Kdo přežije (2000) (pořad)

Survivor, moje nejoblíbenější reality show (a jediná, co dlouhodoběji sleduju). Vše odstartovala první řada na Borneu, která i po současných 27 řadách pro mě zůstává tím nejlepším - perfektní cast, soutěže, legendární soundtrack a hlavně - skvělej příběh! Nemilosrdná aliance Tagi proti sympatický partě kámošů Pagong, aneb pouze silnější a přizpůsobivější přežijí, dva protipóly avšak přátelé Rudy a Rich, držka Sue a její závěrečná řeč na poslední kmenový radě... Survivor Borneo je prostě moje největší seriálová srdcovka, 100%.

Tropická bouře (2008)

Na tenhle film jsem se svyho casu hodne tesil... a takova to je tupa kravina s fakt slabym humorem!

Gravitace (2013)

Co bych zavedl pro vesmírné výpravy - rezervní kyslíkový zásoby na palubě raketoplánu a stanic s možností napojení ze skafandru a "jetpack", nebo jak to nazvat, který funguje na solární panely (takže se nemůže vyčerpat). Jinak perfektně natočený, klobouk dolů, hlavně scény na ISS (kéž bych to viděl v 3D!!!)

Ledoví piráti (1984)

Pamatuju si, že jako malej jsem byl z tohohle filmu totálně na větvi:) Po zhruba 20 letech jsem si film připomněl a musím říct, že je to strašná kravina, od herců, přes vizuální stránku, dialogy atd. atd.... Jedna hvězda za sem tam povedenej vtip a asi i nostalgii z dětství

Vodní svět (1995)

Vůbec tenhle film nevidím tak kriticky, jako je jeho hodnocení zde. Originální postapokalyptický svět, zajímavý postavy, i ten konec není úplně klasickej happy end. Jediný, co bych vytknul, je Dennis Hopper v roli hlavního záporáka a jeho dialogy s tím malým smradem, který byly poněkud infantilní a až moc nereálný.

Válka světů (2005)

Konec k smíchu... to už by bylo 100x lepší udělat prostě totálně vyhlazený lidstvo a tečka

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Za nejlepší scénu filmu považuju jízdu autem a následný kontakt s UFO + honička potom... bohužel celý cca 20 minutový závěr je ve srovnání s touhle scénou v mých očích pořádná nuda

The Hire: Powder Keg (2001)

Zajímavě zpracovaný a asi nejvážněji pojatý The Hire...

The Hire: Beat the Devil (2002)

Až moc překombinovaný, závod pořádná nuda, celkově asi nejslabší z The Hire