S tebou mě baví svět (1982)

Už jenom z nostalgie mám tento film rád. A ačkoliv mi ho neustálé opakování v televizi kazí zážitek, já se nenechám :)

Mr. Bean: Animované příběhy (2002) (seriál)

Tento seriál bych neoznačil za slabý ani nepovedený. Nidky jsem ho sice nesledoval, ale na občasné pobavení v podobě krátkých epizod na YT je akorát. Srovnávat s hranou verzí se to samozřejmě nedá, a tak se o to ani nebudu pokoušet. Nicméně si myslím, že jde o slušnou zábavu.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Vtipný seriál s mnoha skvělými postavami, herci a hláškami. I přesto mě tento seriál nikdy nenadchnul natolik, abych se podíval na všechny díly, nebo se delší dobu díval popořadě. Víceméně jsem ho sledoval jen příležitostně když zrovna běžel v televizi. Proto za mě 60%.

Mrazík (1964)

Možná za to budu ukamenován, ale tento film opravdu nemám rád. Přijde mi trapný, nehezký, nudný. Nevím proč, ale prostě mě nikdy nenadchnul.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nehoráznost největšího kalibru typu "každý s každým". Myslím si, že není co potřeba dodávat. Naprosto předvídatelný a trapný scénář geniálně dobíjí nevkusný People Placement.

Český žurnál - Život a smrt v Tanvaldu (2013) (epizoda)

Už titulek v popisu obsahu jasně naznačuje nestranost a zaujatost tohoto dokumentu. Takovéto dokumenty opravdu nemám rád. Dokument má být nestraný.

Hledá se prezident (2013)

Jednou mi jeden známý řekl, že Jiří z Poděbrad je jeden z našich nejvýznamějších panovníků, protože to byl první vládce, který byl zvolen "lidem". Nedalo mi to a musel jsem na tento výrok reagovat "Se podívej na Zemana...taky první zvolenej lidem...a doufám, že nebude nejvýznamější..."