Temný případ (2014) (seriál)

Všechny recenze od lidí, kteří tento snímek hodnotí čtyřmi nebo pěti hvězdy a považují tento snímek za velmi dobrý, jsou jenom žvásty, protože nikdo, a opravdu říkám nikdo, není schopný popsat, jak je tento seriál neuvěřitelně dokonalý. Příběh vyprávěný přes vyšetřování je úžasný stejně jako obsazení dvou hereckých ES, jako jsou McConaughey, který svou roli psychopatického parťáka s trochu nevšedními názory zahrál dokonale a Harrelson se svými problémy v osobním životě. Nic Pizzolatto ví co dělá a doufám, že jeho další počin v True Detective bude stejně dobrý, jako u první série.

Pot a krev (2013)

Další snímek do řady akčních filmů a nebýt zábavného podání skutečné události hodnocení by u mě o jednu hvězdu padlo, ale povedlo se a snímek se mi líbil. Skvělá práce s kamerou ;)

Špinavý trik (2013)

Podle mě příliš dlouhý příběh na tak jednoduchý závěr, ale fungoval podle mě dobře. Soundtrack byl podle mého výborný stejně jako kamera a o Baleovi ani nemluvím. Režie se také vydařila a Russell dokázal, že má svoje botky hodně pohodlné a umí v nich dobře chodit.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Walter Mitty ve mě nechal jakýsi pocit, který mě naladil do pohody a který ve mě dřímá. Film se mi moc líbil a soundtrack jsem přímo hltal. I herecký výkon Bena Stillera nezaostal a skvělí příběh k tomu dává dohromady nádhernou podívanou, kterou vám musím jenom doporučit.

Sherlock (2010) (seriál)

Toto je Seriál s velkým S. Nevím, kde na to scénáristi chodí, ale mám chuť je zulíbat. Sherlock je prostě neskutečný. Na konci dílu vždy přemýšlím, s čím včím Holmes počítal a co mu uniklo a nemůžu se ubránit pocitu, že je to dokonalé. Zpracování Holmesova myšlení je úžasná, stejně jako herecké role. Kolikrát jsem donucen skoro až brečet nad tím, jak je to skvělé, úžasné, dokonalé...prostě všechny kladné ohlasy. Těžko budu hledat lepší seriál.

Vše je ztraceno (2013)

Strhující film. Člověk neví, co všechno můžete ztratit, dokud neuvidí tento film. V někerých chvílích jsem měl skoro na krajíčku, jak mi bylo Redforda líto. Chudák. Po shlédnutí jsem si říkal, jaké to já mám v životě štěstí, protože nejmenovaný hlavní hrdina je prostě neskutečný smolař. Film je neskutečný a já vám ho musím jen doporučit.

Fantomas (1964)

Po dlouhé době jsem se rozhodl si Fantoma v modré masce opět pusit. Žádná sláva. Pamatuji si ho lepšího. Musím říct, že zpracování filmu mě trochu zklamalo a to nemluvím o nekonečné scéně, kdy Fandor se svojí milenkou sjíždí hory bez brzd. Možná za moje zklamání může to, že jsem sledoval film s dabingem, ale neslyšet Filipovského v roli Funese by byl take hřích. Film je dobrý, ale mohl být lepší.

Tanec s vlky (1990)

Hudba se mnou dělala, dělá a bude dělat divy. A pokud dáte vynikající hudbu k vynikajícímu filmu, vznike z toho něco, co se slovy nedá popsat. A tenhle film je přesně ten případ.

Vejška (2014)

Žádná velká sláva. Hned po skončení filmu jsem zjistil, že byl vlastně úplně o ničem. I když příběh měl, nějak zvlášť mě nezaujal. Gympl a Vejška jsou pro mě skoro stejné filmy, na které bylo zbytečné chodit do kina a radši bych si je pustil zadarmo v pohodlí domova. Snaha o vtip tu byla a kolikrát i vyšla. Pak mě docela příjemě překvapil konec, ale to je tak všechno.

Velký flám (1966)

Já k tomu řeknu jediné: Proč se takové filmy dnes už netočí?