Kriminál (1989)

Ja se ted nedivam skoro na nic, neb jsem znovuobjevila knihy, ale na "Lock Up" me Klenot nalakal, neb si pamatuju ze v puberte jsem byla velmi nadsena. Nadseni se bohuzel neopakovalo, ale i tak jsem dostala solidni vezenske drama, ktere dam kdykoliv jeste jednou. Sly je fakt dobrej a ja se nyni nejlepe tesim na toho noveho Ramba ktery bude pizlat kokosy teracum z Islamskeho Statu.

Mazací hlava (1977)

Sud kulaty. Rys tu pije. Tu je kara. Ten tu ryje.

The Houses October Built (2014)

No bylo to takove creepy. Ne ze bych se bala, ale treba jak ta zenska v masce jim vlezla do auta a zacala vrestet tak se mi trosku asi zjezili vlasy. Ale jinak zadna hitparada. A navic, ja mam ted horory zakazane.

Neznámý (2011)

Takova typicka, slusna "Nysonovka", ktera me bavila natolik ze jsem odlozila Candy Crush. Velmi se mi libilo to prostredi Berlina, a Adlon Kempinski je mym velkym oblibencem. Stejne jako Bruno Ganz, ktery mi, jako vzdy, velkou radost udelal. Tenhle snatek "Nysna" s Nemeckem myslim si nedopadl uplne nejhur!

Vzkříšení démona (2015)

Spis ne, nez jo. Docela nudne, dost malo strasidelne a tak trochu pitome. Me to nejak neurazilo, ale Klenot z toho byl jakysi nepricetny. Jeste dva dny potom vztekle mrcel, coze jsem to vlastne vybrala za blbost. Priste vybira sam. To zas bude. Naky Willis. Asi.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Ted po operaci jsem nejak dostala naladu na seros z nemocnicniho prostredi a diky tomu ze jsem mam doma komplet DVD "Nemocnice 2" a nic jineho na praci tak na toto nyni cumim. (ted 9. dil). To je tedy opet pekny fail, jsem z toho pekne otravena. Blbe je to jak schody. "Jednicka" se mi velice libila, tohle nastavovani je jen trapny odvar. Jedna. A to jsem jeste velmi stedra. Vic ani tuk. Ani za prase.

Špičák (2009)

Zvedava jsem ovsem byla strasne! Takovy mix napeti / pocitu viny / vzruseni. Kdyz jsem si film nesla domu. Asi neco jako kdyz jsem si koupila Salo. Ale ze Spicaku jsem byla nakonec otravena jak hadi zub. Opet neco, kde jsem si strasne fandila ze jsem cilova skupina a pritom jsem nebyla. Repete leda pod tlakem a vyhruzkami. Stejne jako u Toreho me hodne iritovalo natlakove podbizeni se divakovi. Na to jsem hakliva. S Hanekem prosim nesrovnavat. Ten se nevtira. Ten vam rovnou vpali tecku mezi oci.

Přepadení 2: Temné území (1995)

To je nahodou velice zabavny film, ktery byva v televizi tak minimalne jednou do roka a ja se na nej vzdy rada kouknu. Prijemna, docela neotrela a originalni zanrovka. Segala moc nemusim, ale v Prepadeni na lodi i ve vlaku mi docela sedl. Vcera jsem na to zase koukala, no po pul hodine jsem usnula, ale to se nepocita, neb nyni dostavam tri injekce denne a byvam pak unavena. Jinak falt dpceöa parada.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Uf, tohle mi bylo prece jen docela "häftig". Ale mysleno v dobrem, paradni film, Uli Edel tento typ filmu opravdu umi. Knizka je samozrejme vyborna, u me urcite zafungovala jako prevence pred drogama. Jak jsem se porad nekde poflakovala po svete, tak cas od casu se stalo, ze nekdo nabidl lajnu nebo pilulku nebo jiny shit. Vzdy kdyz nekdo s necim takovym prisel tak jsem okamzite odmitla a zaroven myslela na "My deti..." . Pro me zasadni kniha meho detstvi / dospivani (cetla jsem ji poprve kdyz mi bylo 13). Film se drzi knihy vicemene verne, herci jsou hodne podobni (v knize jsou fotky) svym predobrazum a hudba = no ano, pan DEJVID, nekvetsi kral vsech kralu = naprosto skvela. Vyborny film i knizka. Oboji muzu jen doporucit.

Akta X (1993) (seriál)

To jsme zase tehdy s bratrem poulili oci! (Me bylo 16 let a bratrovi 15). Rozhodli jsme se, ze si budeme kazdy dil AKTA X natacet na video. Ale tata nas po par tydnech serval a co jsme meli zase prehral jinyma filmama. Ale Akta X to byla laska na prvni pohled, prvnich pet serii vlastnim na DVD a zrovna ted je zase zrovna vsechny tocim. Samozrejme nektere dily jsou lepsi nez jine, ale celkove velmi nadprumerny serial (serie 1-5), takze se raduji prevelice a petkuji opet s cistym svedomim. Ty dily bez Mudler & Scully jsem ani nevidela a ani o to nestojim. Nejlepsejsi dily byli samozrejme ty o Eugene Tooms, no z tech mam jeste dnes traumata jako prase (hlavne z tech zlutych oci), opet jsem se ke Klenotovi silne tiskla. Btw. Klenot take velkym fanouskem, takze hodnoceni za oba.