Carrie (1976)

Asi první "horor" u kterého jsem se nebála...jediný z koho jsem měla osypky byla šílená matka, a taky jsem čekala trochu jiný konec. Prostě filmy podle předlohy Kinga mi nesedí.

Poklad z Yankee Zephyru (1981)

I po letech celkem pobaví , i když pár nudných míst tam taky je. A taky už konečně vím kde byly ty zlaté cihly za 50 milionů doláčů:)) 3+*

Jean od Floretty (1986)

Film o čekání na déšť, kde převládá neustálý pocit strachu i touhy. Smutné lidské osudy a zmařený život kvůli pěstování karafiátů... Hodnotím až po shlédnutí Manon od pramene - zde mi jednoduchý Kohoutek už místy doslova vadil. I přes pro mě překvapivý závěr hodnotím pouze 3+* - kéž by vznikl jen jeden film.

Bruno (2009)

Sice jsem to dokoukala až do konce ale hodnotit to nebudu, kdyby s něčím podobným přišel někdo jiný tak to bude naprostá úchylárna a 100% odpad...

Millerovi na tripu (2013)

Po dlouhé době americká komedie kde to trapné nepřevládá před vtipným a přihlouplému výrazu nepolíbeného puberťáka se budu ještě dlouho smát. Skvělá odpočinková záležistost.

Výjimeční (2011) (seriál)

Další seriál na všední odpoledne - pro mě nic víc.

Kolotoč (2007) (TV film)

Škoda zajímavého námětu...ale na druhou stranu jsem tuhle blbost viděla už před lety a furt si na to pamatuji.

Intimní past (2011)

Hilary mám docela ráda, ale kdybych na tohle lehce zapomenutelné veledílo šla do kina tak budu dost zklamaná. Předvídatelný film naprosto postrádal logiku:(