Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Návrat do předaleké galaxie byl peckózní. Bavil mě už od začátku a hltal jsem ho až do konce. Nový herci byli super, a když se objevili ti staří známí, myslel jsem, že se rozpláču. A nejde jen o herce. Při opravě Millennia Falcona mě BB-8 doslova donutil padnout na zem a smát se tak strašně moc, až to ani nebylo slyšet. Jedinou výtku mám k těm rodiným návaznostem, které mi přijdou trošku ohrané, a k Adamu Driverovi, který mi přišel jako směšný záporák, který vůbec nepůsobí záporácky.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Nejlepší seriál za poslední léta. Výborně zpracované Elliotovy midfucky, výborný soundtrack...no prostě všechno je nej. Děj ubíhá a já jsem nadržený na další sérii. Hlavně po posledním díle (po jakém jiném, že?).

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Ten film by byl super, bohužel, hlavní role je Patrik "Rytmus" Vrbovský, takže to automoaticky musí být sračka...

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Ethan Hunt právě povýšil. Ano, přesně tak. Právě zastupuje Chucka Norrise v jeho nepřítomnosti (pomineme-li fakt, že Chuck Norris je všude). Akce, technika, akce, akce a akce. Přijdejte si ke slovu akce ještě peprné hurmoné chvilky a máte nejlepší díl ze všech Mission Impossible.

V hlavě (2015)

Mozci z Pixaru, jak jen to děláte...

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tenhle fim je asi tak reálnej, jako heterosexuální "Bíbr," ale je to prostě nereálistická pecka!

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Jako bych koukal na seriál: Příběh dělníka z podzemní štoly. Učiněný a naprosto nepředvýdatelný dojňák ve stylu: hádej, v jakém filmu jsi to už viděl. Nebo: Zabijte co nejvíc lidí, je to asi kúl. Nesmím ani opomenout, že v onech dolech se každej probouzí se zpocenýma koulema z nočních můr. Slečna Lawrence nám kyne jako buchtička. Hezky do šířky. Těším se na dalším, kde se Katnis udělá zase nějaké dechuberné gesto, ze kterého se všechny kraje poserou a půjdou si do Kapitolu vymáchat trenky a v znečištění místních toků se jim v tom bude pokoušet zabránit mistr Sníh, který jistě svou ultraganu zvanou Píta, ještě nějak využije. Ať žije ptáček zpěváček.

Zmizelá (2014)

Začátek dobrý, prostředek bez zaujetí a konec na hovno. Čekal jsem od toho daleko víc.