• Pohádka

Poupata (2011)

Původně jsem nechtěl hodnotit, ale jenom psát koment, ale nakonec to udělám naopak... ** je za film samotný, ale další ** jsou za to dokonale realistické ztvárnění neutěšného cyklu a spirály. Jo a přečtěte si co napsal Radek99, vystihl to naprosto přesně

Sucker Punch (2011) odpad!

chyběly mi v tom filmu tři věci: děj, nápad a proč jsem se na to vůbec díval

Templář (2011)

Film je sice hodně předvidatelný a scenarista si moc práce s prokreslováním postav nedal, ale vzato v celku je film docela vydařený. A Kate Mara je taky vydařená :-)

V peřině (2011)

Na tom je tak strašně vidět že je to z Novácké produkce až je to nechutné. Jako jo, nápad, kamera jsou super ale to to museli zprznit do takové slátaniny a ještě tam nacpat Bílou? Fujtajxl! Ty dvě hvězdy jsou za animaci "světa v peřině" a to málo co se tvůrcům nepodařilo pokazit

4teens (2011) (seriál)

Silně nerealistické (kolik prváků si do školy nosí noťas? ... už vidím jak taková princezna jako Paty by se s Dájou vůbec bavila, natož aby spolu něco podnikaly ... už vidím jak se ve třídě/škole všechno odehrává jenom v režii pěti prváků ... ). Ale jinak koukat se na to docela dá.

Černá smrt (2010)

Ten film má sestupnou tendenci, začíná na 4****, upadne do 3*** nudy a díky posledním pár scénám ztrácí a končí na 2**

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Mám dilema: Chtít aby seriál skončil po 6tém díle a dát mu **** nebo být rád že ještě pokračuje ale postupně mu ubírat hvězdičky? Seriál se totiž od šestého dílů stává stále trapnějším a nudnějším.

Habermannův mlýn (2010)

Film o tom že páteř se dá skrýt, ale ne o ni přijít. O síle lidského ducha bojujícího o své bytí mezi mlýnskými kameny. O prohře a nevděčnosti. O zmaru který přináší válka, o zmaru který přináší pomsta a hamižnost a který je mnohdy horší než ten válečný. Místy mi ten film připomínal Schindlerův seznam. Častěji však nedotaženost detailu v tak velkém díle. Myslím že tento film by potřeboval místy dopilovat. I tak musím však tvůrce i protagonisty chválit. Avšak zas a znova musím také mít i k nim výtku; ten představitel hlavní role byl naprosto nevěrohodný. Kdo však věrohodný byl, byla postava Maška v podání R.Holuba, postava slizkého krysího ředitele lazaretu v podání J.Hrušínského a nejvěšího záporáka starosty Hartla v podání A.Hryce.