• Thriller

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Po tretej casti som to vzal. Nezaujimavi afektovani neherci ma uz vazne srali

American Refugee (2021) (TV film)

Nie horor, ale pozeratelny social thriller ktory takmer nema hluche miesta a tak sa da kludne dopozerat. Nic extra od toho ale netreba cakat. 55%

Bigbug (2022)

Vyborna satira. Skoda ze nebol nejaky krvavy záver. 70%

Starosta Kingstownu (2021) (seriál)

Výborný seriál s výborným Rennerom. už aby tu bola druhá séria !!!

Ulička přízraků (2021)

Vizual, a herecke obsadenie fajn, ale nemozem dat viac ako 3 * pretoze tak slaby pribeh roztiahnut na 2 a pol hodiny bolo fakt ze moc. Velmi ma to teda nezaujalo...sklamanie

Waldo (2021)

Velmi pohodova krimi komedia ako by za nou stal Guy Ritchie... pobavil som sa ovela viac ako na komediach. Velkym plusom je obsadenie-vela znamich hercov.. 70%

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Komedia bola asi myslena ta posledna cast, ktora premenila thriller na horor ( pretoze velmi realne to teda nebolo) na jedno pozrenie fajn.ale keby som to nevidel, o nic nepridem. 50%

Zlato (2022)

Spoiler! Okrem toho ze je to nelogicke , uz samotny princip ze tam ostal zbytocne strazit zlato ktore roky nik nenasies je blbost, ale to je ta zapletka vsak ze ? No cakal som nejaky vacsi boj o prezitie so zvieratmi a nie dva zabery na skorpiona jeden na hada. Za vsetky situacie ktore mu skomplikovali zivot si mohol sam lebo sa choval ako dement. Az na tu búrku... ktoru mohol tiez prezit bez ujmy keby sa zabyval v havarovanom lietadle a nerozoberal ho a neskladal si z neho domček :D Tiez my dost vadil ten vyblednuty obraz.cakal som nejaky teply filter. Na jedno pozretie fajn, no mohlo to byt ovela lepsie. 60%