Kořist (2019)

V první půli je to docela obstojný survival, pak už ale zase najede klasicky rozplizlý akčňák s přemnoženýma ještěrkama. Not great, not terrible.

Když nás vidí (2019) (seriál)

Jo, tohle mi zase jednou zvedlo mandle. A pořádně. Takové ty osudové etudy, jež napsal sám život. Tentokrát však pod uměleckým pseudonymen KOKOT VYJEBANÝ. Tohle prostě nevymyslíš. Výborná minisérie.

Co děláme v temnotách (2019) (seriál)

Bezuzdný smích, křeče v bránici, válení se po zemi v unikajicích tělních tekutinách… tihle dacani z Nového Zélandu mě vždycky spolehlivě položí na lopatky. A já jim za to děkuju! Jen tak mimochodem, předcházející celovečerák tahle série s přehledem strká do kapsy. Což je prakticky něco neuvěřitelného.

Po životě (2019) (seriál)

Skoro jako kdyby Gervaisovi někdo vytrhnul špičáky, upiloval drápky a ufikl koule. Takhle mdlou tuctovku jsem od něj teda nečekal. To i ten Derek je oproti tomuhle masterpiece.

Zpráva o stavu manželství (2019) (seriál)

Ten Chris O’Dowd mi tam úplně neseděl, ale jinak je to výtečně napsaná divadelní taškařice. Kéž by to takhle svižně a s nadhledem šlo v tom reálným životě taky okecat.

BONDING (2019) (seriál)

Někde u třetí epizody jsem to chtěl zapíchnout, ale nakonec jsem to dokoukal. Kdybych šel ven, udělal bych asi líp.

Máma (2019) odpad!

#PrayForOctaviaSpencer

Space Jam (1996)

Ještěže už jsou ty devadesátky pryč. Občas je však nezbytné si je připomenout… Ace Ventura coming soon.