Manželství po italsku (1964)

Tak nevím, Manželství po italsku mě vůbec nepobavilo, 3* za Sophii Loren a její maskérku:)

Enderova hra (2013)

Dětičky zachraňující Zemi - no proč ne, ale na mě tam bylo celkem málo děje, a zapamatovatelný je tak akorát Kingsley s pomalovaným obličejem a velitel Ford, "termiťané" mě fakt nechávají v klidu:o) Opět mě zaujal Asa Butterfield(poprvé ve filmu Chlapec v pruhovaném pyžamu). 3*

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Po delší době jsem se odhodlala k žánru sci-fi - katastrofický, a dala šanci těmto filmům Den, kdy se zastavila Země, Enderova hra a Zdrojový kód. Den, kdy se zastavila Země je podle mého názoru nejslabší. Mimozemšťan Reeves působil neuvěřitelně a otázka jestli se může lidstvo změnit mě neskutečně štvala celou druhou část filmu. 2*

Vrah mezi námi (1931)

Vůbec jsem netušila, že vznikl film s toutou tématikou už v roce 1931. Silné okamžiky byly čekání matky na dceru, označení vraha i jeho dopadení, slabším místem byly pak nekonečné porady. Absence hudby mi vůbec nevadila, právě naopak. 4*

Tajemství Vladimíra Menšíka (2014) (TV film)

Vzpomínky dětí a kolegů na Menšíkův život s nemocí, ale poněkud nemastné a neslané - škoda. Slabé 3*

Sígři ve výslužbě: Made in USA (2012) (pořad)

Betty White je ve svém věku obdivuhodná, ale celkově jsem se moc nenasmála, a asi víc se mi líbila česká verze pořadu.

Gejzír (2014) (pořad)

Po Pečeném sněhulákovi jsem opravdu začala pochybovat o smyslu televizních poplatků, ale Gejzír to docela zachránil - uvidíme jak budou vypadat další díly. Podobný formát pořadu mi v televizi chyběl. Oddychovka, po prvním díle s reportáží ze šnečí farmy zatím za 4*.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Vydržela jsem až do konce, ale jestli takhle vypadá pořad co má koule, tak já si dám raději něco bezpohlavního...

Lásky čas (2013)

Další cestování v čase - tentokrát britského ňoumy, který se postupem let mění v seriózního právníka a otce dětí. Z komediálního rozjezdu to postupně přejde na vážnější notu, ale tentokrát mi to vůbec nevadilo. Pobavil mě nechápavý strýček, neměnné rodinné rituály a rodinný přítel?, ke kterému jde Tim bydlet. Pěkná pohádka, u konce mi i ukápla slza, a trochu mi to připomnělo První den zbytku tvýho života:) 4*