsou mimoni roztomili a me velmi sympaticti. A mam je i v praci a jsou centrem obdivu mych kolegu.