joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 7.5.2017  18:50

Neurazilo me to. Ale libilo by se mi to asi jeste o chlup lip nebyt te WTF linie s tim tajnym agentem.

• 17.12.2014  09:25

Asi nejsem cilova skupina pro neco takoveho. Pri tom zaveru v Mexiku jsem se uplne tetelila stestim ze uz nejsem tynejdzr a nemusim se v ramci jakehosi "generacniho tmeleni" natrasat nekde na plazi s podobne postizenymi. No jo, ale ani se mi to nechce uplne odsuzovat, neb nektere sceny mi tam prisly hodne vtipne a ja uz jsem v posledni dobe videla tolik debilnich komedii, ze tohle muj vkus zase tak hrube neurazelo. Samozrejme priznavam ze ke treti hvezde taky pomohli hodne vtipne a originalni zaverecne titulky :)

• 23.1.2017  15:17
    90 dní do svatby (TV pořad) (2014)

Je to takove lehce bulvarni, ale myslim ze docela informativni :) Kdyz se v praci nudim tak obcas zabrousim krome csfd i na emerikn tablojd a pokud vim, tak drtiva vetsina paru z tehle reality Show se rozesla (rozvedla, zazadala o rozvod). Nejhutnejsi byla ta obtloustla a prihloupla White trash Danielle, ktera si privezla o bambilion let mladsiho Mohameda z Maroka (nebo to byl Tunis? Kazdopadne "nafri"). To byl snatkovy podvodnik jako blazen, ale te blaznive megere to nevadilo. Oboustrannou a zdravou lasku jsem jim tam neverila bohuzel nikomu. Ale fakt docela zajimave, kdysi strasne davno jsem take stala pred volbou jestli mam o tyhle viza zazadat, ale nastesti jsem to neudelala. Muj objekt tehdejsiho zajmu se momentalne nachazi ve vezeni v Texasu. Za znasilneni a pokus o vrazdu sve manzelky. To bylo myslim, prevelike stesti, ze jsem tehdy o zadne takovedle viza nezadala a radeji jsem se zacala kamaradit s Klenotem!

• 10.6.2015  08:26

Nudou jsem u toho neusnula, to se zase musi nechat. Ale jinak neni presvedcena. Neraduje se. Nenadhodnoti. Necekala zazrak, ovsem tohle byla tezka slabota. Zase vyhozene prachy za videopujcovnu (jsem oldschool). Ach jo.

• 26.5.2015  14:26

Je to par dni zpatky co jsem byla u vrahu z volstrytu na navsteve. Jedno odpoledne jsem jen tak sedela ve vile vilekule a neb venku byla boure tak jsem se rozhodla ze se budu divat na televizi. Trosku jako nacuchnout te kapitalisticke kultury! Byly asi 4 odpoledne a ja prepinala programy, kdyz tu jsem se zarazila/zaradovala. Zrovna zacinal Hannibal! Jeden z filmu co me se docela libi a kdyz je prilezitost tak se rada podivam! Jen mi prislo trochu zvlastni ze takovy film jede ve ctyri odpolko. Deti prijdou ze skoly, podivaji se jak nekde nekdo visi za streva a nekomu nam otevrou lebku a sezerou mu mozek. No ne ze bych byla nejaka pruderni a starosvetska, ale toto uz mi prislo trochu presprilis. Ale nu coz, na film se podivam. Tak se podivam na film... pak zase cosi.. a pak vecer se koukam na zpravy. Jedna ze zprav byla ze se za rekordni sumu prodal Picassuv obraz "Alzirske zeny". Obraz byl ukazany... ZCENZUROVANY!!! Normalne kde ty zeny mely nakreslene prsa (a to je prosim ani Picasso nekreslil nejak graficky) tak to bylo ROZPIXELOVANE!!! No prosim. Jen se, deti a ovcane, podivejte na muceni, vnitrnosti a vyjidani mozku, ale nakreslene prsa od Picassa, to by vas asi nadosmrti zkazilo a udelalo to z vas psychopaty. Velky bratr vi nejlip. Ale film "american sniper" byl velice dobry. Hodne, hodne americky. Coz neni mysleno pejorativne. Americky s velkym "A". A Eastwood umi, to se musi nechat. Jinak me se US strasne libi, hlavne co se tyce prirody. Treba hory maji uplne fantasticke, tech se nemuzu nabazit a je to jeden z duvodu proc tam jeden proad chce jezdit.

• 24.3.2015  08:52
    Annabelle (2014)

Ja si, dnes uz podruhe, pekne zabecim se stadem. Ale proc bysem si nezabecela, kdyz je to vsecko cista hola pravda. Annabelle neni dobry horror. Ale do odpadu to posilat nevidim, neb za a) ten cerny cert mi prisel velmi kvalitni za beeee) pred Annabelle jsem koukala na Kmeny:Rap a ve srovnani s takovou tuposti mi pak Annabelle uz neprisla tak tragicka. Ve filmu bylo par dobrych napadu (treba ten se satanskym kultem) a scen (cert), ale celkove je takove nic moc. Kdyby se z toho udelal nejaky 30ti minutovy kratas, tak by to asi melo vetsi smysl. Takhle asi moc nee. Ale jak rikam, odporem mi z toho nehty neslezly. To uz dokazali "raperi" v Kmenech.

• 16.4.2015  08:05

Kdybysem to byvala vedela, tak bysem na to byvala necumela. Nalezeno na externim disku, vubec neveda co to je pouzito jako kulisa na treadmil. Pri prvnich minutach me to tak vydesilo ze jsem malem spadla z pasu a pak... pak nic. Proste nic. Jenom jakesi cmouhy ve tme a naprosto nelogicky se chovajici postavy (teda ne ze bych v hororech sla po logice, natolik soudna jeste jsem, ale toto uz bylo opravdu dost i na hororoveho liberala jako jsem ja). Ja opet rikam: No to me tedy fujtajbl!

• 17.8.2015  09:42
    Babadook (2014)

Bylo to neco uple jineho nez jsem ocekavala ze to bude. Ta psychologie postav me taky nejak extra neodstala a az na par momentu me to docela silne nebavilo. Uplna hnusota to tedy nebyla, ale na repete to taktez nevidim.

• 22.12.2014  09:24

Krimi/Horor/Thriller. Ja jsem se tedy bala! Po Pact II (bleh) jsem si ted na horory moc netroufala, neb jsem nemela naladu na dalsi zklamani. Ale Deliver Us From Evil prijemne prekvapilo! Kvalitni horurek, zajimava zapletka, herecky taktez nemam co bych vytkla. Nekolik scen pro me vylozene infarktovych. Do plneho poctu tomu neco chybelo, ale celkove za me spokojenost. A ten Eric Bana... Neco tak atraktivniho a charismatickeho vidavam mimo lyzarske kruhy jen malokdy... :)

• 9.2.2015  10:40

Mesije Clavier po Navstevnicich docela uspesne pokracuje v zanru sci-fi komedii... Nejlepsi kamaradi zid, arab, cinan a cernoch = to si asi nekdo pekne zahulil, ne? Opravdu pekny slunickovy film, Sabatova s Dienstbierem se u tehle fantasmagorie musi tetelit stestim :D Kdyz se prenesete pres tu prisernou agitku tak dostanete vcelku vesely filmecek ktery stoji a pada na Clavierovi. Me to vcera docela pobavilo, po tom strasnem padu Ondry Banka jsem opravdu nemela naladu na Sin City 2 nebo Podivny Experiment...

• 28.5.2015  08:54

Me je to uplne jasne, ty deti si preji mit vsechny ty pedofily jako nejlepsi kamarady a ve svem okoli. Vzdyt ten Misa ho prece "obejmul" a vyjadril ze je ted pedofil jeho "nejlepsi kamarad". U tehle komunity me nesere to, ze to jsou pedaci. Pokud mi to porad necpou do ksichtu a neobtezuji zadne deti a drzi se od nich dal, tak je to proste uchylka ktera se v obyvatelstvu proste vyskytuje. Nechci je lyncovat nebo zabijet. Ale konkretne tahle ceska komunita kolem Daniela je k zbliti. No jo, vzdyt ony ty deti (ruzne Klarky a Misove) vlastne CHTEJI byt s nimi, takze se jim budeme vtirat o zlomkrk a vyhledavat rizikove situace (to ze o techhle detech nemaji zadne sexualni fantazie jsou dobre Pohadky ovci babicky). To rovnou mohl byt dokument o alkoholicich kteri zavislost kroi tim ze neustale cumi kolem hospody a kdyz se naskytne prilezitost tak obliznou flasku od piva ci snapsu. Nevim jak mam tuhle agitku na tema "Pedofil je ale DOOPRAVDY jen hodny strycek, tak si ho utikej obejmout a dat mu pusinku" hodnotit. Brrrr.

• 17.12.2014  09:46

Snehu je malo. Snih neni. Snehu se nam nedostava.... A tak bud jezdime po ledovcich (v parku na Stubaier Gletscher jsem potkala Bene Mayr!) anebo se kochame v bedne pohledem na ty stastnejsi, co si snehu muzou uzivat kdykoliv si zachteji a kdekoliv je sponzor / filmova produkce vysle. Na Days of My Youth jsem cekala netrpelive, div ne nehty kousajic! A cekani se vyplatilo, MSP s Redbullem nam opet pripravilo namakanou bombici. Opet famozni lyzarsky dokument, nabity adrenalinem od zacatku az do konce. Soundtrack opet 1A. To je stejne takove stesti.. To stesti ze clovek bydli tak relativne blizko Alp, ze bydli s Klenotem ktery lyzuje jako Bode Miller, ze jsem se na rozdil od sve teplomilne/moremilne rodiny zvrhla smerem k horam, snehu, zime a tem dvou prkynkum ktere me vzdy prenesou do sveta kde neexistuje nic jineho krome neskutecne krasy a jedinecneho pocitu volnosti...

• 21.3.2015  19:18

Prvni hodkuactvrt se tam v podstate nic nedeje, jen si tam vsichni navzajem mluvi diry do hlavy. Pokud jste unaveni z treninku na triatlon (egotrip!) nebo Klenot, tak pravdepodobne usnete. U tech ran na Egypt jsem trochu procitla a neprislo mi to uplne marne, ale pak jsem zase zbytek filmu prodrimala. Fazit: Hezky natocena nuda. Bale jako jako vzdy docela kvalitka (mam pro nej mirnou slabost). Naprosto prepalena stopaz. Tohle se Ridleymu fakt nepovedlo.... Zajimave je ze jsem behem filmu nekolikrat zadrimla a ke konci se mi chtelo spat jak sfina, ale jak jsem se pak odpotacela do postele tak ne a ne zabrat az asi do dvou do rana. Porad jsem myslela na to ze jsem jeste nenapsala do denicku filmy na Challenge Tour 2015. Dnes jsem byla unterwegs a taky byl "wrap up" lyzarske sezony (coz je myslim dostatecne kvalitni duvod), ale zitra.. zitra to tam bude!

• 7.1.2015  14:15
    Equalizer (2014)

Tak jsme se s Klenotem shodli ze od ted se radeji budeme chovat k poskokum v Hornbachu dvakrat tak uctiveji, neb hodiny (kdy se ti nektery z nich rozhodne vrazit skrz bradu do huby otvirak) nevis!!! Ale tak nebyl to uplne blby film, u bedny me to udrzelo. Ty tri dam za to, ze jsem u toho neusnula, coz je divne, neb jsem vcera dalku predalekou uzikala a byla jsem unavena jak prase. Pana Denzela jsem malem nepoznala, uz ho taky zacina tak trochu ohlodavat zub casu. Stejne jako Billa Pullmana.

• 18.12.2014  09:00

Schvalne jsem se divala na hodiny. Film zacne, okamzite vidime asi 8mi minutovou akci. A pak se tam PADESAT minut mluvi a porad se cosi resi. No, abych byla fer tak v tech 5oti minutach Leatherface Statham jednou vrhne nuz a Banderas udela kotrmelec. Pak se zase porad mluvi a pak jsem na chvilku usnula. Pak se zase par minut rvali a pak byl konec a ten byl tak trapny a blby az jsem se malem rozbrecela. A me to tak boli! Jednicka a dvojka byli paradni, jakozto dite osmdesatek jsem si oba prvni dily moc uzila! A ted zas toto, tohleto. Takove nestesti! Jo a Harrison Ford? Casting do Postradatelnych byl pekny error, toho asi puvodne zamysleli do "Walking Dead", ne? Vzdyt to neni zadny chudak, tak proc si nepichne do ksichtu nejaky ten klobasovy jed? ... no, je cas rici sbohem dalsi moji detske platonicke lasce (Indyho Jonese jsem milovala). Suma sumarum: Slaj & Co. asi senilni, jinak si tuhle hruzu nedovedu vysvetlit. Stejne jako to, proc tomuhle ridkemu pripadu s hustym behanim davam dve hvezdy. Ach jo.

• 20.8.2015  11:31
    Fair Play (2014)

Co se tyce novych ceskych filmu tak naposledy se mi takhle hodne libila "Nevinnost": Proste je videt ze kdyz se chce, tak to jde! Ja jsem teda nikdy nesportovala vylozene vrcholove, ale byla jsem v mestskem plaveckem tymu a nektere situace mi byly velmi povedome! Film vyborne zahrany i zrezirovany, trochu me sejrila ta submisivni Geislerova, tu ja vubec nejak moc nemusim, a pritom hraje v tak dobrych filmech! Fakt velice dobry film, doporucuji vsem, nejen tem co na vlastni kuzi zazili socialistickou sportovni "vychovu".

• 20.10.2014  09:55
    Godzilla (2014)

Je SPOILER kdyz reknu ze ve dvou hodinovem filmu se Godzilla poprve objevi az po zhruba hodine a to tak na tri minuty? Ze za cely film uvidite samotnou Godzillu tak asi 15 minut (a to jsem jeste velkorysa!). No, myslim ze je fer priznat ze cas od casu, asi aby se nereklo, tak zaberem probehne nejaka obri & hranata kudlanka nabozna se sviticima cervenyma ocima. Jinak porad sledujeme nejakeho nesympatickeho mamlase, ani jsem poradne nepochopila proc. Jednou je v Japonsku, pak "zcela logicky" na Havaji, a aby bylo pricestnosti a uveritelnosti ucineno zadost tak se vetre k nejake vojenske jednotce a s nima jede do San Fran. To jsem tedy zase s filmem na sobotu slapla do pekne fekalie...

• 16.12.2014  09:45

Zminovat skutecnost ze Hobit byl rozkouskovany na tri filmy za ucelem "dojeni" by myslim bylo noseni drivi do lesa, ne? Film vizualne moc pekny (i kdyz na me uz tam tech digitalnich "vychytavek" bylo az moc), ale jinak nic moc. Hobit si zaslouzil namakane filmy dva, ne tri rrozlezle, kde se hlucha mista (ktera tam byt nemusela) zaplacavaji jakousi prapodivnou love story mezi elfkou a prtajzlikem..... Ale pohled na draka byl pekny, jen na nej bych vydrzela zirat dvakrat tolik nez co tam byl. Za normalnich okolnosti bych dala hvezdy tri, ale nemuzu byt objektivni nebot............................................................... (za a) Hobbit jest srdcovka za be) je to prece jen konec ery = po panovi prstenu). Mno, a nyni zamackavam slzu nostalgie v oku a asi si ted dam cely kompletek knizne.

• 11.10.2014  11:01
    Hrůzná minulost 2 (2014)

Fuj, toto bylo jeste horsi nez stredecni joga u ktere jsem si namohla sval na krku a ted nemuzu pohnout hlavou doprava, coz je problem predevsim kdyz jedu v aute (z prace/do prace = pondeli - ctvrtek), neb kdyz nekdo vyjizdi z ulice z prave strany tak ja ho poradne nevidim, ale nesmim to rict Klenotovi ze me to tak boli, protoze ten by si zase delal starosti ze je to nebezpecne a myslel by si ze jen kecam, ze to jen rikam abych nemusela na navstevu k tchyni do domova duchodcu. Je pravda ze se mi to tam nelibi, ale radsi jeden tyden tam nez jeste jednou se divat na The Pact II. A to byla jednicka tak dobra... tak dobra ze jsem z toho byla uplne hyn!

• 22.2.2016  10:12

Tak takhle to dopada kdyz vybira Klenot. Unyla pitomost s velmi, ale opravdu velmi slizkym Jackem Ryanem, kteremu jsem neprala nic nez kulku mezi oci. Z toho Branagha s ruskym prizvukem se mi take jezily vlasy prevelice. Film jsem prezila a existuji vetsi hnusoty, ale jednou myslim stacilo. Abych ale uvodni vetu napravila = Klenot umi vybrat i dobre veci (Tatorty, Operace Cukr, Sem tam nejaky ten dryler), takze si nikdo nic nemyslete!

• 4.9.2015  18:46
    John Wick (2014)

Neproklinala, ovsem ani nesilela nadsenim. Nebylo to spatne, ale chvilema me to nudilo a diry v logice (ja vim, ja vim, nekdy jsem s tim trapna) byly az prilis velke na to abych to vytahla na ctyri hvezdy. Jinak Theon je porad svine, pan Vilem je porad charismaticky svihak s nejvic sexy hlasem a Keanu krade psy. A me se docela styska po Nju Jorku....

• 22.4.2015  20:08

V hlave mi zni valcik "Na krasnem modrem dunaji" a ja v naruci imaginarniho partnera tancuji bytem. Ju, az tak. Tusila jsem ze Kreuzweg bude muj salek caje, opravdu jsem doufala (zvlast po patetickem Tore tanzt), ale ze me to takhle dostane to jsem opravdu necekala. Asi to neni film pro kazdeho, film ma na kazdy obraz Jezisovy cesty jeden staticky zaber, ale rozhodne necekejte nudu. I kdyz je Kreuzweg filmem "mluvicim", presto na me pusobil velmi dynamicky. Tam kde u me Tore tanzt selhal (herecke vykony, neskutecna vtiravost pribehu, podbizeni se divakovi) Kreuzweg obstala na jednicku. Ja si nepamatuju kdy me neco tak rozsekalo. Mimo jine jsem na tento film koukala v ramci Challenge Tour 2015 a i kdyz jeste nejsem u konce tak neverim ze toto neco prekona. Famozni, opravdu famozni!

• 2.3.2015  10:59
    Mokřina (2014)

Klenot opet pohrdl! Opet ho, stejne jako u De Behandeling, odradilo originalni zneni s titulky. On prece nebude cist titulky! No prosim, kdyz nechce, tak nechce, JA jsem tudiz videla detektivku naprosto luxusni! Super pribeh, vyborne zahrane postavy a atmosfera ze by se dala pomensim zabikuchem s monogramem krajet! Behem filmu jsem porad cekala nebot.... NECO mi tam proste chybelo, NECO to jeste chtelo, NECO extra, NECO so ty solidni ctyri hvezdy pretavi v patou. A prislo poslednich deset minut a ja se zaradovala prevelice, neb olala, zde je ta pata, ja ji radostne pridavam a nemuzu se dockat az zase udelam Klenotovi prednasku na teme "tyjsilamazenechceskoukatnasupersnobskoudetektivkuamistotothocucispostopadesatena300"

• 11.1.2016  11:29

Druhy dil nebyl spatny, libila se mi zapletka a herci taky dobri. Dokonce se mi zacala libit i postava toho turka co jsem ji nesla nelibe v prvnim dile.

• 13.9.2017  10:35
    Nesmysl (2014)

Asi nejaky progresivni Humor kteremu ja nerozumim a ani rozumet nechci. Uplny prusvih se nekonal, ale ze bych planovala repete tak to tedy OPRAVDU neplanuji.

• 17.10.2014  07:46

Mno, jak bych to jako.. vite, ja se to trochu stydim rict! Takova trapna a kycovita hlaska.. jenomze kdyz ona to vystihuje na 110%!. Takze, let´s get it over with! "Kdyz ho milujes, neni co resit...."

• 21.8.2015  08:06

Ten prvni dil nebyl spatny, ale ten druhy me teda spolehlive uspal. Doufam ze trojka se neplanuje, neb to vypada ze tohle ma krute sestupnou tendenci. Jedna za Stevouska. Nebyt nej tak mate odpad, holomci!

• 20.8.2014  08:53
    Pečovatel (2014)

Tak takhle ano! Tenhle film se mi opravdu velmi libil! Paradni belgicka detektivka s ponekud eklhaftni zapletkou, vybornymi herci a atmosferou hustou ze by se dala krajet... ähm... vlastne kousat. Koukam v komentarich srovnani s nudnym a pomalym "Prisoners"? No to teda "traum weiter" jak rikame my bavoraci. Ne, priznam se se dobrovolne a ani me nemusite na par dni pripoutat k radiatoru = nevztekala bych se kdyby stejny tym natocil i dalsi pripady Cafmeyera (Cafferyho).

• 9.1.2015  09:11
    Pompeje (2014)

Ja jsem si Pompeje pritahla domu s tim, ze si trochu splhnu u tchyne (Die Hard ji moc nenadchlo). Nakonec jsem ji predhodila ABBA - The movie (grejt sakces!) a na Pompeje jsem koukala vcera vecer jen s Klenotem. A me se to libilo! Jednak co se tyce tehdejsiho Rima a Pompeji mam docela nacteno a dalo by se rict ze jsem fanousek, druhak = proste jsem vcera mela naladu na film kde kladny hrdina zachranuje milovanou bytost ze sparu zhyraleho zloducha! Akurat ta skeble z Matrixu mi tam moc nesedla, ja za to nemuzu, ale proste neni muj typ. Jinak bych doporucila dale, prijemny filmik.

• 29.9.2014  09:27
    Sabotáž (2014)

Jako prudce sofistikovana lejdy neco takoveho normalne nerikam, ale zde udelam vyjimku, neb to mozna do jiste miry vysvetli proc a jak hodnotim tento film. Ac mam skvely geneticky zaklad a fantastickou plet, tak jsem o par let starsi nez si bodry lid mysli. Jsem dite osmdesatek. Arnold a Sylvester byli hrdinove meho detstvi a vsechny jejich filmy jsem milovala. Z ucty k tradici si je i postupne porizuji na DVD/BluRay ve vselijakych tech moznych uncut a directors cut verzi.. No, timto se slozite snazim rict ze jsem proste velky fanousek osmdesatkovych akcnaku a "vzkrisence" posledni doby (Expendables, Last Stand, Escape Plan) kvituji s velkym povdekem a optikou nostalgie tyto filmy proste miluju! Ovsem Sabotaz se tak nejak nepovedla.. Ne, neni to uplne trapny film, ale pro me uz na te hranici trapnosti tak trochu balancuje a atrofovaneho Arnieho mi bylo az lito. Uplne me srdce rozbolelo, kdyz jsem sledovala tuto slataninu. No tak Arnie, vzdyt to neni tvuj prvni film po znovuvzkriseni. Neztracim nadeji a verim ze priste bude lip!