Šílený Max (1979)

"Kultovnost" tohohle filmu mne nějak minula... já vidím pouze slabý béčko s mladým Gibsonem

Štěstí ve hře (2007)

Filmů, kde je jednou z hlavních rolí Texas Holdem Poker je jak šafránu, takže na ně nahlížím trochu jinak, než na ostatní filmy z jiných žánrů a prostředí. Příběh Lucky You je však fakt celkem nudný a víc mne potěšila účast několika světoznámých hráčů

Rychle a zběsile 5 (2011)

Kdyby bylo v popisu žánru "komedie", dám 4 hvězdičky, smál jsem se totiž od začátku do konce

Rafťáci (2006)

Teenagerský komedie nemám zrovna v lásce, speciálně když jsou z českých luhů a hájů, ale Rafťáci si mně nějakým záhadným způsobem získali a jejich humor se mi líbí. A to dokonce nesnáším (ko)Kotka... asi nějaká podprahová reklama nebo nevím:)

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

česká snaha vytvořit film ve stylu Guye Ritchieho... o tom jak to dopadlo svědčí zdejší hodnocení

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film) odpad!

Tohle není ani film, ani pohádka, je to obyčejná rychlokvaška, kdy tvůrci vzali zápletky několika oblíbených pohádek a poslepovali je dohromady. Herecké "výkony" jsou na úrovni Ordinace, prostě velikej vánoční trapas!!

Pelíšky (1999)

Nevím čím to je, že filmy 90. let jsou o několik tříd výše, než česká produkce po roce 2000.

Grand restaurant pana Septima (1966)

První cca půlhodinka mistrovská zábava. Škoda sekvencí na konci filmu a celkového rozuzlení, sráží mi to celkovou kvalitu.

Láska nebeská (2003)

Já jen zírám, kolik je na světě vlastně romantických duší, které se rozpouštějí u takovéto přeslazené slátaniny. To už snad i příběh Twilightu mi přijde sympatičtější než 6 letý kluk, pravděpodobně autista s IQ 254, jinak si ty jeho rozumy napříč filmem nedokážu vysvětlit, dále naprosto nekompetentní UK Prime Minister a USA President, "roztomilý" a "romantický" příběh služky a spisovatele snad nemá ani cenu komentovat, UK redneck co vyrazí do USA a tam vošuká ty nejvíc "hottest" dívky ve "humorném" stylu někde na úrovni Prciček 4-6 atd. atd.