joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 10.8.2015  10:04

A co bych nevpalila pet hvezd, ja vpaluji pet hvezd, neb jsem se bavila prevelice! Poctiva zanrovka ktera se dnes jen tak nevidi. Desne se raduji, tohle se Klenotovi opravdu povedlo (listky koupil jako prekvapko). Ja to tedy nechci zakriknout, ale tahle serie ma, na rozdil od drtive vetsiny ostatnich, vzestupnou tendenci. Tak, jak my skopcaci rikame "Weiter so!"

• 6.2.2016  17:38

A zase. Vyborne herecke vykony (teda hlavne Hanks, jako vzdy), paradni dobova atmosfera, zajimavy pribeh... A na me to proste nejak nefungovalo. Proste to neslo. Nebylo to spatne, ale z kanapatka jsem z toho udivem take nespadla. Rozpacite ohrnuji horni ret. A Klenot proste usnul a opet mi laskovne chrapal do ouska.

• 24.1.2016  17:13

Tak samozrejme jsem na film nezacala koukat nezatizena ruznymi recenzemi a varovanimi typu "hodne se zde mluvi. az moc se zde mluvi". Takze jsem pristupovala spise skepticky. Diky bohu, me obavy byly liche. Od prvni minuty snobarna Tarantino mi muze vymluvit diru do hlavy kdykoliv. To uz jsem si ted dlouho tak neuzila zadny film. Parada! O facku horsi nez Django, o hodne lepcejsi nez Kill Bill. O Pulp Fiction se ani nezminuji, to je film z jine planety. A ja... ja touzim po zimnim Wyomingu. Chci provozovat "Ellie´s Haberdashery" a uz nikdy nevidet zadnou betonovou stavbu.

• 24.5.2016  09:43
    Padesátka (2015)

Docela trapna konverzacka s par silnejsimi momenty a ne uplne marnymi herci. Zacatek vypadal velice slibne, jenze asi po pul hodce jsem zjistila ze vtipy jsou predvidatelne a herci prehravaji. Ovsem dovedu si predstavit ze Padesatce lip slusi divadelni provedeni, film prece jen docela tlacil na pilu a to ja nemam rada. Jo a Kudos za Pavelku, hrdina meho mladi, toho jsem zde malem nepoznala :)

• 18.1.2016  08:23

Ja se priznam, ze u Paranormal Activity: Ghost Dimension jsem mela skoro celou dobu slzy v ocich a pak jsem se dlouho prevalovala v posteli a nemohla usnout. Ovsem nebylo to strachy, bylo to frustraci a vzteky. Co to bylo za hnusackou kameru? Film samotny byl dokonce i docela slusne strasidelny a jednu lekacku mi Klenot udelal 4D, to jsem si opravdu malem cvrnkla. Ale co naplat, kdyz obraz je takova hnusota nestastna. Jeste ted, rano, kdyz koukam kolem sebe tak mam pocit jakoby vsechno bylo tak vytrepane pruhovane. Toto byla asi nejvetsi odpornost kterou jsem kdy videla. Mam z toho jeste vetsi Trauma nez z telenovely "Divoky Mesic", kterou jsem sveho casu musela sledovat s mamou, neb mela rakovinu, procez neslo odmitnout.

• 3.9.2015  15:48

To tedy bylo neco! Ze zacatku me to silene stvalo, tahlo se to nepeknym zpusobem. Ale pak me to nejak vic a vic vcucavalo do deje a na konci uz jsem jen poulila oci a skoro jsem se rozbrecela. Rozhodne to neni pohadka pro male deti, ale pro nas "velke deti" je to proste parada. Tak hezka fantasy uz tady dlouho nebyla, nadseni se konalo. Frau Joelly chvali.

• 13.1.2016  10:42

No kopnete me do hlavy, ale ja vic nez tri nedam. Paradni herecke vykony, famozni Kamera, dechberouci priroda.. ALe kdyz ja chci ve filmu pribeh, ktery je aspon trochu "plausibel". Tak Leonarda na nekolikrat doskrabe a dokouse medvedice, on pak ma diru v krku a zada rozedrana az na kost, ale za chvilku se vzpamatuje a utika vykostit nejvetsiho zaporaka. Porad mi to neslo z hlavy. Ale ta priroda byla no to byla nadhera. Vsimli jste si, u te zaverecne bitky zaporaka s Leosem, jake svetlo tam delalo "slunicko" do te prirody? Ja jsem uplne nadsena, takze ano, ta silna trojka to bude, ale kdyz mi vadil pribeh tak nemuzu vic. Nastesti nyni vim, kam pristi rok vyrazime s Klenotem na dovolenou. Na medvidky.

• 19.12.2016  10:16
    Rammstein in Amerika (koncert) (2015)

Vyborny a zajimavy dokument. Koncert pak take bombice. Povinnost pro fanousky Rammstein a ja verim ze ani ostatni se nebudou nudit!

• 22.8.2016  09:37
    Regresión (2015)

Ne, toto me teda fakt moc nebavilo. Teda ze zacatku docela jo, ale pak jsem zacala krute usinat a Klenot take nespokojene mrucel. Pointu filmu jsem navic tusila uz ve videopujcovne kdyz jsem DVD drzela v ruce a cetla popisek. To by, myslim, take nemuselo byt. Ale ja stejne doufam ze zase nekdy objevim nejaky kvalitni a zajimavy Thriller!

• 24.5.2016  09:34

Issova tak trochu zpovykana a kladacky princ unyly jako prase zase, ale dohromady to kupodivu docela funguje a me se pohadka libila! To si nepamatuju kdy me naposledy takhle zaujala nova Ceska pohadka, procez mirne nadhodnocuji a neztracim nadeji ze to i do budoucna prece jen nejak pujde.

• 15.2.2016  09:32

Paradni jizda, za me nadseni prevelike! Trosku mi to pripominalo takovy ohodne akcnejsi a vubec lepcejsi "Clear and Present Danger" a to ja take velmi rada. Herci famozni, muj oblibenec Josh Brolin zde za jedna (pravda, na pana Vilema sice nema, ale take je patricne charismaticky!) a hudba... no vzdy kdyz zacala hrat hudba tak jsem se vnitrne uplne napjala a jen jsem valila oci zase. Nejlepcejsi co v roce 2015 Hole Vody dodaly!

• 10.11.2015  09:36
    Spectre (2015)

A me to zase nevadilo, ze se tam porad nekdo nemlati a nepronasleduje a nevybuchuje. Docela jsem si uzivala i to mluveni. Stopaz mirne prepalena, ale = na rozdil od Skyfall = neusnula jsem! A Sölden paradni, jezisi jak ja to tam miluju, hory jsou stejne nejlepsi ze vsech. Co me zklamalo: ted me asi bude spousta lidi nenavidet, ale Monica Belluci. A to jsem se na ni tak strasne tesila! Miluju ji! Ale na Bond Girl uz je bohuzel prece jen trochu ohlodana zubem casu :(

• 17.1.2016  19:58
    Spotlight (2015)

Porad se tam jen mluvilo a zdalo se mi, ze se tam skoro nic nedeje! Ovsem i pres to jsem se nemohla odtrhnout od obrazovky a obcas jsem si rikala "to je tedy sila!" (napr. jak ta novinarka konfrontovala jednoho pedokneze). Bylo zajimave sledovat jak se rodi investigativni reportaz a velmi bych take vyzdvihla herecke obsazeni (Ruffalo je posledni dobou muj velky oblibenec... jeste par takovych filmu kde po nem budu mlsne koukat a presunu ho do me topky!). Co se tyce nabozenstvi, tak byvam trochu skodoliba, neb znam par poboznych lidi co porad rikaji "Buh to a Buh tohle" a pritom jsou to pokrytecke svine, procez i pres ruzna lakani zatim volani svatostanku odolavam. O islamu radejc ani nezacina. Tohle neni to prave misto. Ale film snobarna. Doporucuji!

• 11.1.2016  11:39

Ja jsem epizodu 4,5,6 nikdy predtim nevidela (jen ty novejsi 1,2,3), ale Klenot si desne pral jit se mnou na nove SW, tak mi predtim poustel ty stare a to me moc nebavilo, stavela jsem si u toho Lego co jsem dostala k vanocum, to mi prislo lepcejsi. Tak jsem mela trochu strach ze se pak budu v kine dve hodiny nudit, neb z tech starych SW jsem si skoro nic nezapamatovala, ale vubec jsem se nenudila, naopak jsem se skvele bavila. Byli jsme v kine na odpolednim predstaveni, procez jsem se bala, ze na odpoledne tam vezmou rodice sklebaky a sklebaci se budou nahlas bavit a vubec budou nesnesitelni. Kupodivu nesnesitelni nebyli sklebaci, ale jacisi rodice, co se porad nahlas bavili. Tak Klenot vstal, serval je hlubokym hlasem a pak uz tihle prihloupli krupani byli zticha. I takovi jsou mezi nami lidove. Jdou do kina aby tam na sebe pri filmu mohli nahlas kvakat. Idioti. Ale film opravdu Luxus. Bavila jsem se prevelice.

• 25.4.2016  15:39

Ja mam rada klasickou hudbu a lyzovani. Ne gangsta rap. Ale tohle me, kupodivu, desne bavilo. A ten cerny clovek co hral Ice Cube doopravdy vypadal jako Ice Cube! Na film jsem se koukla, neb jsem byla v nemocnici a nic jineho po ruce nebylo. Kdyz jsem uvidela stopaz tak jsem se uplne zhrozila, ale kupodivu mi to ubehlo velice rychle! Nyni si dokonce pobrukuji "Fuck the Police" a mozna si nejake ty jejich hity poridim do auta a pak pojedu do prace a schvalne pred oknem nasi kancelare to osolim aby kolega slysel a aby uz pak nerikal ze jsem stara protoze koukam na Tatorty, ale desne cool, neb posloucham gangsta rap.

• 9.10.2019  09:02
    Suburra (2015)

Bezpochyby skvela gangsterka, ale musim priznat ze propojeni politiky a mafie me mnohem vic dostalo/rozsekalo v "Elitni Jednotka 2". Ale i tak rozhodne jeden z nejlepsich filmu co jsem za posledni rok videla (hmm, ono ja jsem jich zas tak moc nevidela. tak ctyri mozna, ale i tak...), sice pomalejsi rozjezd, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Skoda ze v poslednich deseti minutach na me Klenot porad sycel "mala uz je v pyzamu a zuri". To bych si uzila lepe kdyby toto nesycel, ale i tak se prevelice raduji. Pomalu, ale jiste se opet dostavam do sveta filmu. I like!

• 17.10.2016  09:34

...a proto ja vsechny penize co mam obratem investuji do kabelek! Kdyz se o ne pekne a laskyplne starate, tak se stavaji "vyntydz" a jen ziskavaji na hodnote. Stejne jako vanocni kolekce Lega!

• 12.2.2016  09:41

Nevim proc, ale z nejakeho iracionalniho duvodu jsem se na tenhle film strasne tesila, uplne jsem se tedy tetelila nadsenim kdyz jsme se na nej meli koukat. Ovsem dostavilo se mirne zklamani. Hlavne prvni pulka byla neskutecne unyla! Od prvni "sokantni" pointy uz to pak docela slo, ovsem nadsene jasani se nekona. Navic nechapu, proc jeste do nejakych filmu obsazuji Nicole Kidman. Ta ma z toho botoxu uz tak zprzneny ksicht a neexistujici miminku ze pro me uz jako herecka nema zadnou cenu. Ja doufam ze jestli se nekdy za par let na ten klobasovy jed take vrhnu ze to neprezenu jako Nicole! Ta bude za chvili vypadat jako Meg "Joker" Ryan. A takove to byly hezke zenske!

• 1.3.2016  09:22
    Tatort - Der große Schmerz (TV film) (2015)

No konecne muzu pridat komentar! Treti Tatort o Tschillerovi je, stejne jako ostatni dily, o boji Tschillera s Astanem. Ale ted se to jaksi komplikuje neb Tschillerovi pri akci zachrani zivot tajemna zenstina. Tato tajemna zenstina posleze unese Tschillerovo byvalou manzelku a dceru, z cehoz se Tschiller neraduje, neb dcerka je dcerka a o byvalou manzelku take opet zacal prevelice usilovat. Proc tajemna zenstina zachranila Tschillera a pak mu takhle komplikuje zivot? Tot otazka na kterou odpovi treti (a ctvrty) dil teto Serie. Dil se jmenuje "Velka bolest" protoze Tschillerovo dcera se zde projevi jako preveliky spratek. Rada bych jeste dodala ze zde se castingovy sef dopustil prevelikeho prehmatu, neb do role tajemne zenstiny obsadil Helene Fischer, znamou v nemecku predevsim zpivanim slagru. Ne, ze by byla oskliva, ale proste se to nejak nehodi. Jako kdyby jednu z hlavnich roli badass zaporaku v nejake ceske detektivce hrali Eva a Vasek. Proste to vypada divne. Trochu to vadilo.

• 3.6.2015  09:51
    Tatort - Die Wiederkehr (TV film) (2015)

Asi nejlepsi Tatort, ktery jsem zatim videla, takze jako jedinemu mu vpalim pet hvezd. Hned pri sledovani jsem byla nadsena ze toto je spica detektivka a na druhy den se o tomhle dilu psalo snad ve vsech novinach (otitulovany jako "nejsledovanejsi" a "jeden z nejlepsich"). Takze: kdysi davno zmizne z rodiny dcera. a pak se po letech vrati. Chova se, pravda, trochu divne, ale pokud tvrdi ze byla zneuzivana svymi unosci tak to asi az zas tak divne neni (treba reaguje spatne na muzske doteky). Jenze ono je toho vic.. mota se kolem ni dost zvlastni typek... a jeji segra zacina mit pochybnosti ze ne vsechno co ztracena dcerka rika bude pravda... Tenhle Tatort fakt doporucuju. Ta ztracena dcerka byla Swantje Kohlhof, v Tore tanzt vypadala jako unyly chlapec s ksichtem jak rozslapnuty pomeranc, ale tady si nechala narust vlasy coz ji cini divatelnou a taky herecky na rozdil od Toreho predvadi docela slusne niveau. Fakt super Tatort. Raduji se. To jsou opravdu paradni detektivky toto.

• 11.1.2016  11:50
    Tatort - Fegefeuer (TV film) (2015)

Zaverecny Tatort, vyvrcholeni Serie o Nick Tschiller a zle kurdske mafii. Zde bych Rada prednesla jednu zajimavost: Tenhle Tatort mel mit puvodne premieru 15.11., ale protoze 13.11. v Parizi multikulturne obohacovali muslimove tak se premiera odlozila, protoze pry tento dil by nebyl vhodny. V zaverecnem dile se jedna o tom, ze cecensti ozbrojenci prepadnou redakci televize a v primem prenosu pozaduji vydani "bratra" Astana (hlavni zloun). Ale cele je to komplikovanejsi nez se zda, neb cecensti ozbrojenci jsou ve skutecnosti ruska mafie a Astana nechteji protoze je to jejich "bratr v boji", alebrz konkurent v privatizacnim byznyse a chteji ho mucit a zabit. A to se zase nelibi Tschillerovi, neb tomu Astan v minulem dile velmi hrubym zpusobem slapl na kuri oko a chce si Astana pomucit a zabit sam. Procez Astana unese a pak spolu unikaji a dokonce i spoji sily proti ruske mafii a cele je to velmi zmatecne a vubec to neni jako Tatort a me se tento dil libil nejmene. UPDATE: Zajimave, tak to vypada ze tohle NENI zaverecny dil Serie s Nick Tschiller. Vcera jsem byla v kine a tam byl Trailer na film Tatort: Off Duty, coz by mel byt teda ten zaverecny dil. No cucela jsem jak cincila! Tatort v kine! A Klenot spatne skryval skodolibost a radost v hlase kdyz mi sdeloval: "Ty, takovy fanousek, jsi nevedela ze posledni dil bude v kine? JA to vim uz tak dva mesice!"

• 28.10.2015  10:41
    Tatort - Hydra (TV film) (2015)

Hydra je rozhodne jeden z tech kvalitnejsich Tatortu, procez ja se velmi raduji. K obsahu: Jest zavrazden jakysi vyznamny neonacista a mezi podezrelymi je zidovka z neziskovky, protoze jejiho manzela prave neonaciste zavrazdili. Dochazi k ruznym trenicim, potyckam, konfrontacim... Do toho vztahove drama Dalay s Kossikem (kterehoz bracha jest sam neonacista a chuligan) a Dalay vubec v tomto dile nemela moc stesti. Dal uz to prozrazovat nebudu, ale urcite doporucuju pokud mate po ruce a nevite co s nacatym vecerem.

• 7.6.2015  20:38
    Tatort - Niedere Instinkte (TV film) (2015)

Zase spica Tatort! Za posledni tri mesice uz druhy, kteremu proste MUSIM vpalit plny pocet! Je docela hodne uchylny a creepy (kor pokud si to jedete v silikonovych maskach)... Nechci to moc spoilerovat, takze jen zhruba: Zmizi mala holcicka a rodice, kteri jsou v jakesi sekte ci co, veri ze Buh zaridi, aby vse dobre dopadlo, asi se pry zabehla. Coz je podezrele a hodne to sejri vysetrujici komisare (Thomalla & Wuttke), kor kdyz ti zjisti, ze mala byla s nejvetsi pravdepodobnosti unesena. Dal se rozepisovat moc nebudu, u detektivek typu Tatort je to spis na skodu. Martin Wuttke je bez debat jeden z nejskaredsich chlapu na svete, troufam si rict i vesmiru, procez fakt ze je ve filmu portretovan jako jakysi don juan jde mi hlava vubec nebere. Brrr, opravdu neatraktivni pan!

• 16.9.2015  08:17
    Temné kouty (2015)

Ja jsem cetla knizku, a ta je vyborna, opravdu o dve tridy lepcejsi nez film. Film je takovy unyly, zdlouhavy, tahne se to... (Klenot rikal ze ta prvni trictvrtehodka pro nej byla nekonecna). Po pulce filmu se to trochu rozjede, ale v podstate jen tak na pul pary, aby se jako nereklo. Uplne nejblbejsi to neni, je to spis takovy slabsi prumer. Ja si to ale mazu a jedu dal. Jednou, myslim, bohate stacilo.

• 1.9.2016  14:42
    Tod eines Mädchens (TV film) (2015)

Do Kielu prijizdi novy komisar Kessler a hned ho volaji k mordu. More vyplavilo devce. K pripadu vyjizdi i komisarka mistni kriminalky, Hella Christensen a v mrtve divce poznava 14ti letou dceru sousedu Jenni. Ma tento pripad spojitost se zmizenim 15ti lete divky Anity pred 14ti lety? Proc komisarcin syn lze ze se s Jenni sotva pozdravi ? Z jakeho duvodu lze o miste sveho pobytu v dobe umrti Jenni jeji otec? Ma ve vrazde Jenni prsty ultra slizsky hobby fotograf a hotelier ktery mel aferku s Anitou a den pred smrti Jenni se s Jenni videl v hotelu? Do hledacku policie se dostava i farmar/lovec Lars. Kdo z nich je vrahem? Souvisi spolu vubec tyto dva pripady? A co kdyz je vsechno vlastne uplne jinak? "Tod eines Mädchens" neni spatna detektivka, me to docela bavilo, ale bylo to trochu prekombinovane a konec byl trochu predvidatelny. Ale bylo to divatelne, herci vyborni a pro me tak trochu odpocinek od US Open. Pokud nevite co s nacatym vecerem a mate chut na nemeckou televizni detektivku tak s chuti do toho!

• 4.7.2017  08:02

Me se nejlepe libilo jak si chtel zalozit email... nebo to s tim psikem... nebo jak se divil kucharske Show v televizi :D No libilo se mi to hodne, ten moralisticky podton jsem si tak trochu "ausgeblendet" a proste jsem se jen smala blbym vtipum. Vsak nekdy je to potreba. Vlastne kor ted je to potreba.

• 13.7.2015  08:52

Spis ne, nez jo. Docela nudne, dost malo strasidelne a tak trochu pitome. Me to nejak neurazilo, ale Klenot z toho byl jakysi nepricetny. Jeste dva dny potom vztekle mrcel, coze jsem to vlastne vybrala za blbost. Priste vybira sam. To zas bude. Naky Willis. Asi.

• 17.6.2015  08:47

Tohle bylo nahodou docela nadprumerne straseni! hlavne ti "duchove" se opravdu povedli, z tech se mi opravdu jezili chlupy na zadech. Ani mi to neprislo nejak moc "retro", neb kdyz jedu k tchyni na vesnici tak tam vidim bodry lid nosit horsi ucesy a horsi obleceni... Filmik atmosfericky a strasidelny, co vic si clovek muze takhle v noci prat, ze?

• 4.6.2016  15:06

Porad jsem vahala ctyri nebo pet, ale jelikoz "The VVitch" je po dlouhe dobe horor u ktereho jsem se FAKT bala, tak davam pet, protoze kdyz se jeden u hororu boji, tak je to asi "job well done", no ne? Koukala jsem na to o pulnoci, sama doma, coz asi umocnilo ten dojem. Kdybych na to koukala odpoledne u zehleni nebo na bezicim pasu tak jdu asi na ten prumer, ale takhle me to celkove dostalo. Jasne, neni tam non stop nejake hrozne peklo , ale ja jsem se te carodejnice doopravdy bala a atmosfericky mi to vubec prislo dokonale. Skvela vec. Ony i ty chytre horory maji neco do sebe kdyz jsou dobre natoceny a divate se na ne v ten spravny moment.

• 7.5.2017  18:50

Neurazilo me to. Ale libilo by se mi to asi jeste o chlup lip nebyt te WTF linie s tim tajnym agentem.