Neúplatní (1987)

A od té doby se mafiáni ponaučili, že nelegální peníze se musí vyprat a zdanit :)

Umělec (2011)

Forma zvítězila nad obsahem... očekávatelná romantika v němém filmu je sice lepší, než kdybych je musel poslouchat, ale stále tam nic víc není.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

První série jednoznačně za 5*, po slabé druhé byla ještě nadějná třetí, ale poslední dvě o ničem :(

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Nebýt osobní dějové linie, která stojí za telenovelní bačkoru, tak by naštěstí převažující vyšetřovací linie dostala za pět. Hodně originální seriál, bohužel po dvaadvaceti dílech děj opět na začátku :( WTF? Ale zpracovat to Nolan do jednoho filmu, tak tu máme druhé Inception :)

Van Helsing (2004)

Slátanina všech možných fantasy historek slepená debilním scénářem doplněná o všudypřítomné laciné triky.... dlouho se mi nestalo, abych něco vůbec nedokoukal.

Hon (2012)

Odvrácená tvář života na vesnici :(

50/50 (2011)

Netradiční nedebilní poloromantická komedie, které není moc co vytknout, ale kterou zároveň nemám potřebu vidět znovu...

Král Šumavy (1959)

Viděl jsem jen kousek, ale bylo to jak sledovat válečný film z pohledu nacistů. Děkuji, nechci. Nechápu jak se vůbec můžou podobné filmy včetně Majora Zemana vysílat v TV :(