Halloween (2018)

Kazdy rok na Halloween rikam Klenotovi ze se musim podivat na Horror Halloween a nikdy se pak nedivam, vzdy tam vpalim nejaky uplne jiny horor. Az letos to koncne vyslo! Po prijemne navsteve Kinder tauglich Halloween Party jsme prskli stastnou MiniMe (velmi si chtela neustale povidat se smrtkou se sviticima ocima a nemohli jsme ji odtrhnout od Zombie kterou chtela porad hladit po hlave... co z toho ditete asi bude?) do postele a ja jsem Klenota uvedla do sveta Michaela Myerse (tohle byl Klenotovo uplne prvni Halloween film). Ocekavani velka, nakonec to bylo tak napul. Velmi snobska hudba (rikam ji "haddonfieldska"), slusna zapletka a az na JLC velmi necharismaticti az skoro dalo by se rici slizci herci kteri se chovaji nelogicky a hloupe. Mohlo to byt lepsi. Ale taky mnohem horsi, kdyz si clovek vzpomene na jine hororove klasiky ktere se v ramci rebootu podarilo nepekne zprasit.

Michael Mittermeier Live auf der Bühne - Club Special (2018) (pořad)

S Mittermeierem nesdilim nazor ani na politiku, ani na filmy, ani na Sport.. proste vubec na nic! Ale ten clovek je vtipny, o je ten clovek je vtipny! A ma charisma! At se divam na jakykoliv jeho porad tak je uplne jasne ze nejpozdeji do minuty se budu smat jako blazen a neprestanu jeste dloho po zaverecnych titulkach :D Takze za 5 hvezd, mily Miso. Ale teda koukam zes´ za posledni leta pekne zesedivel :D

Místo činu - Drážďany: Déjà vu (2018) (epizoda)

Deja-vu aneb Mestem chodi pedofil. Na brehu reky je nalezen zneuzity a zavrazdeny chlapec, okamzite se rozjizdi vysetrovani a vypada to, ze hned zkraje je i prvni podezrely: chlapec chodil do plaveckeho oddilu a vedouci tohoto oddilu ma zaznam v trestnim rejstriku prave skrzeva zneuziti nezletileho. A pak je tady jeste ten divny typek co zije s ucitelkou ze skoly kde chlapec chodil. A vubec, pred par lety byl nalezen utopen dalsi chlapec.. a co kdyz nebyl "jen" utopeny a co kdyz se neutopil sam, jak puvodne uzavrelo vysetrovani, ale nekdo mu pomohl? Docela slusny Tatort, ale uz jsem videla lepcejsi. Na to kolem kolik toho bylo kontroverzi to zase nebylo tak uzasne, ale jako klasicka detektivka potesilo.

Místo činu - Unesená v Istanbulu (2018) (epizoda)

Konecne jsem videla i tento (posledni?) dil! Do kina jsem na to nesla, pekne jsem si pockala na DVD, neb Klenot "Tatort v kine" odmitl. Ale k filmu: Neni to nejhorsi dil Serie, stval me min nez ten posledni. S Tatortem to nema samozrejme uz VUBEC nic spolecneho (pokud jste fanousci Tatortu jako takoveho tak se tomuhle asi radeji i vyhnete), "uzivilo" by se to i jako samostatny akcni film. Navazuje to spise na treti dil Serie "Velka Bolest" a Luna se zde vydava do Turecka aby zakroutila krkem jednomu turkovi co ji prave ve tretim dile hodne nastval. Misto zakrouceni krkem gangsterovi se ovsem ocitne ve sparech padoucha a to zjisti Nick Tschiller a vydava se dcerku zachranit. Je to takovy prumerny akcnak, cekala jsem ze to bude horsi, ale nehty mi z toho neslezly, takze davam prumer. Luna navic pekne ztloustla a i oblicej ma ponekud livancovity, procez doufam ze Til konecne dostane rozum a prestane ji obsazovat do kazdeho sveho filmu a radeji ji zazene do fitka a zakaze pana mekdonalda.

Predátor: Evoluce (2018)

Paneboze, ja jsem to po necele hodine vypnula, protoze toto me vubec nebavilo a velmi jsem se nudila! Pan Predator me nebavil! A nudil! To je prece strasne... Ani nyni nedovedu udelat nejaky odlehceny vtip nebo tak neco, ale protoze jsem obcas tak trochu krysa, tak film radeji ani nebudu hodnotit, neb jsem ho prece nevidela cely, ze.... Takova hruza. Zklamani roku. Desetileti. Stoleti. Mnenenenene.

Yellowstone (2018) (seriál)

Jako priznam se ze kdyby do me ty prvni dily nezacal urputne cpat Klenot tak bych Yellowstone odepsala. Ale od tretiho dilu me to teda chytlo takovym zpusobem jako uz dlouho nic ne (posledni serial ktery jsem takhle prozivala byla Fauda). Cekam nedockave na dalsi dily ( letosni listopad?) a az budu velka, chci byt tak bad ass jako je Beth ♡

Zrodila se hvězda (2018)

Pekne pohladilo po srdicku. Lady Gaga Rada mam a s panem Bradleym bych zasla na karamelove latte, vo tom zadna... I Klenot se radoval prevelice. Ovsem asi jako jedina, bila vrana bez vkusu, cynicka a kazitelka veskere srandy... kdyz me se ohromne nelibil ten megahit Shallow. A to hlas Lady G. velmi oblibuji a mam hodne rada tohle jakoby Country v modernim havu. Nene, ten song me minul. Ba co by se dalo rict, velmi me otravuje a nelibe mrcim kdyz ho nekde slyslim.

Berlínský syndrom (2017)

Tohle se tedy me i Klenotovi dost libilo! Trochu utahanejsi rozjezd, ale pak jsme na to jen cumeli a vubec nam nebylo lehce! Koukala jsem na to minuly ctvrtek a jeste ted (pondeli) mi je z toho filmu tak trochu divne... Takovy blby pocit, porad se toho nemuzu zbavit. Jeste ze mam doma Klenota a nemusim se seznamovat s vselijakymi uchylnymi psychopaty! Btw. uchylneho psychopata, jinak meho prevelikeho oblibence, Maxe Riemelta, jsem poznala az po par minutach. Vzdy hral takove charismaticke a svihacke kladouse a ted Totok. Po tom Berlinskem Syndromu zu to ale pro me neni takovy svihak... Jednu srazim za ten konec. Asi od pulky filmu jsem tusila kam se to cele ubira a velmi jsem se mylila. Kdyby to ovsem byvalo koncilo jak jsem to tusila, dala bych plny pocet. Ale i tak rozhodne doporucuji. I Klenot se radoval!

Brangelina - Wie Hollywoods berühmteste Liebe zerbrach (2017) (TV film)

Fascinovana jsem na to hledela jak Kobra na kralika. Jak tam vsichni ti "celebrity Bloggers" a novinari bulvarnich platku zasvecene popisovali Co, Proc a Jak se to ma ve vztahu Brangeliny. Jeden by rekl ze u toho Pittovi a Jolie snad i svitili!

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Facebook ad absurdum, ale kdo vi, co bude za par let. I pres ohromne prehaneni mi z filmu behal mraz po zadech. Asi bych se mela vic rozmyslet nad vsim co prasknu na ksichtoknihu a kde vsude davam sva data jen abych mela o par procent levnejsi kabelku nebo parfem od Jo Malone. Ale ono je to v podstate jedno, neb ja zastavam nazor ze ta nase a dalsi generace uz je stejne docela v piheli. I kdyz na rozdil tech co jsou po nas, my jsme aspon meli jeste opravdove detstvi. Diky bohu za to.