Devadesátky (2018)

Tak koukám, že Atreus z God of War se nám naučil drandit na skateu. Ten klučina je neskutečnej borec. A Jonah Hill jakbysmet. Absolutní paráda!

Shazam! (2019)

Kdepak… Zafram! ⚡

Aquaman (2018)

Přiznám to bez uzardění, tohle pro mě bylo komiksové překvápko roku. Čekal jsem navoněný hovno a místo toho dostal notně košaté, audiovizuálně až do absurdna vypiplané fantasy drámo pro celou rodinnou smečku. Herecky je to samo sebou mdlé až hanba, ale non-stop zábava tu přebíjí téměř veškeré nedostatky. Mimochodem, toho Lundgrena jsem našel až v závěrečných titulcích… já ho celej film nepoznal, dařbujána!

Bílý bílý den (2019)

Ne zrovna dvakrát záživně natočená terapie nastiňující vyrovnávání se se ztrátou blízké osoby. Minimalistický herecký koncert ústředního vdovce je ovšem na jedničku s hvězdičkou.

Zloději (2018)

Tohle na mě pokřikovalo už od loňského úspěchu v Cannes a musím dát festivalovým ovacím za pravdu. Zloději jsou velká paráda. Zábavný a v mnoha ohledech velmi citlivý snímek o mezilidských vztazích.

LEGO® příběh 2 (2019)

Stejně jako u jedničky, rychlopalná bžunda na jedno zkouknutí, u které se děti moc nechytají a dospěláci (30+) vesměs zívají. Netrpělivě vyhlížím čtvrté Toy Story.

Želvy Ninja (2014)

No ty vole… nevím, zda tu dvojku přežiju. Ale malýmu se to líbilo, takže není zbytí. Přinejhorším to bude stejný peklo.

Jsem matka (2019)

Těch 115 minut stopáže je strašně mimo. Tyhle sci-fi jednohubky bez vyšších ambicí se musí vlézt do 90 minut, jinak z toho kouká leda průser. A tohle teda průser je.

Brouk (2002)

Taková ta příjemná oddechová parádička, která by se svého času vyjímala v televizním pásmu amerického nezávislého léta. Řetězově navazující narativ dovedený do absurdně vtipných situací.

Odsouzení (2010)

Tenhle brácha má prima ségru. Fakt, že jo. Akorát tomu mohli dát trochu víc srdíčka a fištrónu do zákulisního intrikaření, bo takhle to akorát rychle vyšumí a zítra si na to už asi nevzpomenu. Taková ta nenásilná klasika "ze života".