Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Stejně jako celá série je svým zpracováním perfektní a nezapomenutelná. Vždycky mě dokázala pobavit, ale dodneška jsem si vědom, že některé věci si opravdu pamatuji díky tomuto seriálu.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Vtipný seriál s mnoha skvělými postavami, herci a hláškami. I přesto mě tento seriál nikdy nenadchnul natolik, abych se podíval na všechny díly, nebo se delší dobu díval popořadě. Víceméně jsem ho sledoval jen příležitostně když zrovna běžel v televizi. Proto za mě 60%.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Úžasný snímek. Najdete tu vše, akci, dojetí i zábavu včetně na tu dobu úžasných vizuálních efektů. Opravdu nadčasový film.

S tebou mě baví svět (1982)

Už jenom z nostalgie mám tento film rád. A ačkoliv mi ho neustálé opakování v televizi kazí zážitek, já se nenechám :)

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Mrazík (1964)

Možná za to budu ukamenován, ale tento film opravdu nemám rád. Přijde mi trapný, nehezký, nudný. Nevím proč, ale prostě mě nikdy nenadchnul.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Seriál mého mládí u kterého jsem dokázal strávit hodiny, když jsem si ho pouštěl z VHS, když jsem byl nemocný :D Viděl jsem snad všechny díly a mnoho z nich několikrát. Tomuto snímku se snad nedá nic vytknout.