Líbáš jako Bůh (2009)

Takove podprumerne a pitome uspavani hada s par momenty ktere se docela povedly (a ve vsech Kaiser). Uz "Krokodyli" byl docela EPIC FAIL, ale ten aspon, pokud vim, docela dobre pusobil na deti ve veku 4-5 let. Co melo byt totok mi tak trochu mozek nebral. Nefungovalo tam vubec nic. Dnes rano se me Klenot ptal, ponekud zrzenlive "Tak jak se ti libil vcerejsi film? Me bohuzel moc ne!". Pro nezasvecene: kdyz se Klenot SAM OD SEBE vyjadri ze film za moc nestal, tak to znamena ze to bylo hodne srackoidni. Ja to uplne do odpadu neposlu. Ale o prfffa. Teda vlastne o tech par zablesku "stareho dobreho Kaisera".

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Ma to takovy trosku pomalejsi rozjezd, ale jak vlezou Kreckovi do hlavy tak pak me to uz docela hodne bavilo :) Sveho casu se mi desne libil Marek Brodsky a te Alici jsem uplne zavidela, ale za poslednich par let teda pekne vypelichal, to by tedy opravdu neslo, takze tam konec lasky. Ale serial paradni :)

Slunce, seno a pár facek (1989)

Jezisi to je ale fakt strasne blby film. Ale vzdycky v lete se na to divam. A vzdycky se u toho smeju.

Pláž (2000)

Danny Boyle. Ja mu nikdy neodolam... A pokud se do toho primicha DiCaprio, a Canet, tak to uz jsem jako uplne bez sance. Zase paradni hracicka, zajimavy pribeh, naprosto vymazlena vizualni stranka filmu a soundtrack naprosto fenomenalni (sveho casu jsme v aute nesmazili nic jineho). Tak jako Richard, tak ja bych si prala zmizet nekam do hor. Vykvaknout se na trapne pinozeni se za necim (hypoteka, nove boty, kablilka od prada, satek od lujze vitona, sporovni auto, dovolena v luxusnich hotelech, vecere v restauracich kde za jidlo pro dva vyplaznete nekolik stovek evropskych penez).

Sběratel kostí (1999)

Takova prumerna detektivka. Diky tomu ze jsem cetla knizku (a moc se mi libila) ani nemam tendence nejak "mhourit oci" ci nadhodnocovat. Prumer. Nix nez prumer. Vic ani tuk.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Me se dvojka libi nejlepe, neb je tam nejvice King Julian a ten je mym velkym oblibencem (ale musi to byt v originale s Cohenem, jinak slabota). Scena kdy vysvetluje jak funguje obetovani bohu je naprosto dokonala, ten Borat je proste genius. Jinak takove docela decentni bla bla pro deti, hodne barevne, hodne "rachandy" (dejova linka s turistama vedenych babkou) ktera oslovi tak deti kolem peti let a hodne pitvoreni se a hudby. Ale King Julian je nejlepsi, ja se na to vzdy divam jen kvuli nemu. Nebo ten pad letadla jak je to vycucne.. ha, no uz mi zase hrabe, doufam ze uz ty injekce brzy prestanou, fakt se citim nejak min pricetna :/

Aféra Concorde (1979)

Bylo to lepsi nez jsem cekala a horsi, nez kdyz jsem na to koukala jako dite s ocima vyvalenyma jako kdyz kocka sere do bednicky. No tehdy to byl vrchol veskereho drileru a drama! Ted uz tak spis so so. Ale bylo to docela zajimave a repete nekdy do budoucnase zas tak uplne nevylucuje.

Road Trip (2000)

Paneboze, no proc bych se mela stydet za to ze se mi to libilo a byla to vtipna komedie u ktere jsem se docela hodne prosmala? To mam kazdy den cumet na socialni dramata od Hanekeho (miluju Hanekeho) nebo na sachovou partii v Sedme peceti (stacilo jednou, tohle uz nikdy, ale NIKDY nechci absolovat znovu). Vyborna komedie na odreagovani nebo vubec jen tak pokud mate chut na tenhle typ "american college" komedii. Tom Green naprosto uzasny, ten je tak trapny a uchylny az to cloveka bavi. Nebudu podhodnocovat abych si pripadala "intelektualne", tyhle ctyri vpaluji rada a s cistym svedomim. Neb tak to je. Cryri.

Zámek hrůzy (1999)

Tento zamek hruzy ve me tedy moc hruzy nevyvolal. Obsazeni vskutku luxusni, ale Owen Wilson v hororu (no spis takove rodinne ducharine), mi prislo tak trochu jako spalnuti vedle. Lily Taylor hrube nesympaticka! Pribeh strasne hloupy a navic ho uplne zdegenerovala a znevazila ta parodie ve Scary Movie. Cely film jsem jen cekala kdy se tam objevi ten slizsky typek s gramlavou rukou a udela neco smesneho nebo kdy se vubec budu moct zacit necemu smat. Coz asi u "The Haunting" nebylo umyslem. Takze asi spis nee.

Podporujte svého šerifa! (1968)

Slovy puberty = opravdu LUXUSNI westernova parodie. A ja krome vinnetoua nemam westerny rada. Ale toto bylo dobre, toto bylo fakt dobre, hodne jsem se u toho pochechtavala a u nekterych scen si velmi nahlas smala! (nepodarene vysvobozovani z veznice): Pro me takovy mensi znovuobjeveny poklad. Pamatuju si, ze jako dite jsme se s bratrem u tohodle filmu valeli smichy, takze kdyz se mi ted dostal pod ruku (film, ne bratr, toho blba pojedu zmlatit az tak za mesic), tak jsem byla zvedava jestli je to fakt dobra komedie, nebo jen mladicke poblouzneni a "velke oci" ditete, kteremu rodice televizi moc nepovolovali. Funguje to. Porad to funguje.