Shrek (2001)

Film, který mě v jedenácti letech ,přivedl do kina' (už tehdy slováč s titulkama!), do té doby jsem skoro nechodil, takže jakkoliv existuje spousta intenzivnějších kinozážitků, tohle je srdečka, která kupodivu ani dnes neztrácí nic ze svých půvabů.

Žabák (2001) (TV film)

Neuvěřitelně odporný Miroslav Táborský se musí vidět, ale jinak film samotný za moc nestojí...

Drsnej Shaft (2000)

Manifest toho, že někoho víc negrovsky cool, než je Samuel nenajdete. Pokud film je za 80%, pak trailer je za 180%. Všechny hlášky a nejmocnější výrazy koncentrovaně na malém prostoru. Jinak na tom filmu nic moc není, ale nevadí.

Frekvence (2000)

Skvělý thriller, jehož úvodní sekvence hasičského zásahu mě přitáhla k obrazovce a dlouho jsem věděl, že odtrhnout by mě bylo hodně těžké. 20minut před koncem vše bohužel spadlo do mírně vyjetějších kolejí a začal jsem si zoufat, že závěr vše zkazí. Do původního nadšení mě vrátila zpět skvělá scéna, ve které otec i syn zároveň soupeřili s tím samým záporákem. Quaid i Caviezel výborní. 5* to není ale 85% ano.

Jesus Christ Superstar (2000) (TV film)

Určitě jsem zaujatý, protože hudba k tomuto muzikálu je má hyperoblíbená, ale i tak si myslím, že zpracování nepostrádá nápad a je velmi dobré. Pěvecké obsazení výborné i když preferuji taktéž Bártu se Střihavkou.

Mission: Impossible II (2000)

Velká část těch tří hvězdiček patří úžasné Take A Look Around.

Python (2000) (TV film)

Když jsem viděl to hádéčkové hádečkové stvoření, musel jsem příspěchat s jednou hvězdičkou. přeci jen- takhle mě v televizi pobaví máloco.

Requiem za sen (2000)

Film, který by se měl pouštět všem přibližně ve věku čtrnácti let. A možná znovu ve věku pětačtyřiceti. Se sloganem...make your choice.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Sluha dvou pánů snad pod tři hvězdčky zahrát nejde. Takže tuto inscenaci nechválím, Donutil mi na Truffiho nesedí.