Podezřelé chování (1998)

Tak nevím jestli to byl výsměch americkému středoškolskému systému a sportu nebo ne. Každopádně to nebylo vůbec špatný.

Drákuloviny (1995)

Pár dobrej vtipů se tam najde, ale jak Nielsen tak Brooks už měli lepší filmy.

Spaceballs (1987)

"Připravte se poletíme absurdní rychlostí" :-) Výborná parodie, ve které mi nesedl jen John Candy (možná jen protivným dabingovým hlasem).

Playgirls (1995) odpad!

Přeobrovská hrůza!

Tenkrát v Mexiku (2003)

Výborný Johny Depp zastiňující výborného Danny Treja a Willema Defoea. Bandras se v roli posmutnělého Mariachiho trochu trápí ale stále solid. Škoda malého prostoru pro přenádhernou Salmu. Jinak by neškodilo film trochu prostříhat a ujasnit. P.S.1 "Fuckin´bells" (Johny Depp):-) P.S.2 Super dokument na DVD o tom jak se vaří Puerco Pibil P.S.3 The biggest Maxican je stejně Danny Trejo :-)

Můj soused zabiják (2000)

Parádní komedie. Super je použití fotek ze starších Willisových filmů v novinách.

Blade 2 (2002)

Super násilíčko. Jednička měla lepší atmosféru, ale tohle je svižnější,akčnější. Nejlepší hlášky maj Roden a Vašut.

Hrdina (2002)

Film, při kterém se na začátku nadechnete a se záverečnýma titulkama vydechnete. Výtečný bojový scény (škoda tak málo Donnieho), výborní herci, výborný příběh, výborná hudba (škoda, že je tak moc podobná jako v Tygr a drak - stejně je Tan Dun machr). Prostě dokonalý film.