Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Ja jsem tedy na Piraty moc jit nechtela, spise jsem prosazovala ze by se melo jit podruhe na Alien: Covenant, ale meli jsme o vikendu na navsteve pubertu od manzelovo sestry, procez muj napad vubec nebyl bran vazne. A navic jsme sli do kina na malomeste kde chodi, jak ja rikam, "Dorfkinder", coz je nebetycne trapna puberta ktera si mylne mysli ze je cool kdyz film hlasite komentuje, smeje se kazde blbosti a porad v kine sviti mobilem! I tentokrat byli v kine "Dorfkinder", ale u filmu nastesti drzeli klapacku (jinak bych prinutila Klenota aby Jim neco rekl, on to umi tak impozantne, neb ma hluboky hlas) a i film samotny me velmi pozitivne prekvapil a vubec jsem se nenudila (coz se u dilu 2-4 rict nedalo). Jack Sparrow je stejne Deppova zivotni role, tak co. Bohuzel kvuli synovcum jsme museli na nadabovanou verzi, ale co nadelam. Proste si pockam na DVD.

Vetřelec: Covenant (2017)

Pro me osobne to bylo o chlup horsi nez Prometheus, ale i tak se mi to nahodou libilo! Musim rict ze jsem ocekavala ze to bude mit vic spolecneho s Prometheem nez s Vetrelci serii, procez se nedostavilo zadne zklamani. Stejne nevim, zda se mi ze do zlatych vetrelcich let (hlavne jednicka a dvojka) zu se asi nejde vratit (leda mozna pokus o nejaky bazmek typu Vetrelec vs. Predator) a tady nam Scott naserviroval velice prijemny a atmosfericky sci fi Horror. Ten plne digitalni vetrelec nebyl spatny, ale prece jen by se mi lepe libilo kdyby se toho zase zhostil nejaky importovany african navleceny v latexu a na hlavu mu prilepit takovou tu vetrelci "lebku". K obsahu se vyjadrovat moc nechci, i tak se tady spojleruje az moc a ja jsem veliky nepritel spojleru, kor od vcerejska kdyz jsem omylem klikla na jakousi diskuzi kde byl vyzrazena pointa toho noveho Twin Peaks. Od te doby trochu zurim a skripu zubama.

Bezva ženská na krku (2016)

Takovy typicky televizni film, jako vylozene nenadchne, ale je docela fajn. Rozhodne me nerozzuril (na rozdil od pozerskych Poupat) a dokonce jsem se i docela bavil. Zacinam ted ve filmech nejak vyhledavat Vetcheho. Neptejte se me proc. Sama nevim!

Život je život (2015)

Neurazilo me to. Ale libilo by se mi to asi jeste o chlup lip nebyt te WTF linie s tim tajnym agentem.

Kawasakiho růže (2009)

....jeste pred par hodinama po sledovani Poupat jsem se vztekala ze cesi neumi socdramata. A pak jsem se koukla na Kawasakiho ruzi a ejhle, weiße Rabe! Hmmm, tohle se mi docela hodne libilo! Silny pribeh s dobrou pointou, vyborni herci, skvela rezie! To tedy cucim jako cincila! Nevim, do jake miry muj dojem Kawasakiho ruze ovlivnila neslana a nemastna Poupata, ale ted se nahodou docela raduji! No tak uvidime, jak se mi to rozlezi, ale bezprostredne po sledovani ty ctyri myslim klidne vpalit muzu.

Poupata (2011)

Ne, cesi proste socdramata neumi. Vsechno porad na jedno brdo, nic noveho, zadna inovace. Proste zase stejna nudna a jednotvarna sablona porad dokola. Pribeh? Zadny neni! Panoptikum ruznych nesympatickych socek, gambleru, vyhulencu a jinych luzru, bydli v nejakem hnusnem a tmavem meste, vsichni vypadaji desne umastene, vsichni jsou porad strasne zpruzeli a tohle se tam toci hodinu a pul aby pak na nastala jakasi katarze = nejaky bizar (tady konkretne banda skaredych a oplacanych zenskych pod taktovkou jakesi stareny nacvicuje jakousi sestavu na Poupata od Michala Davida, inkl. spartakiadni dresy) jez je stridan se zabery na nejakou desnou dramatickou scenu (bacha spojler = smrt). Porad ty same blaboly. Porad ty same Divoke vcely, Diry u Hanusovic, Vaclavove.... Javorsky vyborny. Ale jinak? Pche!

Mistr kickboxu (1992)

Ohromne, ale opravdu ohromne prihlouple. Chvilemi mile.

Protektor (2009)

Zajimave drama s dobre budovanou, takovou autentickou, atmosferou. Ze zacatku jsem byla skepticka, ale casem me zacinalo vic a vic mrazit. Nejlepe se mi libil Marek Daniel, to je pro me timto filmem opravdu objev.

Pohádky pro Emu (2016)

Nebylo to spatne, chemie mezi Geislerovou a Vetchym fungovala a ta mala Ema se mi zdala take velice dobra. Akurat se to strasne, ale strasne vleklo. Dve hodiny na takovy film je vazne hodne, osekat to o ctyricet minut od te hromady hlusiny a sla bych na vic.

Berušky (1992)

Pred sto lety kdyz mi bylo 12 let tak asi spis jo, tedka ale teda rozhodne ne. A to ani ve stredu v poledne kdyz venku chcije a chcije a vy se doma krute nudite a nic nesmite, neb doktorka rekla ze docista nic delat nesmis. Takova krize. Asi porusim predsevzeti nepodporovat unterwassermany a odpolko kouknu na WTA Turnaj ve Stuttgartu jak to bude davat ta hanebna Sarapka. Ach jo.