Bábovky (2020)

Bábovky se mi celkem líbily. Mix nevěry, chtěných i nechtěných dětí, známých i neznámých lidí, lepších i horších, života i smrti. Pobavila Plodková s Taclíkem, ostatním něco chybělo.

Muzikály Naruby (2022) (koncert)

Těžko hodnotitelná estráda, ale u Duhové víly jsem se zasmála a na Silvestra by se to hodilo víc.

Ženská na vrcholu (2019)

Biožena na drsných horách, děj nuda, vtip nula. A všude sníh, zima a to nemám ráda:)

Trojúhelník smutku (2022)

Začátek filmu celkem nuda, jízda začne až na zážitkové plavbě, kapitán Harrelson s večeří nezklamal...a co následovalo je nezapomenutelné. Zajímavý je i pobyt na ostrově, ale ten konec ...

Největší dar (2022)

Valašsko a tradice,  Morena, Vesna, Radegast, Černobog, Svarozič a Smrťák...Celkově moc folklor nemusím a tady jsem poprvé poznala hudbu Davida Stypky. Po dlouhé době milá pohádka.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Bylo to děsně dlouhé. A to co mě bavilo v jedničce, mě tady spíš vadilo. Spousta akčních scén, drzá princezna a už ani malý s velkým mě nebavili.  Jak vznikly dvě Amélie mi nějak uniklo... Premiéra byla pěkná, ve stejném kině jsem byla i na Žižkovi. Na chvilku odběhnete a nevíte jestli stále probíhá stejný boj, nebo zcela jiný:))

ID:A (2011)

Probereš se ve Francii, s rozbitou hlavou na břehu řeky, v tašce 2 míče a nevíš kdo seš. Bez problému se ubytuješ v hotelu, zjistíš, že tě někdo sleduje, umíš dánsky, tak tam pojedeš, jsi žena umělce...a pak si začneš vzpomínat...

Nelítostný Parker (2013)

Nezastavitelný Statham, nejdřív jako kněz s partou vybere prachy v zábavním parku, pak se nepohodne s parťáky, a ti ho chtějí zlikvidovat, ale v posledním tažení ho náhodní kolem jedoucí odvezou do nemocnice, ze které zdrhne převlečný za zdravotníka v sanitce, zvládne vybrat směnárnu .. A pak Lopez jako realitní makléřka, a jestli nezemřeli užívají si prachů ještě teď.

Čas smyslnosti (1995)

Mladý lékař se z chudé nemocnice dostane do královského paláce, kde vyléčí psíka a žije si v přepychu, který vystřídá působení v blázinci, kde potká Katharine, epidemie a masky se zobáky.

Abstinent (2019)

Cíleno na mladé a pokud otevře někomu oči, tak super! Josef Trojan hraje uvěřitelně kluka, který si chce zvednout alkoholem sebevědomí a spadne do toho. Na konci písnička Nebe - Kvit.