Všiváci (2014)

trochu přeplácanej z počáteční myšlenky ne úplně špatnej film.. za pozvracený záda na začátku 4 hvězdy

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

4 hvězdy za předlohu pro předělání od gameball.cz ..

Pomsta hříšnice (2012) (TV film) odpad!

Naprosto dokonalý prototyp béčkového filmu.. Co víc dodat .. snad jen: děti, neučte se z toho dějepis!

Naši furianti (1983) (divadelní záznam)

Naši furianti... to bude doufam komedie!

Kameňák 4 (2013)

panečku to je ale blbost... kameňák 1-3 byl založenej na vtipech což samo o sobě fungovalo tak-tak, ale tenhle film je založenej na špatnejch vtipech.. začínám mít chuť si pustit zprávy na nově, nebo něco horšího

Kokosy na sněhu (1993)

Někteří lidi nevěří, že Jamajskej bob zvítězí... co? že je to strašná blbost? no ale rýmuje se to ne?

Osamělý jezdec (2013)

Dost zajímavá směsice všech možných filmů, které mám samy o sobě rád + hl. roli hraje Johny Depp.. tak proč ne?

Very Potter Sequel, A (2010) (divadelní záznam)

"Don´t want to see you go, but it´s not forever, not forever(...)" S touhle závěrečnou písničkou se snad stotožní každý kdo to viděl od začátku.. jak praví jedno čínské přísloví : Nikdy není pozdě. Si pustit muzikál od Starkidu.

Transformers (2007)

Mě to připadalo celý tak nějak strojený a neopravdový... možná je to tim, že nejsem z Ameriky, možná jsem měl blbou náladu, když jsem to sledoval, kdo ví - prostě mě to nezaujalo